دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۸:۰۴
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۶/ اردیبهشت/ ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۷
  |   نظرات: بدون نظر
269 نفر بازدید

تاکید وزیر ورزش بر همکاری مدیران سرخابی با سازمان خصوصی‌سازی

پرسپولیس نیوز: با دستور سلطانی فر معاونت قهرمانی وزارت ورزش و جوانان مسئولیت نظارت و پیگیری مصوبات شورای واگذاری و همکاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با سازمان خصوصی سازی را بر عهده گرفت.

با حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و در اجرای مصوبات دولت و مجلس شورای اسلامی در خصوص واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس کمیته هماهنگی و ساماندهی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با حضور فتحی و عرب مدیران عامل دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و داورزنی و فرامرزیان معاونان وزیر ورزش و جوانان تشکیل شد.

در ابتدای این نشست وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر اجرای مصوبات دولت و مجلس مبنی بر واگذاری هر چه سریعتر این دو باشگاه توسط مجری و متولی آن سازمان خصوصی سازی گفت: تمامی عوامل ذی ربط و مدیران مسئول در این حوزه و خصوصا مدیران عامل دو باشگاه استقلال و پرسپولیس موظف هستند همه گونه همکاری لازم را با سازمان خصوصی داشته باشند تا این واگذاری در کوتاه ترین زمان ممکن صورت گیرد.

در این جلسه مدیران عامل دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با ارائه گزارشی از همکاری بخش های مالی و حقوقی باشگاهها در چند ماه گذشته با مسئولان سازمان خصوصی سازی اعلام کردند تمامی اسناد و مدارک و گزارشهای مالی درخواست شده توسط کارشناسان و مدیران سازمان خصوصی سازی عینا در اختیار آنها قرار گرفته است و تا زمان واگذاری دو باشگاه این روند استمرار با جدیت و سرعت خواهد داشت.

در این نشست با دستور وزیر ورزش و جوانان مقرر شد محمدرضا داورزنی معاون قهرمانی مسئولیت نظارت و پیگیری مصوبات شورای واگذاری و همکاری دو باشگاه با سازمان خصوصی سازی را بر عهده داشته باشد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

پیشنهاد

کسب و کار

دعوت به همکاری

همکاری با پرسپولیس نیوز 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 1897 بازدید

بازدید دیروز: 67639 بازدید

بازدید کل : 4758236 بازدید

افراد آنلاین: 27 نفر