یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۵:۰۲
تبلیغ داخلی


 |  ۱۲/ اسفند/ ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۰
  |   نظرات: يك نظر
831 نفر بازدید

تبریک مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به مدیرعامل جدید باشگاه پیکان

پرسپولیس نیوز: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با ارسال پیام و در گفتگویی تلفنی، انتصاب مدیرعامل پیشین باشگاه به سمت مدیرعاملی باشگاه پیکان را به وی و این باشگاه تبریک گفت.

محمد حسن انصاریفرد، ضمن ارسال پیام تبریک باشگاه پرسپولیس در گفتگویی تلفنی انتصاب حمیدرضا گرشاسبی، مدیرعامل پیشین سرخپوشان ایران به سمت مدیرعاملی باشگاه پیکان را به وی و این باشگاه تبریک گفت.

مدیرعامل پرسپولیس در این گفتگو ضمن اشاره به این مساله که تلاش‌ها و زحمات محمود شیعی، مدیرعامل پیشین باشگاه پیکان، نقش مهمی در حفظ این تیم قدیمی در لیگ برتر و معرفی بازیکنان خوب به فوتبال ایران، ایفا کرده است، ابراز امیدواری نمود که با توجه به سوابق طولانی و موفق حمیدرضا گرشاسبی در ورزش و باشگاه پرسپولیس، همگان شاهد رشد و پیشرفت روز افزون باشگاه پیکان باشند.

محمد حسن انصاریفرد همچنین با اشاره به آن مساله که حضور علیرضا رحیمی، مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس، در هیات مدیره باشگاه پیکان نیز به عنوان مدیری باسابقه، برای فوتبال ارزشمند بوده است، حضور هر چه بیشتر اعضای خانواده پرسپولیس به عنوان مدیر، سرمربی، مربی و بازیکنان تاثیرگذار در صحنه‌های فوتبال را مایه خرسندی و سربلندی باشگاه پرسپولیس دانست.

وی همچنین ابراز امیدواری کرد تعامل سازنده در کنار رقابت ورزشی بین باشگاه‌ها به رویه‌ای در فوتبال ایران بدل شود.

گفتنی است؛ حمید رضا گرشاسبی چندی پیش به عضویت هیات مدیره باشگاه پیکان درآمد و با انتخاب اعضاء رییس این هیات مدیره شده بود. مدیر کلی ورزش و جوانان استان خوزستان، مدیر کلی ورزش و جوانان استان تهران و مدیرعاملی باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس، بخشی از مسوولیت‌های وی در سال‌های اخیر بوده است.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “تبریک مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به مدیرعامل جدید باشگاه پیکان”

  1. حمزه....پرسپولیس گفت:

    ۶

    ۰

    قانون بازنشستگی فقط واسه پرسپولیسه تا دیدن تیم با گرشاسبی نتیجه میگیره اونو برکنار کردن …… چرا اینهمه دشمنی با پرسپولیس مگه ما هوادار بدبخت التماس نکردیم که گرشاسبی بمونه در کل برای آقای گرشاسبی مدیر محبوب ما پرسپولیسی ها بهترینهارو آرزومنریم

آمار بازدید:

بازدید امروز: 36131 بازدید

بازدید دیروز: 40031 بازدید

بازدید کل : 25643234 بازدید

افراد آنلاین: 20 نفر