دوشنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۴:۵۲
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۳/ مرداد/ ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۵
  |   نظرات: ۳ نظر
6,714 نفر بازدید

تبعات یک تصمیم فاجعه بار/ چه بر سر ورزشگاه مدرن پرسپولیس آمد؟

پرسپولیس نیوز: ورزشگاه اختصاصی پرسپولیس، این روزها در اختیار این تیم قرار ندارد و چمن طبیعی این ورزشگاه با چمن منصوعی جایگزین شده است.

فاجعه در فوتبال پایه و باشگاه‌های سرخابی را آنجایی باید جستجو کرد که ورزشگاه شهید درفشی فر در غرب تهران، با دسترسی عالی و تجهیزاتی فوق العاده از هر نظر به طرز عجیبی به زمین چمن مصنوعی تبدیل می شود و تیم پرسپولیس باید در جنوب غربی تهران در ورزشگاه شهید کاظمی تمرین کرده و سرخ ها هر روز چند ساعت در ترافیک باشند تا به تمرین برسند و هیچ کس هم نیست بگوید پس چرا مدیران قبلی در ده سال گذشته تا این حد در این ورزشگاه هزینه کردند تا تبدیل به مجموعه ای مدرن و برخوردار از همه امکاناتی شود.

فاجعه اینجاست که پایه های پرسپولیس در زمین چمن مصنوعی اجاره ای ورزشگاه شهید اسماعیلی که کیفیت بدی دارد تمرین می کنند و زمین چمن مصنوعی بزرگ و کوچک پرسپولیس در اختیار بخش خصوصی است برای مدرسه فوتبال و پایه های پرسپولیس باید در زمین نامطلوب مصنوعی ورزشکار اسماعیلی تمرین و بازی کنند.

فاجعه اینجاست که برانکو را به درفشی فر می برند تا او بگوید تمرینات ریکاوری را در این زمین انجام می دهیم تا مبادا کسی بگوید استخر، زمین تمرین، رختکنهای مجهز، کلینیک، سالن بدنسازی و دیگر تجهیزات ورزشگاه اختصاصی پرسپولیس اجاره داده شده به پیمانکاران و بخش خصوصی و برای تیم و ورزش حرفه‌ای بلااستفاده مانده و پایه هایی که ماهها حقوق اندک خود را نگرفته اند حق تمرین هم در این مجموعه و چمن مصنوعی جدید آن را ندارند.

فاجعه آنجاست که پاداش های چند صد میلیونی طی سالهای اخیر به برخی مدیران و معاونت های باشگاه به بهانه های مختلف پرداخت می شوند اما مربیان پایه پرسپولیس ماه هاست از قرارداد سی تا پنجاه میلیونی خود رقمی دریافت نکرده اند و بازیکنان هم از قرارداد اندک و چند میلیونی خود بی بهره بوده اند اما همه انتظار دارند که از دل پایه های پرسپولیس مهدوی کیاها ظهور کنند.

اینکه در پس پرده درفشی فر و دیگر ماجراها چه می گذرد حقیقت تلخی است که هیچ کس و بویژه رسانه ها به آن توجه ندارند.

خلاصه تر اینکه در روزگاری که تمرین در زمین چمن طبیعی در ورزشگاهی برخوردار از امکانات به آرزوی حتی تیم ملی ایران در ماه های گذشته تبدیل شده بود چرا زمین ورزشگاه مدرن درفشی فر تبدیل به چمن مصنوعی می شود و جز مدرسه فوتبال و در اختیار بخش خصوصی بودن هیچ بهره برداری دیگری از آن برای تیم های پرسپولیس نمی شود.

بیچاره تیم بزرگسالان پرسپولیس که به جنوب غربی ترین نقطه تهران رانده شد، بیچاره پایه های پرسپولیس که چون طفل سر راهی به آن نگاه می شود و حق تمرین در ورزشگاه خود را هم ندارد چون درآمدزایی و برخی پشت پرده ها اهمیت بیشتر دارد.

حسین قدوسی

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

3 Responses to “تبعات یک تصمیم فاجعه بار/ چه بر سر ورزشگاه مدرن پرسپولیس آمد؟”

 1. اشکان گفت:

  ۰

  ۰

  گویا زمین این ورزشگاه غصبیه و پرسپولیس تا زمانی که در این ورزشگاه بود قهرمان نمیشد

 2. نیما کاویانپور گفت:

  ۰

  ۰

  اینکه چمن مصنوعیش کردن واقعا تصمیم خام و نادرستی هست ولی خب ورزشگاه کاظمی برای تیم بزرگسالان خوبه نه این ورزشگاه. نظر من اینه

 3. Kasra گفت:

  ۰

  ۰

  عرب و دارو دستش باید برن
  مردم چرا همت نمیکنید یه روز بریم دم باشگاه خوش گذشت رو به اینا بزنیم

آمار بازدید:

بازدید امروز: 20405 بازدید

بازدید دیروز: 53488 بازدید

بازدید کل : 20753345 بازدید

افراد آنلاین: 5 نفر