چهارشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۶:۰۷
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲۲/ خرداد/ ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۲
  |   نظرات: ۳ نظر
885 نفر بازدید

تذکرات نمایندگان درباره تحقیق‌وتفحص از استقلال و پرسپولیس/ چرا به تراکتور پول ندادند!

پرسپولیس نیوز : برخی از نمایندگان در تذکراتی از تبعیض بین باشگاه‌های ورزشی کشور انتقاد کردند.

نادر قاضی‌پور در تذکری مستند به بند ۵ ماده ۲۴ آیین‌نامه داخلی مجلس،‌ گفت: ما این تحقیق و تفحص را امضا کردیم ولی متن آن کلا عوض شده است. تحقیق و تفحص درباره استقلال و پرسپولیس بود اما الان تبدیل شده به تحقیق و تفحص از باشگاه‌ها، بدون اینکه هیات رییسه با ما ۹ نفر مشورتی کنند و سرفصل و متن آن هم عوض شده است.

وی اضافه کرد: ‌ما برای تحقیق و تفحص از عملکرد مالی فدراسیون و دو باشگاه پرسپولیس و استقلال اقدام کردیم. سال‌های قبل سایت‌ها به این باشگاه‌ها پول می‌داد در حالیکه تراکتورسازی تک ریالی هم دریافت نکرده است، اما این باشگاه‌ها میلیاردی پول گرفتند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس گفت: باید در عنوان تحقیق و تفحص نام استقلال و پرسپولیس قید شود.

علی لاریجانی رییس مجلس در پاسخ به این تذکر، گفت: این تحقیق و تفحص شامل دو باشگاه هم می‌شود و در مشروح مذاکرات هم قید خواهد شد.

تقی کبیری نیز در اخطاری مستند به بند ۹ اصل سوم قانون اساسی در مورد رفع تبعیضات ناروا و ایجاد امکانات عادلانه برای همه، گفت: این تحقیق و تفحص بر مدیریت باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس تمرکز دارد. ما باشگاه‌های دیگری داریم که کمترین امکانات به آنها داده می‌شود مثل باشگاه تراکتور اما در دستور جلسه اسم دو این باشگاه مطرح نشد در حالیکه تحقیق و تفحص با تمرکز بر این دو باشگاه باید انجام شود.

علی لاریجانی این اخطار را وارد ندانست و گفت که تحقیق و تفحص شامل دو باشگاه استقلال و پرسپولیس نیز خواهد شد.

علیرضا سلیمی نیز در اخطاری مستند به اصل سوم قانون اساسی بر ضرورت تامین آموزش و پرورش و تربیت بدنی رایگان برای همه تاکید کرد و گفت: تربیت‌بدنی رایگان برای همه لحاظ نشده و برای یک عده خاص، نورچشمی‌ها و باشگاه‌های خاص لحاظ شده است.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

3 Responses to “تذکرات نمایندگان درباره تحقیق‌وتفحص از استقلال و پرسپولیس/ چرا به تراکتور پول ندادند!”

 1. حسین ص.بهشهر گفت:

  ۱

  ۰

  هروقتی تو مجلس درمورد پرسپولیس وکیسه حرف زدن این نمایندهای ترک زبان فوری حرف تر تر رو وسط میگشن ،نمیدونم چرا همه جا میخوان خودشون رو به ما بچسبونن ومثلا بگن بعد از منچستر پرطرفدارتریم ،شما برین درمورد سرباز گرفتن تیم محبوبت حرف بزن

 2. iman گفت:

  ۲

  ۰

  این نماینده ارومیه چقد رو داره اگه پرسپولیس و استقلال هم مثل تراکتور از امتیاز سرباز گرفتن برخوردار بودند دیگه چه نیازی به پول داشتند

 3. Alireza گفت:

  ۲

  ۰

  آخه آدم…. تراکتور اگر هیچ پولی نگرفته با‌شه که صد درصد گرفته. اون همه بازیکن سربازی که گرفته به اندازه چند سال بودجه پرسپولیس بسنده میکنه

آمار بازدید:

بازدید امروز: 127429 بازدید

بازدید دیروز: 140559 بازدید

بازدید کل : 86722271 بازدید

افراد آنلاین: 802 نفر