یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۴:۴۵
تبلیغ داخلی


 |  ۱۹/ اردیبهشت/ ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۸
  |   نظرات: ۲ نظر
2,166 نفر بازدید

تذکر به صداوسیما برای گزارش ۲۰:۳۰ درباره علی دایی

شورای نظارت بر سازمان صداوسیما در نامه‌ای خواستار برخورد جدی با عوامل بخش خبری ۲۰:۳۰ در خصوص پخش گزارش نامناسب در مورد برکناری سرمربی تیم فوتبال سایپا شد.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای نظارت بر سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما طی نامه‌ای خواستار تذکر جدی به دست اندر کاران برنامه خارج از گود بخش خبری ۲۰:۳۰ در خصوص پرداخت غیر حرفه‌ای و جانب داری یک طرفه و عدم استفاده از زبان مناسب در خصوص برکناری سرمربی تیم سایپا شد.

در این نامه در خصوص عدم حفظ شأن و احترام یک طرف موضوع و استفاده از ادبیات نامناسب و نمایش چهره‌ای عصبی از سرمربی برکنار شده تیم سایپا به سازمان صدا و سیما تذکر داده شده است.

برنامه مذکور به‌صورت کاملاً یکطرفه و غیر حرفه‌ای به موضوع پرداخته است و از یک طرف ماجرا به‌صورت مشخص جانبداری کرده است.

در پایان این نامه آمده است:

«ضروری است به دست اندرکاران این برنامه درباره اهمیت حفظ بی‌طرفی صدا و سیما در اینگونه موارد تذکر جدی داده شود و با خاطی برخورد شود.»

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “تذکر به صداوسیما برای گزارش ۲۰:۳۰ درباره علی دایی”

 1. 6قدیم گفت:

  ۰

  ۰

  اتفاقا ۲۰:۳۰صحبتهای هردوطرف رو پخش کردوکل گزارش براساس حقایقی بودکه ماتواین چندسال ازدایی دیدیم،شورای نظارت برصداوسیماهم تحت فشاردولتیهابه صداوسیماتذکرداد.

 2. سامان گفت:

  ۰

  ۰

  اقا مبارکت باشه سرمربیگری تیم ملی . تمام این برنامه ریزی ها برای نشستن علی دایی روی نیمکت تیم ملی هستش و میبینید من راستشو گفتم . سیاست وقتی با ورزش یکی بشه باید در فوتبال و مابقی ورزش هارو تخته کرد .

آمار بازدید:

بازدید امروز: 35563 بازدید

بازدید دیروز: 40031 بازدید

بازدید کل : 25642666 بازدید

افراد آنلاین: 23 نفر