چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۶:۱۱
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۶/ اسفند/ ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۵
  |   نظرات: ۱۱ نظر
3,017 نفر بازدید

ترفند سپاهانی‌ها برای بازی نکردن با پرسپولیس لو رفت/ تابش: تا ساعت ۱۵ دنبال لغو دیدار بودیم!

پرسپولیس نیوز: مدیرعامل باشگاه سپاهان در اظهار نظر جدید خود اقرار کرد این باشگاه تا ساعت ۱۵ روز یکشنبه در استانداری اصفهان به دنبال تعویق بازی با پرسپولیس بوده است.

شب گذشته (دوشنبه) با ارتباط‌های تلفنی که برنامه «فوتبال برتر» با مدیران پرسپولیس و سپاهان و همچنین دیگر مسئولان مرتبط با برگزاری این دیدار، معمای پیش آمده حل و مشخص شد سپاهان برنامه‌ای برای حضور در میدان نداشته است.

پس از صحبت‌های اولیه از سوی محمدحسن انصاری‌فرد و مسعود تابش، سردار مهدی معصوم‌بیگی، فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان در ارتباط زنده با این برنامه درباره اینکه گفته می‌شود سپاهان به دلیل ازدحام هوادارانش اجازه خروج از هتل را برای بازی با پرسپولیس نداشته است،‌ اظهار داشت: پلیس اصفهان دو سناریو را برای انجام بازی پیش بینی کرده بود. اول با تماشاگر و بعد هم بدون تماشاگر. برای هر دو شرایط هم کاملاً آماده بودیم. روز شنبه هم جلسه‌ای با باشگاه سپاهان و مسئولان استان داشتیم و گفتیم که آماده‌ایم. روز یکشنبه برای ما قطعی شد که این بازی بدون تماشاگر انجام خواهد شد. پرسپولیس هم با برنامه به ورزشگاه آمد و در مورد تیم سپاهان هم نیروی انتظامی کاملاً این آمادگی را داشت که این اتفاق رخ دهد.

وی افزود: همانطور که در فیلم‌ها هم کاملاً مشخص است حدود ساعت ۱۶:۲۵ تیم سپاهان به ورزشگاه نقش جهان رسید و چیزی که بر عهده نیروی انتظامی بود به خوبی انجام شد.

فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان در پاسخ به این سوال که چرا نیروی انتظامی زودتر راه اتوبوس تیم سپاهان برای خروج از هتل را باز نکرد، گفت: نمی‌خواهم وارد مسائل حاشیه‌ای شوم، اما تا ساعت حدود ۱۵ روز یکشنبه هم تلاش‌ بر این بود تا این بازی برگزار نشود!

«شما می‌گویید سپاهان نمی‌خواست از هتل بیرون بیاید؟» سردار معصوم‌بیگی در واکنش به طرح این سوال از سوی مجری برنامه عنوان کرد: نمی‌خواهم اینگونه بگویم، اما هر زمانی که مانع {حضور هواداران مقابل هتل} حضور تیم سپاهان در ورزشگاه به ما اعلام می‌شد، پلیس این آمادگی را داشت که این مانع را کامل بردارد. روز شنبه هم این را اعلام کرده بودیم.

مسعود تابش، مدیرعامل باشگاه سپاهان در واکنش به صحبت‌های سردار معصوم بیگی تصریح کرد: سردار درست می‌گوید، ما دنبال این بودیم که حدالامکان بازی به زمان دیگری موکول شود. تا ساعت ۱۵ هم در استانداری پیگیر این قضیه بودیم و با ارتباطاتی که مسئولان با تهران می‌گرفتند می‌خواستیم این بازی به تعویق بیفتد و در زمان مناسب دیگری برگزار شود که در نهایت موفق نشدیم. در حدود ساعت «پانزده، پانزده و خرده‌ای» گفتند که امکان تعویق بازی وجود ندارد و باید حتماً بازی کنید. همان زمان ما به تیم اطلاع دادیم که باید به ورزشگاه بروید و بازی کنید.

وی افزود: من تا ساعت ۱۵ الی ۱۵:۰۵ در استانداری بودم. تیم‌مان هم از قبل به اردو رفته بود و جلسه شورای تأمین هم روز قبل آن برگزار شده بود. تمام تلاش‌مان را هم کردیم تا بازی در زمان دیگری برگزار شود. بعد هم منتظر خبر از تهران بودیم، ساعت از ۱۵ گذشته بود که به ما گفتند باید بازی کنیم، ما هم همان زمان با نیروی انتظامی تماس گرفتیم و آنها هم راه را باز کردند.

تابش در حالی شب گذشته اقرار به تلاش باشگاه سپاهان برای تعویق بازی تا ساعت ۱۵ روز یکشنبه کرد که پیش از این باشگاه مدعی بود هواداران مانع اصلی حضور تیم اصفهانی در ورزشگاه شدند و به نوعی با این صحبت‌ها ترفند باشگاه سپاهان برای تعویق بازی و عقب انداختن آن لو رفت!

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

11 Responses to “ترفند سپاهانی‌ها برای بازی نکردن با پرسپولیس لو رفت/ تابش: تا ساعت ۱۵ دنبال لغو دیدار بودیم!”

 1. علیرضا گفت:

  ۷

  ۰

  زنوزی آشغال گفته پرسپولیس اسم یونانی هس توکه ازتاریخ سردرنمیاری غلط میکنی زر میزنی مگه زمان هخامنشی اسم پرسپولیس نبوده همون تخت جمشیدپرسپولیس بوده متاسفم که یه بیسوادمیاداینطورزرمیزنه .توکه دم از ایرانی بودن میزنی چرا ۸۰۰میلیاردازبانک اختلاس کردی و پس نمیدی پول بیت المال و دزد کثافت گفته منوازتلویزیون محروم کردن تو خیلی برات لطف شده ک الان خونه هسی بایدزندان بودی باید میرفتی دادگاه جواب ۸۰۰میلیارددزدی کردی رومیدادی

 2. فرهاد گفت:

  ۶

  ۰

  ۰

  نتیجه ۳-۰ چیه ؟!!! این که صد در صد هستش
  باید ۳ تا ۵ جلسه محروم از تماشاچی
  جریمه سنگین مالی
  تذکر سقوط به دسته پایین تر در صورت تکرار تا ۳ فصل آینده
  و فشار افکار عمومی روی هیات مدیره سپاهان برای برکناری تابش و قلعه نوعی رو پیگیری کنیم
  هواداران دست پایین نگیرید لطفا

 3. عشق است پرسپولیس گفت:

  ۴

  ۰

  مدیران ما نباید یه سر سوزن کوتاه بیان. بازی باید ۳ بر صفر بشه. بالاتر از قانون وجود نداره. میخواد مملکت آشوب بشه این حق ماست. مطمئن باشید پیروزی مال ما بود ولی ترسیدن و بازی نکردن.

 4. دانیال گفت:

  ۲۲

  ۱

  اگه به این اصفهانیای نامرد باشه،باحکم سه صفر مملکتو به آشوب میکشن،
  من بودم داستانو امنیتی میکردم که نتونن نفس بکشن…

  • مهرداد رنگ خون گفت:

   ۹

   ۱

   آقا دانیال برادر من به اصفهانیا تو هین نکن اگه یه تیم کثیف میاد و کاری زشت و کثیف انجام میده قرار نیست به اسم کل مردم اون شهر باشه خیلیا مثل من اصفهانی هستن ولی از کثافت بازی این تیم سه پایه و اون قلعه مرغی کوتوله حالمون بهم میخوره لطفاً به هم احترام بزاریم

  • مهرداد رنگ خون گفت:

   ۹

   ۱

   داداش همه اصفهانیا را قاطی نکنید خیلی ها مثل من از این تیم کثیف حالمون بهم میخوره البته اونایی که شرف و مردونگی دارند و میتونن با حقایق روبرو بشند قرار نیست اگه یه تیم کارکثیف می‌کنه یا جوانمردی را رعایت نمیکنه با کل مردم اون شهر مقایسه بشه ما همه مال یه آب خاک هستیم نباید به هم توهین کنیم

 5. هرمز جعفری گفت:

  ۲۳

  ۰

  با سلام
  آقای انصاریفرد، تنبیه سپاهان فقط نباید محدود به امتیاز بازی شود؛
  اولا سپاهان با عدم حضور در بازی کل جدول لیگ و منافع دیگر مدعیان را تحت تاثیر قرار داده. سپاهان در مقابل پرسپلیس عددی نیست ولی فوتبال است به هر حال شاید میامدن و میبردن! خوب این خیلی واسه باقی مدعیان تعیین کننده بود. دوما به تیم پرسپلیس و هوداران میلیونیش توهین کرده!
  این تیم و بخصوص سرمربی همیشه مدعی آن باید جریمه سنگین بشن!

 6. فواد گفت:

  ۲۱

  ۰

  باباچیزی ک مشخصه نیازب این همه تجسس وکنجکاوی نداره عزیزان من.هربچه چهارساله ای هم میدونست ک اینانمیخاستن بازی کنن.خواهرزاده ی من ۸سال بخدابیشترسن نداره تاازمدرسه اومدگفت چندچنده من گفتم بازی برگزارنشددرجاگفت سپاهان بازیکناش چندتانیستن ترسیده..‌…….

 7. مهرداد رنگ خون گفت:

  ۱۷

  ۰

  کثیف تر از این تابش اگه هست دوستان معرفی کنید ما هم بدونیم خودش کم بود برداشت قلعه مرغی خبیس هم آورد که جمعشون جمع بشه شاید یه قهرمانی بیاورند اون تاج هم گفتن آماده باش جایی کم آوردیم کمک کن مثل همین جا حاضر نشدند بازی کنن و با لابی بازی میخان بازی دوباره برگزار بشه و من فکر میکنم که موفق هم بشند چون اینا لابی بازی خوب بلدند یادتون باشه اون سال با افشین قطبی چون به خاطر سرباز احمدی ۳ امتیاز ازشون کم شد ساکت مدیر اصفهانی که تو فدراسیون بود کاری کرد از ما سر بدهی خارجی ۶ امتیاز کم کردند در صورتی که میشد مهلت بودند ولی ساکت کثیف لابی بازی کرد و کم کردند البته با
  قهرمان شدیم اما باید قبول کرد مدیران اصفهانی هر کاری میتونم بکنن و میکنن خدا به خیر بگزرونه

 8. SIAVASH گفت:

  ۱۶

  ۰

  واقعا برای مسئولان سپاهان متاسفم که اینقدر واضح و شفاف در روز روشن دروغ می گن . بابا ههمه مردم اینو فهمیدن که شما نمی خواستین بازی کنین فقط و فقط بخاطر مصدومیت بازیکناتون . چرا اینقد خودتونو به نفهمی می زنین ؟

 9. مهرداد رنگ خون گفت:

  ۱۲

  ۰

  کثیف تر از این تابش اگه هست دوستان معرفی کنید ما هم بدونیم خودش کم بود برداشت قلعه مرغی خبیس هم آورد که جمعشون جمع بشه شاید یه قهرمانی بیاورند اون تاج هم گفتن آماده باش جایی کم آوردیم کمک کن مثل همین جا حاضر نشدند بازی کنن و با لابی بازی میخان بازی دوباره برگزار بشه و من فکر میکنم که موفق هم بشند چون اینا لابی بازی خوب بلدند یادتون باشه اون سال با افشین قطبی چون به خاطر سرباز احمدی ۳ امتیاز ازشون کم شد ساکت مدیر اصفهانی که تو فدراسیون بود کاری کرد از ما سر بدهی خارجی ۶ امتیاز کم کردند در صورتی که میشد مهلت بودند ولی ساکت کثیف لابی بازی کرد و کم کردند البته قهرمان شدی

آمار بازدید:

بازدید امروز: 17103 بازدید

بازدید دیروز: 35670 بازدید

بازدید کل : 22430124 بازدید

افراد آنلاین: 9 نفر