یکشنبه ۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۷:۴۶
بالا داخلی سه
 |  ۳۰/ شهریور/ ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۴
  |   نظرات: ۹۷ نظر
3,414 نفر بازدید
هفته هفتم لیگ برتر فوتبال

سپاهان ۲-۲ پرسپولیس / ال کلاسیکوی پرگل برنده نداشت

پرسپولیس نیوز : دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس از هفته هفتم لیگ برتر با تساوی ۲ بر ۲ تمام شد.

حساس‌ترین دیدار هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ایران، از ساعت ۲۰ امشب (پنج‌شنبه) در ورزشگاه نقش جهان اصفهان میان تیم‌های سپاهان و پرسپولیس برگزار شد. دو تیم در حالی وارد این میدان شدند که هفته گذشته بازی‌های خود را واگذار کرده بودند و هر کدام انگیزهای زیادی برای پیروزی داشتند. تقابل مربیان کروات در نهایت برنده‌ای نداشت و بازی با تساوی ۲ بر ۲ تمام شد.

برای پرسپولیس، مهدی طارمی در دقیقه ۴۰ از روی نقطه پنالتی و علی علیپور در دقیقه ۷۳ گلزنی کردند. برای سپاهان هم مروان حسین در دقیقه ۶۲ و جلال علی‌محمدی در دقیقه ۸۵ دروازه پرسپولیس را باز کردند.

مهدی طارمی و فرشاد احمدزاده از پرسپولیس و سیاوش یزدانی، حسن جعفری، میلاد سرلک و جلال علی محمدی از سپاهان با کارت زرد داور مسابقه جریمه شدند.

اشکان خورشیدی قضاوت این دیدار را بر عهده داشت.

پرسپولیس با این نتیجه ۱۴ امتیازی شد و در رده دوم باقی ماند.. سپاهان نیز با ۷ امتیاز به رده دوازدهم جدول صعود کرد.

گزارش نیمه نخست

در دقیقه ۳، پرتاب اوت وحید امیری به داخل محوطه جریمه سپاهان، پس از برخورد به سر مروان حسین، در دهانه دروازه به علی علیپور رسید و او این توپ را تبدیل به گل کرد که داور گل را به دلیل خطا روی مدافع سپاهان مردود اعلام کرد.

در دقیقه ۹، نفوذ بازیکنان پرسپولیس به دفاع سپاهان، منجر به یک موقعیت خوب برای این تیم شد که ضربه طارمی در شرایط نامتعادل در آغوش لی اولیویرا قرار گرفت.

در دقیقه ۱۳، پاس در عمق مهرداد محمدی به داخل محوطه جریمه پرسپولیس به مروان حسین رسید اما شوتی که او از زاویه بسته به سمت دروازه پرسپولیس زد، خطرناک نبود و بیرانوند به راحتی توپ را در آغوش گرفت.

در دقیقه ۲۷، پاسکاری بازیکنان سپاهان مقابل محوطه هجده قدم پرسپولیس منجر به خلق یک فرصت شوتزنی برای رافائل اسچولر شد اما ضربه او با اختلاف بسیار کم نسبت به تیر افقی دروازه بیرانوند به بیرون رفت.

در دقیقه ۳۷، پاس مهدی طارمی به کناره سمت چپ زمین سپاهان، به محسن مسلمان رسید و او با سانتر توپ به روی دروازه موقعیت گلزنی را برای طارمی فراهم کرد اما تقابل مدافع سپاهان و مهاجم طارمی باعث افتادن توپ مقابل پای وحید امیری شد و او هم دروازه لی اولیویرا را باز کرد. در حالی که پرسپولیسی‌ها در تدارک جشن گلزنی بودند داور خطای هند طارمی را گرفت و گل مردود شد. همچنین داور کارت زردی را به مهدی طارمی نشان داد.

گل پرسپولیس: در دقیقه ۳۸، روی ارسال کرنر پرسپولیسی‌ها روی دروازه سپاهان، سیاوش یزدانی مهدی طارمی را سرنگون کرد و به نفع پرسپولیس پنالتی گرفت. در دقیقه ۴۰ طارمی پشت ضربه پنالتی قرار گرفت و توپ را به سمت چپ دروازه سپاهان زد و گل اول بازی را به ثمر رساند.

گزارش نیمه دوم

در دقیقه ۵۳، نفوذ بازیکنان سپاهان به خط دفاع پرسپولیس موقعیت خوبی را برای ساسان انصاری فراهم کرد اما شوت آرام و دقیق او با برخورد به سر انگشتان بیرانوند راهی کرنر شد.

در دقیقه ۵۵، ضربه محسن مسلمان از روی نقطه کرنر به روی دروازه سپاهان به ضربه سر شجاع خلیل‌زاده ختم شد که این ضربه از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه ۵۶، ضد حمله بازیکنان سپاهان روی دروازه پرسپولیس مقابل محوطه جریمه سرخپوشان به مروان حسین رسید اما شوت محکم او در مرکز دروازه در آغوش بیرانوند آرام گرفت.

در دقیقه ۶۱، حمله مجدد بازیکنان سپاهان توسط شاهین ثاقبی، به پاس خوبی در داخل محوطه جریمه پرسپولیس ختم شد اما در آخرین لحظه ماهینی توپ را به کرنر زد.

گل برای سپاهان: در دقیقه ۶۲، ضربه برگشتی از روی نقطه کرنر به داخل محوطه جریمه پرسپولیس، روی سر مروان حسین نشست و او گل تساوی بخش را برای سپاهان به ثمر رساند.

در دقیقه ۶۵، ساسان انصاری با حرکت انفرادی خود از سمت راست زمین پرسپولیس توانست دو مدافع پرسپولیس جا بگذارد و وارد محوطه جریمه شود اما شوت او را مدافعان سرخپوش به کرنر شدند که ثمری برای سپاهان نداشت.

در دقیقه ۶۷، در حالی که عزت الله پورقاز برای زدن توپ معلق در هوا پریده بود، با برخورد به بازیکن پرسپولیس، به شکل خطرناکی و با پشت سر به زمین خورد که باعث مصدومیت شدید این بازیکن شد. آمبولانس حاضر در ورزشگاه پورقاز را به بیمارستان منتقل کرد.

گل برای پرسپولیس: در دقیقه ۷۳، پاس در عمق فرشاد احمدزاده برای علی علیپور با شوت سرضرب این بازیکن همراه شد تا گل دوم پرسپولیس به ثمر برسد.

در دقیقه ۷۴، پاس در عمق بشار رسن به مهدی طارمی منجر به موقعیت خوبی برای او شد اما شوت محکم و نه چندان دقیق او این فرصت را از پرسپولیس گرفت.

در دقیقه ۷۷، پاس در عرض وحید امیری به مقابل محوطه شش قدم سپاهان به طارمنی رسید اما ضرب کم دقت طارمی به مرکز دروازه با واکنش خوب لی اولیویرا همراه شد.

در دقیقه ۸۵، ارسال خوب شایان مصلح به روی دروازه سپاهان بعد از اصابت به سر سیاوش یزدانی، به احمدزاده رسید اما او قدر این موقعیت را ندانست.

گل برای سپاهان: در دقیقه ۸۷، پاس گل بسیار خوب رضا میرزایی به مقابل محطوه شش قدم پرسپولیس به جلال علی محمدی رسید و شوت او از بین پاهای بیرانوند وارد دراوزه پرسپولیس شد و بازی به تساوی دو بر دو ختم شد.

بعد از این گل، بازیکنان دو تیم به شدت درگیر شدند که دوار با د ادن کارت زرد به چند بازیکن از هر دو تیم به این قائله خاتمه داد.

این بازی در نهایت به تساوی ۲ بر ۲ ختم شد تا مربیان کروات هر کدام یک امتیاز از این بازی کسب کنند.

ترکیب سپاهان: لی اولیویرا، حسن جعفری (کاپیتان)، ساسان انصاری، عزت‌الله پورقاز (ژایرو رودریگز ۷۰)، شاهین ثاقبی، سعید آقایی، میلاد سرلک، مهرداد محمدی ( رضا میرزایی ۶۴)، مروان حسین، رافائل اسچولر و سیاوش یزدانی.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، حسین ماهینی (کاپیتان) (شایان مصلح ۷۸)، محمد انصاری، شجاع خلیل‌زاده، صادق محرمی، محسن ربیع‌خواه، فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان (بشار رسن ۷۰)، وحید امیری، مهدی طارمی و علی علیپور.

لیگ برتر جام خلیج فارس

تیم

بازیها

برد

مساوی

باخت

گل زده

گل خورده

تفاضل گل

امتیاز

۱

پارس جنوبی

۶

۵

۱

۰

۱۳

۵

۸

۱۶

۲

پرسپولیس

۷

۴

۲

۱

۱۳

۵

۸

۱۴

۳

پدیده

۶

۳

۲

۱

۱۲

۵

۷

۱۱

۴

ذوب آهن

۷

۲

۴

۱

۱۴

۷

۷

۱۰

۵

فولاد

۶

۳

۱

۲

۷

۶

۱

۱۰

۶

سایپا

۶

۳

۱

۲

۷

۹

۱۰

۷

پیکان

۶

۲

۲

۲

۵

۵

۰

۸

۸

سپیدرود رشت

۷

۲

۲

۳

۵

۵

۰

۸

۹

تراکتورسازی

۶

۲

۱

۳

۶

۶

۰

۷

۱۰

سیاه جامگان

۷

۱

۴

۲

۸

۹

۷

۱۱

صنعت نفت آبادان

۶

۲

۱

۳

۸

۹

۷

۱۲

سپاهان

۷

۱

۴

۲

۶

۱۰

۷

۱۳

گسترش فولاد

۷

۲

۱

۴

۴

۱۲

۷

۱۴

نفت تهران

۶

۱

۳

۲

۵

۸

۶

۱۵

استقلال خوزستان

۷

۱

۳

۳

۴

۱۱

۶

۱۶

استقلال

۷

۱

۲

۴

۲

۷

۵

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

97 Responses to “سپاهان ۲-۲ پرسپولیس / ال کلاسیکوی پرگل برنده نداشت”

 1. حامد گفت:

  ۰

  ۰

  دوستان؛ مشکل تیم فقط ربیع خواه هستش،اصلا این بازیکن در حد پرسپولیس نیست، وقتی تو ترکیبه عملا تیم ده نفره هست به دفاع ها خیلی فشار میاد.
  بازیسازی هم که بلد نیست بیشتر پاسهای ساده و روبه عقب که سرعت تیم رو میگیره
  اصلا در حد تیم های لیگ برتری نیست اگه همین الان لیست مازاد بزارن هیچ باشگاهی لیگ برتری حاضر نمیشه که ریبع خواه رو بگیره
  احتملا امسال هم لیگ رو از ما میگیره و ه اسیا رو
  مهدی طارمی درسته که موقعیت خراب میکنه ولی اگه نباشه همان موقعیت تو بازی ایجاد نمیشه
  مهدی بهترین بازیکن تیم ماست

 2. عباس گفت:

  ۰

  ۰

  اول اینکه سایر تیمها، لیگ براشون مهم نیست.فقط میان جلوی پرسپولیس نتیجه بگیرن.
  دو اینکه سپاهان هر طور باشه مورد لطف و عنایت آقایان فدراسیون بوده و هست و خواهد بود.این مطلب رو هیچ وقت فراموش نکنیم.مگر اینکه ساختار فوتبال کلا عوض بشه
  سه ما با تیم الهلال بهترین تیم آسیا از نظر امکانات و تدارکات،پول، بازیکن و …بازی داریم نباید امکانات تیم رو با اونها مقایسه کنیم.مضاف بر اینکه مطمئنم فدراسیون عربستان تمام امکانات و تلاشش رو کرده تا الهلال موفق بشه. برعکس اینجا که قبل بازی مهم آسیایی پرسپولیسبه جای اینکه به تیم کمک بشه.چند تا بازی سخت پشت سر هم میندازن که تیم خسته بشه.امید وارم روز بازی الهلال،پرسپولیس پوزه الهلال مثل الاهلی به خاک بماله

 3. فایزه گفت:

  ۰

  ۰

  بابا بس کنید دیگه .همه بازیکنا تلاششون رو کردن .مساوی تو اصفهان جلو این همه هوادار خیلی باارزشه .الان وقت حمایت از تیمه نه انتقاد

 4. قرمزته گفت:

  ۰

  ۰

  طارمی . همش طارمی. کشتمون دیگه

 5. امیر ناصر گفت:

  ۰

  ۰

  آ قای برانکو با این دروازه بان فکر شکست الهلالو از سرت بیرون کن اصلا روحیه نداره شانس که نداریم هر دروازه بانی میاد پرسپولیس میشه اتوبان

 6. عشق است پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  متاسفم برا این هوادارا. واقعا حال آدمو بهم میزنن بعضیا. بقران دو هفته دیگه برا برانکو حیاکن رها کن را میندازن. اگه مردین بعد برد نیاین از زمین و زمان تعریف کنید. بابا یه ذره انصاف هم خوبه. از فوتبال پرسپولیس لذت ببرین و بس…

  • هوادار بزرگترین تیم آسیا گفت:

   ۰

   ۰

   دوست عزیز هوادارا نگران نقاط ضعف تیم هستن که انتقاد میکنن…..پرسپولیس هدف خیلی بزرگی داره که اونم قهرمانی آسیاست وگرنه لیگ که همه میدونن پارس جنوبی تیمی نیست که خطر بزرگی محسوب بشه……فکر میکنی الهلال و اوراواردز مثل سپاهان و پیکان هستند؟ اوراواردز همون تیمیه که چند سال پیش وقتی سپاهان تو اوج بود تو فینال رفت و برگشت سپاهان رو شکست داد….ژاپنی ها هم سرعت بهتری دارن هم شوتای خوبی میزنن هم انقدر موقعیت خراب نمیکنن…به نظرت با وجود استاد بیرانوند که من تا حالا یه سیو فوق العاده ازش ندیدم پرسپولیس به این هدف میرسه؟ تیم باید نقاط ضعفو برطرف کنه نه اینکه فقط بگیم ان شا الله که میبریم….

 7. پرسپولیس قهرمان گفت:

  ۰

  ۰

  دوستان عزیز یادتون نره فقط و فقط حمایت از تیم محبوبمون..
  در ضمن یه یادآوری کنم تیم ۳ فصله که هم خوب بازی میکنه و هم خوب نتیجه میگیره.. کمی و کاستی همیشه هست.نباید آسیا رو با اروپا مقایسه کنیم و نباید انتظاراتی در حد بهترین تیم های لیگ های اروپایی در قیاس با لیگ های آسیایی داشته باشیم بخصوص لیگ ما..نباید انتظار داشته باشیم مثلاً مهدی طارمی با ۳۰ گل آقای گل لیگ شه و…مثلاً یادمون باشه برای چند فصل گلزن اول تیم ۱۰ گله هم نمیشد.آمار گل های خورده تو هر بازی بیشتر از ۲ گل بود. انصافا همین بازیکنانی که داریم همشون تا حالا خوب کار کردن.. و الان که خدا رو شکر اوضاع تیم خیلی خوبه خواهشا خودمون خرابش نکنیم که بعداً افسوسش رو نخوریم..با وجود تمام انتقاد های دلسوزانه هواداران عزیز محبوب پرسپولیس؛فقط و فقط حمایت، هوادار..

 8. hnt گفت:

  ۰

  ۰

  همه کامنتارو خوندم ولی هیچکس به دلیل اصلی شکست اشاره نکرده. تیم خوب بود و باید بیشتر میزد ولی برانکو هوشمندانه عمل نکرد. وقتی جلوییم و دقیقه ۸۰به بعد چرا باید انتحاری بازی کنیم!!!!! باید کامیابی نیا زودتر میومد تا وسط زمین و کنترل کنیم و سرعت بازی و بگیریم. متاسفانه امسال فقط دنبال بازی هجومی هستیم بدون منطق . فرقمون با پارسال اینه. بازی سراسر هجومی خوبه ولی نه در حالی که اختلافمون یک گل و در زمین حریف سرسخت هستیم اونم دقایق اخر که لزومی نداشت و باید حفظ توپ میکردیم و بازی و می خوابوندیم

 9. نصیر گفت:

  ۰

  ۰

  ۰-تیم چرا باید تا دقیقه ۹۰ وقتی جلو هست با تعداد بالا حمله کنه آنهم وقتی سپاهان داره انتحاری حمله می کنه!!! ما امسال اون خط دفاع مطمئن که فضا رو می بستن بخصوص سمت راست و هافبک جنگنده و درگیر رو نداریم و نمیشه بدون ترس از باخت نود دقیقه مثل پارسال حمله کرد
  ۱-کمال تنها هافبک درگیر تیم هست که هر وقت در لیگ نیست فشار روی خط دفاع دو برابر شده!
  ۳-ربیع خواه خیلی شفاف بگم داخل استپ مشکل داره به خاطر همین توپ وسط زیاد لو میده و اصلا اون بازی سازی از وسط شکل نمی گیره
  ۴-ماهینی اصلا نتونسته جای رامین رضائیان رو پر کنه نقطه قوت پارسال پرسپولیس امسال شده نقطه ضعف بهتره در نیم فصل یه فکری برای سمت راست پرسپولیس بشه حتی اگر شد خود رامین برگرده..
  ۵-محرمی اگر در پست هافبک راست کناری بازی کنه میشه مهدوی کیای دوم ایران! ولی در دفاع ایستایی هست…

 10. ارمان گفت:

  ۰

  ۰

  بااباا خدا وکیلییی چراا اینجوری میخوره این علی بیرانوند. اقای برانکو قربونت برم الهی. شما ک به همه فرصت دادی همه هم ب خوبی جواب اعتمادتو دادن. چرا به رادوشویچ فرصت نمیدی اخه. بابا هرچی میاد رو‌گل میخوریم. اخههه گل دووم دیگهه شاهکار بود دیگه

 11. مبهم گفت:

  ۰

  ۰

  علیرضا باید بره نیمکت ب نظر من رو هر دو گل مقصر اصلی خودش بود ، رادو دروازبان خوبیه باید ب اونم اعتماد کنیم بیرانوند خوبه ولی اشتباهاتش کار دستمون میده ، منم با دوستان موافقم برانکو باید ی فکری راجب نقطه ضعفاش بکنه ب نظرم باید بفهمه ک رو نیمکت رقیب سر سختی داره ، مسلمان چن بازی خوب نبود ولی از وقتی ک تعویض میشه ب خودش اومده
  اها ی چیز دیگم یادم رفت بگم اونم اینه ک پرتابای بلندش یکم رو مخه ینی راحت توپو میده ب بازیکنان حریف نمیگم ک اصا استفاده نکنه ولی خب بهتره وقتایی ک واقعا لازمه اقدام ب پرتاب بلند کنه
  موفق باشین

 12. محسن گفت:

  ۰

  ۰

  بیرانوند هر توپی از مدافعها رد شه میخوره.آمار کلین شیت هم فقط به خاطر خط دفاع هست.
  طارمی هم که همون پنالتی رو که گل کرد خودش معجزه بود.
  امیدوارم نیم فصل جفتشون از پرسپولیس برن

 13. coffee red گفت:

  ۰

  ۰

  من مث آقای برانکو سواد فوتبالی ندارم اما خوب متوجه میشم که از دقیقه یک تا نود دو‌تا مدافع کناریمون حتی یه سانتر سالم نمیتونن بفرستن تو محوطه جریمه حریف مدافه کناری نباید تو همه‌ی بازیا اینقدر ایستا باشه واقعا تو سانتر کردن ضعیف هستن.رامین رضائیان یه مدافع راست فوق العاده بود هیچکی تو پرسپولیس مث اون نمیتونه سانتر کنه.محرمی فقط خوب دربیل میکنه .همیشه نمیشه از قلب دفاع حرف حمله کرد ما به سانترای خیلی خوب نیاز داریم.
  وقتی ربیع خواه هافبک دفاعی میشه وسط زمین کاملا خالیه مسلمان مجبور جای ربیع خواه رو هم‌ پر کنه فاصله بین خطوط دفاع هافبک و حمله خیلی زیاد میشه اینطوری.
  کسی یادش میاد آخرین بارکی از رو‌ضربه کرنر به گل رسیدیم؟ تورو خدا یکم رو‌سانتر کردن کار کنید .آقای مسلمان مغرور نباش و بعد تمرین واستا و رو کرنر زدن کار کن.

 14. علی پهلوان گفت:

  ۰

  ۰

  خسته نباشید به همه مربیان و بازیکنان و هواداران خوبمون. اشکال نداره با انرژی مثبت صد برابری الهلال و زمین گیر خواهیم کرد.زنده باد پرسپولیس و هوادارای خوبمون. به یاری خدا فینالیم

 15. محمد گفت:

  ۰

  ۰

  من خیلی حرص خوردم واقعا میشد بازی رو حداقل ۴-۱ یا ۵-۱ برد. در مورد بیرانوند هم بنظرم یکم باید بیشتر تمرین کنه. این دروازبان توی نفت تهران اصلا گل نمیخورد! امروز بازیش رو اعصاب بود. طارمی جان هم امیدوارم بیشتر دقت کنه. بنظرم انرژی ذخیره کردیم برای بازی با الهلال

 16. Alish گفت:

  ۰

  ۰

  خدا وکیلی بیرانوند خیلی افتضاحه هرچی میاد تو دروازه نه نمیگه شجاعم که ماشالا چالش مانکنو دوباره راه انداخته همش راحت دریبل میخوره طارمیم که اصن خیالش نیس ربیع خواهم که هیچی نگم بهتره اخه چیه این بشر هیچ کار مفیدی نمیکنه چرا همش فیکس بازیش میده مسلمانم که چند بازیه اصن خنثاس درکل تیم تو این دو بازی خوب نبود

 17. behzad nozari گفت:

  ۰

  ۰

  تبریک ب اقای بیرانوند که داره اقای گل لیگ میشه با ای گلای که میخوره.اقای احمد زاده۴۰ میلیون طرفدار رو داره مسخره میکنه

 18. برو به فینال گفت:

  ۰

  ۰

  حیف حیف حیف ۶تا گل باید میزدیم کاش هم بازیکنان وبه خصوص پیشکسوتان از این توهم که ما حتما قهرمانیم خارج میشدند لیگ ایران فوق‌العاده سخت و طاقت فرساست چون تیمها تمام انرژی تدبیر انگیزه و حتی پدر سوختگی شونو میگذارند واسه بازی پرسپولیس و حتی به راحتی دوپینگ هم میکنند حالا این ۵امتیاز فدای بازی الهلال شد امیدوارم در ابوظبی بچه ها جبران کنند به خصوص اقای بیرانوند چون فقط باید در امارات ببریم چون تو زمین مسقط هیچکاری نمیشه انجام داد یکی اینو برسونه به کادر فنی حتما باید گل بزنیم در ابوظبی چون تمام مسئولان عربستان و ایران به شدت دارن از الهلال حمایت میکنند

 19. perspolisviva گفت:

  ۰

  ۰

  نسبت به فصل پیش داریم بد کار میکنیم سپاهانو ۳-۱ زده بودیم امسال ۲-۲ . سیاهجامگان رو ۳-۰ زده بودیم امسال مساوی. پیکانو ۲-۰ زده بودیم امسال ۱-۰ باختیم . نمیدونم دلیلش بازی های آسیا هستش که تیم تمرکز نداره یا اشباع شدن بازیکن ها.
  در مورد طارمی و موقعیت خراب کردن ها، من هم تا بازی پیش اعصابم خورد میشد ولی الان زیاد بهش فکر نمیکنم چون بازی منشا رو دیدم و به این نتیجه رسیدم اگه طارمی تو زمین نباشه همون موقعیت رو هم نداریم طارمی فراتر از آسیا خودشو تو موقعیت گل قرار میده ولی متاسفانه گل زن قهار نیست.

 20. MYLOVE PERSPOLIS گفت:

  ۰

  ۰

  هوووووووووووووووی چتون همه یاد انتقاد کردن افتادید!؟؟
  تیم ب این زیبایی بازی میکنه رفته چهارتیم آسیا دیگه انتقادات چیه؟؟بدبختا سوژه دست کیسه کشای نجس میدین؟؟اومدن اینجا هر عر میکنن؟؟در حالی ک چندروز دیگه بازی حساسی داریم این انتقادات چیه؟؟شایان مصلح رو یادتون بیارین هفته قبل!علیرضا بیرانوند یادتون بیارین تو بازی های اسیا،مهدی و گلهای حساسشو یادتون بیارین،دیگه ک بی انصاف باشین،بهترین تیم تاریخ داریم،الکی الکی شوهرش ندین،رئال ب اون بزرگی دیشب تو زمینش ب تیمته جدولی باخت،نمیدونم شماها از چ ایلی هستین،یا بی غیرتی ک جا خسته نباشی انتقاد میکنید یا کیسه کشی اومدین اینارو اشغال کنید،برین ب تیم خودتون برسین،برین جدول نگا کنید،هرررررررررری
  من خودم ناراحتم از اینکه بازی رو مساوی کردیم اما انتقادی نمیکنم حمایت میکنم برا بازی الهلال
  الهلال میبریییییم

 21. محمد۶۶۶۶۶۶ گفت:

  ۰

  ۰

  بخدا جای خالی سید جلال خیلی حس میشه

 22. سارا گفت:

  ۰

  ۰

  من موندم از دست طارمی چیکار کنیم اگه اون دوتا موقعیت خوبو گل میکرد الان نمیباختیم دیگه شورشو دراورده

 23. شهرام گفت:

  ۰

  ۰

  سپاهان به کمک شجاع و بیرانوند وطارمی یک امتیاز گزفت
  این چه گل خوردنی
  اقایی طارمی هم فقط موقیت گل خراب میکنه
  شجاع هم یه دونه سر درست نزد

 24. هوادار بزرگترین تیم آسیا گفت:

  ۰

  ۰

  من از اینکه یازی مساوی شد ناراحت نیستم …فقط ناراحت و نگران اینم که با وجود ضعف های کوچکی که کاملا تو تیم به چشم میاد خدای نکرده واسه قهرمانی آسیا ضربه بخوریم:
  ۱. تو اینکه طارمی بازیکن فوق العاده ای هست شکی نیست ولی واقعا ضرباتش بی دقته
  ۲. واقعا آخرین باری که مسلمان یه سانتر سالم انجام داد رو یادم نمیاد..فقط سعی میکنه توپ رو از زمین بلند کنه که تو بازی با الاهلی ۳بار پشت سر هم حتی این کارو هم نتونست انجام بده البته مسلمان هم بازیکن بسیار خوبی هست
  ۳. قبلا گفتم بازم میگم بیرانوند دروازبان فوق العاده ای نیست..قبلا نشون داده که اگه شوت خوبی از پشت محوطه زده بشه نمیتونه بگیره(حالا سپاهان شوت زن نداشت ولی فکر میکنید الهلال و اوراواردز هم اینطوری هستن)
  یه ایستگاهی ساده که فقط یک متر از وسط دروازه فاصله داشت رفت تو گل
  خروج اشتباه رو گل اول سپاهان و گل دوم که لایی خورد
  خدا بهمون رحم کنه

 25. Reza5006 گفت:

  ۰

  ۰

  خیلی موقعیت خراب کردیم مخصوصا فرشاد و طارمی
  بعد گل دوم اگه با دقت بودیم دوتا دیگه میزدیم
  به نظرم بهتره برانکو یه بازی به رادو بازی بده تا یه شوک به بیرانوند وارد شه
  تازگیا افت کرده

 26. perspolisviva گفت:

  ۰

  ۰

  ببینید چه تیمی شدیم که با سپاهان تو اصفهان مساوی هم میکنیم بازم ناراحت میشیم.
  ولی یه نکته این وسط هست : بیرانوند خیلی شانس داره که برانکو دست به ترکیب اصلیش نمیزنه…

 27. محمدحسین پوراحمد گفت:

  ۰

  ۰

  باختیم
  به
  ۱٫خودمون
  ۲٫بیرانوند
  ۳٫محسن مسلمان
  ۴ طارمی

  • نصیر گفت:

   ۰

   ۰

   مساوی شد! آنهم در اصفهان جلوی ۵۰ هزار اصفهانی دست کمی از برد نداره بخصوص که یکی از شانس های قهرمانی همین سپاهان خواهد بدو..

 28. مهدی گفت:

  ۰

  ۰

  به به کیسه کشا حمله کردن نمیخواد درمورد تیم یا بازیکن مانظر بدین در مورد تیم خود نظر بدین که قعرمانه نگاه به جدول بندازین

 29. م.ب گفت:

  ۰

  ۰

  بیرانوند به تنهایی داره پرسپولیسمون را نابود میکنه

 30. بارسا گفت:

  ۰

  ۰

  عیبی نداره ،حالا بازم یه عده بگن نعمتی چرا نبود ،منشا نبود وووو ،حالا انگار هفته قبل نعمتی چه گلی به سر تیم زد . بابا رئال هم دیش باخت به تیمی که فکرشو نمیکردن

 31. فرشید گفت:

  ۰

  ۰

  آقا به برانکو بگید یه فکری به حال دروازه بان پرسپولیس بکنه.یا یه کاری با بیرانوند بکنه..
  این تیم نیاز به انگیزه داره ..مخصوصا طارمی اصلا خیلی بیخیال بازی میکنه

 32. ارسلان گفت:

  ۰

  ۰

  خواهش میکنم اصلا نگران لیگ نباشید امسال با اختلاف خیلی بیشتر از پارسال قهرمانیم، آرامش تیم رو حفظ کنیم واسه لیگ قهرمانان
  تنها رقیب پرسپولیس تو لیگ پارس جنوبی هستش که کم میاره الان اول لیگه.

 33. قلب سرخ گفت:

  ۰

  ۰

  این تساوی خیلی تلخو عذاب آور اونم به خاطر هنرنمایی بیرانوندوگرنه مااین چندفصل دیگه عادت کردیم به اعصاب خردکنی طارمی,,,,,,,,تواین مدت اخیر قشنگ تعدادضربات درچارچوب حریف وگل خورده ما باهم برابره,,,به نظرم به رادوشوویچ هم یه فرصتی بده بدنیست حداقل بعد گل خوردناش پست نمیزاره که خداروشکر من تاحالابی تقصیر بودم.

 34. رضا گفت:

  ۰

  ۰

  داداش محمد زارع
  خدایی بحث تمرکز نیست بیرانوند توی بازی با الهلالم دوتاگلی که خورد واکنش خوبی نداشت
  توی توپ های هوایی خیلی خوب کارمیکنه معمولا اما امروز هوایی هم خوب کارنکرد
  هر شوتی که سمت دروازه میاد نه نمیگه خدایی برید بازی هاروببینین
  تعداد شوتایی که به سمت دروازه اومده …اکثریتش گل شده مگه اینکه خارج چارچوب بوده باشه

 35. Taha272 گفت:

  ۰

  ۰

  بیرانوند روی تمام گلای این فصل پرسپولیس مقصر بوده،رو هر ٢ گل تیم ملیم مقصر بود…
  یعنی خاک بر سر ایران که این یابو دروازه بان اولشه!!!
  مفت نمیارزه،صد رحمت به سوشا باز بعضی وقتا ٢تا توپ میگرفت

 36. مهدی گفت:

  ۰

  ۰

  سلام خواهشن آقای برانکو تیم خیلی افت کرده چاره ی به اندیشید تیم کم کم ازفرم آرمانی دورمیشه دروازبان تیم اشتباهش زیادشده توکارتیمی افت کردیم خوب نمیتونن پاس کارکنند شجاع خیلیل زاده توکاردفاعی اشتباهاتش زیادشده سعی کنیدهماهنگ ترباشند تاتمام حرفیان راشکست دهید هیچ وقت راضی به مساوی نباشیم ماایرانی هستیم اگه بخواهیم میتونم پس مامیتوانیم پیروزپیروزباشیم باتشکرازسایت خودمون ممنون

 37. امید پرسپولیسی گفت:

  ۰

  ۰

  برانکو عزیز تو را قران از این ربیع خواه دست بردار بخدا در حد تیم نیست بیرانوندم که ماشالا براحتی زحمت همه را به باد داد بازیکنام خیلی مغرور بازی میکنند ولی ایشالا به یاری خدا الهلال میزنیم

 38. shero گفت:

  ۰

  ۰

  کاش علیپور مهاجم نوک بود… علیپور خیلی باهوش تر و چابک تر از طارمیه حیف که به اندازه طارمی تو موقعیت گل قرار نمیگیره.
  تو این دو بازی فقط نقاط ضعفمونو نشون الهلال دادیم ولی حتما ما فینالیم

 39. 66666666666 گفت:

  ۰

  ۰

  بیرانوندشورشودراورده بخدااه ه ه ه پس بازیکن میگیرین میزارین نیمکت براچ وقت به دردتون بخوره

 40. حجت گفت:

  ۰

  ۰

  به قیر بیرانوند دفاع چپ شغال رو شده بود چه وضع دفاع بود ماهینی هم بد بود

 41. redkish گفت:

  ۰

  ۰

  زور ما رسید متاسفانه دو بازی مفت داریم گل میخوریم، اقای بیرانوند بیشتر تمرین کن داداش کاملا افت کردی. متاسفانه خلا سید جلال هم خودشو نشون میده. بهرحال خسته نباشید تیم ما خیلی سرتر ار حریف بود آون هم در زمین حریف. دنیا قرمزته

 42. داریوش گفت:

  ۰

  ۰

  سلام واقعا جای خسته نباشید بچه ها .ولی نمیدونم چرا بعضیا به هرقیمتی میخوان نتیجه بازی رو بیرون زمین عوض کنند تو بازی کیسه کلا داوری یک طرفه بود وهمش ازاول بازی به نفع کیسه سوت میزدوامروز به نفع کیسه .ما اگه برد میخویم برد جوانمردانه میخوایم نه باکمک داور فدراسیون فشارهای بالا.گلایه بعدی از صدا وسیا که براشون عادت .اخر بازی خیابانی چنان ذوق مرگ شده بود که انگار ما ته جدولیم از بازی ما پریده رفته تو کری خونی میگه پارس جنوبی تبریک میگم صدر جدوله.اونم بازی الاهلی که داشتن از حسادت میمردن چطور واسه کیسه تو پلی اف سرود ملی پخش میکنید که چی تازه بیاد تو چهارتا .بعدش ازبازیکنای خودمون مثل طارمی که قدر توپها رو نمیدونه که همه رو خراب کرد مهدی تمرکزش از دست داده ما سخت گل میزنیم وبه اسونی گل میخوریم اقا علیرضا دوتا گل خوردی که واقعا خوردن نداشت.بازم خسته نباشید

  • داریوش گفت:

   ۰

   ۰

   بچه ها ببخشید اینقد عصبانی هستم اشتباه تایپ کردم اولش باید خسته نباشید به بچه ها مینوشتم.دوم داوری کلا داغون بود دیروز همش ازاول برا کیسه سوت زدامروزداوریار دوازدهم سپاهانیا بود باعث شرمندگیه برد به چه قیمتی .منظورم این بودبازم زنده باد پرسپولیس وهوادرش

 43. این قرمز منه گفت:

  ۰

  ۰

  آقا دارم دق میکنم تو هر بازی نهایتش یک یا دو توپ داخل چارچوب پرسپولیسه که گل میشن آقای بیرانوند چکارست داخل دروازه بقران یه مترسک داخل دروازه باشه بهتره ،مهدی طارمی چندتا توپ باید خراب کنه ، فرشاد احمدزاده چقد باید تکروی کنه و بازی رو از سرعت بندازه دارم دیوونه میشم.

 44. ولی گفت:

  ۰

  ۰

  الان وقت انتقاد نیست بچه ها باید تمرکزشون روی بازی با الهلال باشه درسته بیراندن روی هر دوگل مقصر بود خصوصا گل دوم اما یادمون نره قبلش چندین موقعیت خوبو از سپاهان گرفت البته طارمی هم با ازدست دادن دو موقعت صدرصد نقش داشت تو این مساوی فعلا دنبال مقصر گشتن چیزی رو عوض نمیکنه باید به فکر بازی با الهلال باشیم اگر چه دو امتیاز مفت از دست دادیم

 45. پرسپولیسی چابهاری گفت:

  ۰

  ۰

  من نمیدونم مهدی طارمی دیگه کدوم توپو میخواد گل کنه
  وحید امیری میتونست خودش بزنه ولی توپ اماده کرد طارمی گل کنه ولی طامی توپو دودستی تقدیم دروازه بان کرد
  بیراوند روی گل اول چرا اونجوری کرد اومد بیرون دوباره برگشت اخه همون اول نیا بیرون
  نقطه ضعف بیراوند همین تردید در خروجهاش در توپهای ارسالیه
  تیم خیلی خوب کار کرد فقط در ضربات اخر ضعیف عمل میکنند.
  از جناح راست چندین بازیه که داریم گل میخوریم برانکو جان این ضعفو برطرف کن
  بازی با الهلال اینجوری راحت گل نخوریم

 46. مجتبى حسنيان گفت:

  ۰

  ۰

  بازم ناذاوری قبل گل دوم هند سپاهان شد داور نگرفت قبلشم که کرنر شد ضربه فرشاد کرنر شد از دوربین پشت دروازه معلوم بود همیشه تو اصفهان ناداوری داریم

 47. ONLY PERSPOLIS گفت:

  ۰

  ۰

  چه گلای مسخره ای میخوره این بیرانوند
  گل اول سپاهان و‌ خروج مسخره و اماتورگونه بیرانوند
  گل دوم سپاهان و خوردن گل لایی بیرانوند

 48. میلاد گفت:

  ۰

  ۰

  احمد زاده و ربیعی خواه برای برانکو هستن

 49. محمد مرادی گفت:

  ۰

  ۰

  باید بگید زور برانکو به بیرانوند نرسید !
  بازهم موقعیت زیاد خراب کردیم . اواخر بازی تا قبل از گل سپاهان واقعا خوب کار می کردیم ولی متاسفانه بازهم امتیاز از دست دادیم.
  آقای بیرانوند !!! استاد !!! چرا یه تنه زحمات بازیکنا رو به باد می دی ؟!! دلمون خوش بود که رو هوا مسلطی که اون رو هم داری از دست می دی . وقتی مطمئن نیستی به توپ می رسی چرا از دراوازه میای بیرون ؟! وقتی از دروازه اومدی بیرون چرا دوباره برمی گردی ؟!!
  از گل دوم نگم که دوباره تونل کندوان ساخت. چه وضعشه خداوکیلی

  امیدوارم حداقل جلوی الهلال بیخیال این مدل بازی کردن بشه وگرنه اونچه که نباید بشه می شه دو بازی هست که واقعا داره بد کار می کنه

 50. Anti...kise گفت:

  ۰

  ۰

  بیرانوند دیگه رو اعصاب

 51. سامیار پرسپولیسی هشتگرد گفت:

  ۰

  ۰

  تیم فوق العاده بود سپاسگزاریم از تک تک بازیکنان هرچند نوپایی که با طارمی رسید به علیپور می رسید ۴تاز ده بودیم دبیرامون رو جفت گلها مقصر بود ولی خواهشها حاشیه ممنوع دست تک اکنون و میبوسم حمایت حمایت ما قهرمانیم شک نکنید انشاالله سه گانه

 52. میلاد گفت:

  ۰

  ۰

  خسته نباشی اقایی طارمی

 53. شهرام گفت:

  ۰

  ۰

  بابا یه فکری به حالا بین پاهای بیرانوند بکنید. اون از بازی سوریه این از این. الان تا صبح باید از سردرد تا صبح نخوابم. بابا این دیگه باورش شده بهترین دروازبان دنیاست همش تو جوه

 54. سپهر گفت:

  ۰

  ۰

  مقصر برانکو بود این ربیع خواه تیم و بیچاره کرده ده نفره هر بازی در ضمن تا سیدجلال بیاد وضعیت همینه

 55. Anti...kise گفت:

  ۰

  ۰

  پرسپولیس از نظر دفاعی ضعیف شده باید فکری به حال دفاع کرد

 56. 1010364 گفت:

  ۰

  ۰

  ربیع خواه امسال هم قهرمانی اسیاروازمون میگیره وهم لیگ اگه ازاول کمال رومیزاشت میبردیم کلا وسط زمین باوجود ربیع خواه همه توپا واسه سپاهان بود وبخاطر همین امیری واحمدزاده ومسلمان ومهاجمامون انقدر مجبورشدن به دنبال توپ بدون نفس کم اوردن کلا ربیع خواه یه بازیکن خنثی و بی اثره که باهاش ۱۰نفره ایم وهم تو حمله وهم دفاع تیموداغون میکنه وجز توپ لودادن وپاس عقب دادن کاری بلد نیست طارمی هم انقدر تک به تک ودروازه خالی نزد تا گل مساوی رو خوردیم فقط خدا رحم کنه باربیع خواه جلوی الهلال باید۱۰نفره بازی کنیم والهلالم خیلی قویترازسپاهانه اونم درغیاب کمال وانصاری خداکنه سیدجلال برسه مگرنه وضعیت قرمزمیشه

  • امید پرسپولیسی گفت:

   ۰

   ۰

   چرا بیخودی منفی میدین خب حرفش کاملا درسته ربیع خواه در حد تیم نیست هافبک دفاعی یعنی تخریب چی نه اینکه فقط دنبال بازیکن حریف بدوه

 57. سجاد۶۱۱ گفت:

  ۰

  ۰

  من موندم چرا مسلمان ده تا کرنر میزنه یکیش میشینه روی سر بازیکنان
  یا به تیر یک نمی رسه یا از اون ور اوت میشه!

 58. Reza گفت:

  ۰

  ۰

  البته که گل دوم شله زرد قبلش وسط زمین هند شد و نگرفت برگشت رفت تو گل ما

 59. علی طهماسبی گفت:

  ۱

  ۰

  بازی بدی نبود تیم خیلی بهتر از بازی بایکان بازی کرد…
  به هر حال بازی خارج از خانه بود و با اینکه با بد شانسی بازی رو نبردیم اما به نظرم مساوی هم بد نبود…
  باید آماده بازی با الهلال بشیم
  امیدوارم بدشانسی که این دوبازی گریبان گیرمون شده دست از سر تیم برداره
  به امید موفقیت عشق میلیون ها هوادار پرسپولیس بزرگ❤❤❤❤❤❤

 60. pooyan گفت:

  ۰

  ۰

  وقتشه بیرانوند نیمکت نشین بشه بسه دیگه چقد اشتباه اگه رفیبشو بازی ندن انگیزه نخواهد داشت بازیکن

 61. P گفت:

  ۰

  ۰

  خدا وکیلی اگر دوتا از این توپ های صددر صد گل میکرد الان پنچ یک می‌شد….مهدی ی کم بیشتر دقت کن تا این تیم‌های راحت جولان ندن خواهشا

 62. نجمه گفت:

  ۰

  ۰

  أمان از طارمی و بیرانوند و امتیازها ی مفتی که داره از دست میره و حسرتش رو میخوریم

 63. جاوید گفت:

  ۰

  ۰

  بیرانوند باید چند تا بازی بشونه رو نیمکت تا درست بشه.

 64. محمد زارع گفت:

  ۱

  ۰

  همتون ناراحتید از این تساوی اما دوستان یادتون نره قبل برانکو وقتی تو اصفهان مساوی میگرفتیم کلی ذوق میکردیم اما الان با تساوی ناراحتیم تساوی که حقمون برد بود. ناشکری نکنیم و به این تیم ببالیم. اگه الان راحت گل میخوریم به خاطر نداشتن تمرکزه چون تو چهارتای آسیا هستیم (ببنید کیسه کجاست) و همه فکروذهن بچه ها اونجاست.

 65. Ali گفت:

  ۰

  ۰

  ادمین مشکلت چیه با من هیچی رو نمیفرستی ؟ ها ؟ اینجا مرجع عشق من پرسپولیس تو خدمت میکنی اینجا صاحبش نیستی اعصابم رو خورد نکن
  این بیرانوند نه نمیگه بابا ۱۰ نفر به این خوبی و قشنگی بازی میکنن شما آمار بگیر تعداد توپ های تو چهارچوب با تعداد گل های خورده پرسپولیس تو ۹ ماه اخیر برابره . برادر من به خودت بیا دیگه اه .
  لطفا عزیزان هم چیزی نگیم تا بعد از بازی اسیاییمون

 66. یاسر گفت:

  ۰

  ۰

  تو رو قرآن یکی به گوش برانکو برسونه به فکر دروازه بان خوب باشه. بخدا سرم داره منفجر میشه. کی گفته این بیرانوند گلر اول تیم ملیه. به هیچ توپی نه نمیگه. گل اول که با خروج مضخرف. گل دومم که شاهکار لایی…. اگر کلین شیت بوده بخاطر دفاع وهافبک ها بوده.

 67. Reza گفت:

  ۰

  ۰

  زور پرسپولیس به شله زرد میرسید اگه بیرانوند دو گل مفت که مقصرصددرصدشون بود نمیخورد و جناب طارمی سه تا گلی که باید میزد و میزد الان نتیجه حداقل۵٫۲ما بود

 68. morteza74 گفت:

  ۰

  ۰

  اقا به پیر به پیغمبر ربیع خواه در حد پرسپولیس نیست برانکو چرا نمیخواد این رو بفهمه بیرانوند دیگه شورش رو دراورده برانکو باید جلو الهلال بذارتش رو نیمکت..طارمی دوتادگل صد درصد نزد فرشاد فقط بلده دعوا کنه فقط خدا جلو الهلال کمکمون ککخ

 69. پرسپولیس قهرمان گفت:

  ۰

  ۰

  تیم واقعا عالی بود..
  فقط یه نکته یکی پست هافبک دفاعی
  و دوم دروازه بانی ؛ تیمی که میخواد قهرمان آسیا شه نباید دروازه بانش همچین اشتباهات مرگباری رو انجام بده. و همچنین تیم عالی کار کرد..به امید یه نتیجه خوب مقابل الهلال..

 70. میلاد لرستان گفت:

  ۰

  ۰

  بیرانوند خیلی خرابه بخدا توپ بره تو چارچوب نه نمبگه تا کی تحملش کنیم

 71. طاهر صوفی گفت:

  ۰

  ۰

  فقط یک کلمه میگم چقدر لایک داره؟ ((((نیلسون))))

 72. حسین گفت:

  ۰

  ۰

  بیراندوندروی دو تا گل مقصر صد درصد بود.این همه موقعیت گل نکنی گل میخوری.احمدزاده دو قدمی دروازه توپ زد بیرون

  • طاهر صوفی گفت:

   ۰

   ۰

   مهاجمان خوب بودن مگه قراره چند گل بزنند… مقصر اصلی بیرانوند بعد هم یه دروازبانی به نام رادوشویچ حداقل یه باز بزار تو دروازه بایسته

 73. Mkhmkhmkh گفت:

  ۰

  ۰

  جالبه وقتی امیری و طارمی اونقدر موقعیت از دست میدادن منشا آماده و نعمتی نیومدن تو…. خیلی جالبه .. اره اره برا بازی با الهلاله. اره راستی بچه ها خستن اوه داشت یادم میرفت جنس زمین خوب نبود. درضمن بچه ها از بازی با الاهلی خسته بودن بسه دیگه دوتا بازی مثه اب خوردن باید میبردیم همتون کلتونو کردین تو برف من فقط میخوام خدایی ناکرده پرسپولیس از اسیا حذف شه شما دیگه چه بهانه ای دارین….

  • نصیر گفت:

   ۰

   ۰

   مساوی در اصفهان جلوی ۵۰ هزار اصفهانی که یکی از رقبای اصلی قهرمانی امسال هستن دست کمی از برد نداره این بازی شش امتیاز بود نه سه امتیازی!

 74. مرتضی گفت:

  ۰

  ۰

  اینقدر گل نزدیم تا آخرش گل تساوی رو خوردیم . بدترین و ناعادلانه ترین بازی که تا حالا دیدم

 75. Dragon گفت:

  ۰

  ۰

  بیرانوندها روی هر دو گل مقصر بود

 76. مهدی گفت:

  ۰

  ۰

  افرین بچه ها خوب بازی کردید ولی ای کاش اون پنج دقیقه اخر بیشتر دقت میکردید چون فوتبال نود دقیقه تست در ضمن کاش ربیع خواه و بیرانوند بهتر کر میکرد

 77. حمید گفت:

  ۰

  ۰

  خسته نباشی اقای طارمی
  خسته نباشی اقای بیرانوند
  از یه طرف طارمی با موقعیت خراب کردناش رو اعصابه از اون طرف هم بیرانوند با اون سوتیهای مسخرش

 78. سجاد۶۱۱ گفت:

  ۰

  ۰

  هیچ عاملی غیر از عوامل خودی نمی تونه به خودمون ضربه بزنه
  ناکارآمدی مسلمان در بازی سازی
  ضعف مشهود ربیع خواه در جلوی خط دفاع
  اشتباهات بیرانوند روی هردو گل
  و مثل همیشه خراب کردن موقعیت مسلم گل توسط استاد طارمی

 79. navid گفت:

  ۰

  ۰

  گور بابا بیرانوند،دو هفتس بخاطر این اقا داریم امتیاز از دست میدیم

 80. علی گفت:

  ۰

  ۰

  طارمی خودوخواهه و بی جنبه تک به تک خراب کرد به علیپور پاس نداد اگه علیپور بود به خدا گل میشد درکل اگه الهلالو نزنیم خیلی بد میشه لیگو دوبازی از دست دادیم

 81. شَیراز گفت:

  ۰

  ۰

  اقای برانکو همونجوری که تعویض هات ازت تعریف میکنن من میگم تو مسب این مساوی شدی استا دطارمی ۴تا تک به تک خراب کرد استاد احمد زاده ۲تا ۶گل حرو مکردن و شما تعویض نکردید
  برانکو یه بازی از بدشانسی ترکیب رو عوض کردی فکرکردی اونها بدن نه اقا بازی پیکان بدشانسی بود بخدا نعمتی ازهمه وینگرها تبه جز امیری ازهمشون سرتره
  کلا برانکو نه راست داری نه چپم فقط امیری امروز فوق عالی بود
  بقیه داغون
  من اصلا غلط کردم پیرشدم از دست برانکو نعمتی بهترین ستاره ایرانه بذارش فیکس خداااااااااااااااااااااا

 82. amir گفت:

  ۰

  ۰

  اقای برانکوی عزیز خواهش میکنم بیخال ربیع خواه شو.بیرانوند رو هم یه بازی نیمکت نشین کن

 83. سجاد 4610 گفت:

  ۰

  ۰

  با این سبک بازی خواب قهرمانی آسیا رو ببینیم

 84. Saman گفت:

  ۰

  ۰

  باور کنید ناحقی هستش اگه از تیم و کادر فنی و مدیریت انتقاد کنیم ولی من از اوایل فصل قبل دارم میگم بیرانوند و طارمی به درد این تیم نمیخورن . باید جفتشون ذخیره رادو و منشا باشن یا گزینه های جوونمون . باور کنید تو کل بازی ها به خاط این دو عزیز داریم امتیاز از دست میدیم .
  انشالا تو بازی الهلال رفت و برگشت جفتشون بشینن رو نیمکت که با این روش میتونیم به فینال برسیم .
  به امید خدا جفتشون تو فصل آینده از تیم ترانسفر میشن به اروپا و ما هم دیگه چشممون به هشون نمی افته تو ترکیب عشقمون پرسپولیس بزرگ

 85. علی گفت:

  ۰

  ۰

  بیرانوند بهترین دروازه بان ایرانه!
  .
  .
  .
  به شرط این که توپ سمت دروازه اش نیاد.
  بیرانوند و طارمی امروز واقعا شاهکار بودند.

 86. حجت گفت:

  ۰

  ۰

  خط دفاع افتضاح مخصوصا ماهینی .بیرانوند هم که رو دو گل مقصر چرا اینجوری بودنمیدونم

 87. رئال مادرید-پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  تف به این شانس

 88. Aryo گفت:

  ۰

  ۰

  تا ۱۴۰۰ باید بیرانوند رو تحمل کنیم؟

آمار بازدید:

بازدید امروز: 27685 بازدید

بازدید دیروز: 62816 بازدید

بازدید کل : 11465116 بازدید

افراد آنلاین: 16 نفر