دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۶:۰۴
تبلیغ داخلی

تبلیغات

 |  ۲۶/ دی/ ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۸
  |   نظرات: يك نظر
6,414 نفر بازدید

تشویق یحیی و باقری در تمرین پرسپولیس، تبریک به کمال در روز بازگشت پیروانی/ گلزنی اوساگونا

پرسپولیس نیوز: تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس با حضور تماشاگران با حال و هوای خاصی برگزار شد.

تمرین امروز تیم پرسپولیس با حضور هواداران که بعد از ۷ سال بازگشت یحیی گل محمدی به جمع سرخپوشان برگزار شد، حال و هوای خاصی داشت.

* بازیکنان تیم ۵ دقیقه قبل از موعد اعلام شده توسط روابط عمومی باشگاه وارد زمین شدند و هم‌زمان با ورود آنها در ورزشگاه بر روی هواداران پرسپولیس باز شد.

*چهار دروازه‌بان تیم پرسپولیس زیر نظر داوود فنایی به گرم کردن مشغول شدند و سایر بازیکنان نیز زیرنظر کریم باقری مشغول گرم کردن شدند.

* کریم باقری مربی محبوب تیم پرسپولیس اولین نفری بود که به شدت توسط تماشاگران در ورزشگاه کاظمی تشویق شد. پس از کریم باقری، سیدجلال حسینی به عنوان کاپیتان تیم به شدت توسط تماشاگران تشویق شد.

*پس از ورود یحیی گل‌محمدی، تماشاگران او را با لقب یحیی امپراطور تشویق کردند.

*حدود ۲۰۰ هوادار حاضر در ورزشگاه شهید کاظمی با شعاری جالب، تولد کامیابی‌نیا را به او تبریک گفتند. کلیه بازیکنان تیم به همراه کلیه اعضای کادرفنی جدید توسط هواداران تشویق شدند.

* بازیکنان پس از گرم کردن و مرور حرکات ترکیبی با توپ، به دو دسته با کاورهای طوسی و زرد تقسیم شدند و هرکدام روی یک دروازه با انجام سانتر از جناحین و ضربه زدن به سمت دروازه پرداختند. پیش از شروع این آیتم تمرینی، هواداران از سیدجلال حسینی خواستند که تیم را به نزد آنها بیاورد و سیدجلال نیز با انجام درخواست آنها مورد تشویق هواداران قرار گرفت.

* اوساگونا مهاجم تازه وارد تیم پرسپولیس توسط هواداران تشویق شد و به ابراز احساسات آنها با دست زدن پاسخ داد.

*هنگام انجام بخش‌های تمرینی توسط بازیکنان پرسپولیس، هواداران این تیم شعارهایی علیه استقلال و مجیدی سرمربی این تیم سر دادند.

*افشین پیروانی در اواسط تمرین امروز در ورزشگاه کاظمی حاضر شد و مورد تشویق هواداران قرار گرفت.

*همچنین محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه نیز با وجود اینکه در ورزشگاه کاظمی حاضر نبود، توسط تماشاگران تشویق شد.

*هنگام انجام سانتر از جناحین، آمادگی بالای رادوشوویچ تماشاگران را به وجود آورد. این دروازه‌بان کروات پرسپولیس در یک صحنه داخل محوطه شش قدم دوبار توپ را دفع کرد و به شدت مورد تشویق هواداران قرار گرفت.

*پس از انجام این بخش تمرینی، بازیکنان به دو تیم زرد و طوسی تقسیم شدند و به انجام بازی درون‌تیمی پرداختند. در این بخش یحیی گل‌محمدی داخل زمین به همراه بازیکنان حضور داشت و نکات فنی را در هنگام حمله و دفاع به آنها یادآوری کرد. اولین گل این بازی درون‌تیمی توسط اوساگونا وارد دروازه رادوشوویچ شد. در این آیتم تمرینی، بازیکنان آغاز بازی از محوطه جریمه خودی و بازیسازی از دفاع را نیز مرور کردند.

* در تمرین امروز سیامک نعمتی هافبک پرسپولیس به علت مصدومیت به صورت اختصاصی تمرین کرد و دور زمین به نرم‌دوی مشغول شد و هنگام شروع تمرینات گروهی به رختکن رفت تا کارهای فیزیوتراپی را انجام دهد.

* امیر روستایی بازیکن تیم امید سرخپوشان و آریا برزگر دو غایب پرسپولیس در تمرین امروز بودند.

* در پایان تمرین امروز، بازیکنان تیم زیر نظر مظاهر رحیم پور بدنساز جدید پرسپولیس به سرد کردن پرداختند و یحیی گل‌محمدی، کریم باقری، داود فنایی و حمید مطهری نیز داخل زمین برای دقایقی به گفتو گو‌ پرداختند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “تشویق یحیی و باقری در تمرین پرسپولیس، تبریک به کمال در روز بازگشت پیروانی/ گلزنی اوساگونا”

  1. م.ح.س.ن گفت:

    ۴

    ۰

    تراکتور رو هوا مشکل داره.عالیشاه و اوساگونا خیلی خوب میتونن باهم هماهنگ بشن.نیم فصل ثابت میشه حق امید عالیشاه نیمکت نشینی نبود.توو بعضی بازیها میشه لوزی بازی کرد.لوزی بازی کردن خیلی بستگی به نحوه تمرین دادن مربی بدنساز داره.خلاصه توان بدنی بالایی رو می طلبه.

آمار بازدید:

بازدید امروز: 15014 بازدید

بازدید دیروز: 34296 بازدید

بازدید کل : 24258408 بازدید

افراد آنلاین: 2 نفر