پنج شنبه ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲:۴۰
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۶/ اردیبهشت/ ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۵
  |   نظرات: ۹ نظر
1,606 نفر بازدید

تشکر هیات مدیره و مدیر عامل پرسپولیس از تلاش سرخپوشان

پرسپولیس نیوز : هیات مدیره و مدیرعامل پرسپولیس با صدور پیامی، از اعضای تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل تلاش صادقانه و غیرتمندانه‌ای که داشته‌اند و همچنان ادامه خواهد داشت، تقدیر و تشکر نموده و تاکید کرد خانواده بزرگ پرسپولیس حماسه آفرینی‌های آنها را فراموش نمی‌کند و در انتظار تکرار دیگرباره آن است.

در پیام هیات مدیره و مدیر عامل باشگاه خطاب به اعضای تیم، آمده است؛ تلاش‌های فراوانی را که در این سال‌ها به ویژه در این فصل برای پرسپولیس بزرگ انجام داده‌اید و ساق‌های خسته اما استوار شما را قدر می‌دانیم. لحظه‌ای تردید نکنید که به قدر ذره‌ای از محبت و عشق خانواده بزرگ پرسپولیس نسبت به شما کاسته نخواهد شد. همه ما به خوبی می‌دانیم؛ چه لحظات سخت و دشواری را پشت سر می‌گذارید و باز همه باهم به خوبی می‌دانیم که هواداران پرشور و متعصب پرسپولیس غمگین هستند، اما پرسپولیس و پرسپولیسی سربلند است و به این عشق و پیراهن و مسوولیت افتخار می‌کنیم. شما نیز به خود ببالید که بر سکوی پر افتخار دل‌های ده‌ها میلیون هوادار ایستاده‌اید.

تلاش شجاعانه شما برای ما بسیار ارزشمند بوده و است. حماسه‌ها و افتخاراتی که در کنار هواداران عزیزمان ثبت کرده‌اید برای همیشه در حافظه فوتبال ایران باقی خواهد ماند. پرسپولیس هیچ گاه نمی‌ایستد که به پشت سر خود نگاه بیاندازد. ما به پیش خواهیم رفت و شما باز هم طعم قهرمانی را به هوادارانتان و طعم شکست و ناکامی را به رقیبان پرسپولیس خواهید چشاند.

ما از شما می‌خواهیم حتی یک لحظه به خود تردید راه ندهید که بهترین هستید و بهترین‌ها لایق شما و کسانی است که نگاه امیدوار خود را به ساق‌های جادویی و اراده پولادین و همت بزرگتان دوخته‌اند.

آنها که باید ببینند، غیرت و مردانگی شما را دیده‌اند. خوب دیده‌ایم که اشتباهات داوری در این دوره بازی‌ها با پرسپولیس چه کرد که اوج آن در این بازی مشهود بود.

غم‌تان را به جان می‌خریم اما می‌دانیم و می‌دانید، هیچ مجالی برای غصه خوردن وجود ندارد. شروع دوباره پرسپولیس از همین لحظه است. بسیاری لحظه شماری می‌کنند تا شما را نا امید ببینند ولی ما و هواداران منتظر همان برق همیشگی در نگاهتان هستیم و با تمام قوا پشت سرتان خواهیم ایستاد تا بار دیگر بر سکوی قهرمانی بایستید. شما فرزندان پرسپولیس هستید و برای همیشه در تاریخ این باشگاه و فوتبال ایران و دل‌های هواداران جاودانه شده‌اید. فوتبال ایران سال‌ها بود که چنین مجموعه بی‌نظیری را به خود ندیده بود. مجموعه‌ای که سال گذشته علیرغم محرومیت و فقدان بازیکن به فینال لیگ قهرمانان رسید تا تحسین آسیا و حتی رییس فیفا را برانگیزد.

بی‌صبرانه منتظر بازگشت‌تان هستیم تا روز شنبه را در کنار هم با حضور پرشور هوادارانمان روز حماسه و عشق بازی خانواده بزرگ پرسپولیس ببینیم.

همت شما شیر بچه‌های پرسپولیس و درایت سرمربی دانا و بزرگ‌مان، ما را بی قرار بازی‌های پیش رو کرده است. خستگی و نا امیدی در قاموس پرسپولیس جایگاه و معنایی ندارد. پس “یا علی (ع)”.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

9 Responses to “تشکر هیات مدیره و مدیر عامل پرسپولیس از تلاش سرخپوشان”

 1. یه پرسپولیس یه‌بهبهان گفت:

  ۰

  ۰

  انشاالله،روزشنبه‌باپیروزی برماشین سازی،حماسه‌ای‌دیگرخواهیم‌‌ آفریدو
  مشت‌محکمی‌بردهان‌یاوه گویان وحاسدان خواهیم زد.پس همچون سرو ایستاده‌ وبر مشکلات پیروز خواهیم شد ،کمردشمنان‌راخم خواهیم کرد.

 2. یه پرسپولیس یه‌بهبهان گفت:

  ۰

  ۰

  انشاالله،روزشنبه‌باپیروزی برماشین سازی،حماسه‌ای‌دیگرخواهیم‌‌ آفریدون
  مشت‌محکمی‌بردهان‌یاوه گویان وحاسدان خواهیم زد.پس همچون سرو ایستاده‌ وب مشکلات پیروز خواهیم ماند ،کمردشمنان‌راخم خواهیم کرد.

 3. Hosein گفت:

  ۰

  ۰

  ۰
  خجالت بکشین با این بودیمیر و با این بازی بیروح – بهونه خستگی دارین ولی تیمای استقلال و ذوبم آسیایین – استقلال جلو الدحیل ۹۰دقیقه حمله کرد و ذوبم عالی – اینا چرا خسته نیستن؟ بهونه پشت بهونه- این تیم چرا یه بزرگتر نداره ایرادای برانکورو بگن بهش! تعویض بد- چینش بد- استفاده ازبازیکن تو پست غیرتخصصی- چرا همش میگین هرچی برانکو بگه! خب ضعفاشم بگین- بابا این ضعفا خیلی وقته تو تیم هست- مربی ندیده ها -برانکو خوبه ولی بدیاشم بگین – چرا نمیگین علت خستگی چیه؟ فقط بخاطر استفاده از ۱۱بازیکن بطور ثابت– احتیاط و ترس زیاد برانکو و عدم اعتقاد ب نیمکت- تا حالا میگفتیم پنجره بسته- حالا ک باز شده بو گند میاد ازش- مثل بودیمیر

 4. hadi گفت:

  ۰

  ۰

  از خواب خرگوشی در بیایید پرسپولیس اگر میخواهد قهرمان آسیا شود اگر میخواهد در باشگاهای دنیا مطرح باشد باید اروپایی بسته شود بازیکن خلاق و باهوش میخواد

 5. همیشه سرخ گفت:

  ۰

  ۰

  بچه ها زحمت شون کشیدن ولی داوری وبعضی چیزا علت باخت شد که در مورد بعضی چیزا بهتره بعد از اتمام بازیا بحث یشه والان وقت انتقاد نیس وگرنه بدجوری در این موقع حساس میریم توی حاشیه

 6. دانیال گفت:

  ۰

  ۰

  آفرین،
  حرکت قشنگی بود…

 7. بهروز بابایی گفت:

  ۰

  ۰

  غلط کردن تشکر کردن بجای تشکر اولا پولشو نو بدید دوما چرا انقدر بیعرضه هستید که نمی توانید یک مهاجم خوب بگیرید مثل رغیب که این همه خرج کردن و بازیکنهای خوب گرفتن ولی شما هی بگید پول نیست نیومد یا بودیمیر بگیرید که اندازه بازیکن لیگ دست یکی هم نیست اگه عرضه پول گرفتن از دولت و اسپانسر رو ندارید خوش آمدید با خداحافظی خوشحالمون کنید از استقلال یاد بگیرید پول بازیکن ها رو دادن پول شفر رو دادن پول پاتوسی رو دادن ولی شما برید سرمیز کنفرانس میوه بخورید به دولت و اسپانسر فشار نیارید که پول بده ، یا با ی اسپانسر دیگه قرارداد ببندید . حالا هی از داور ایراد بگیرید ، بازی استقلال رو دیدید اگه تیم ما بود ریده بود بازی یک دست با پاسگاری های خوب وسانتر خوب ولی تیم ما عرضه یه حمله هم نداره خدا به داد مون برسه

 8. پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  باید قهرمان لیگ بشیم……

  باید سپاهان رو ببیریم….

  باید و باید و باید

 9. پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  میگم چرا علیپور رو از ترکیب بیرون نمیذاره…!!!!!! چرا ها چرا

  چرا مهدی شریفی رو نوک نمیذاره…چرا
  چرا همزمان از سروش و رسن و نورالهی استفاده نمی کنه
  چرا ترابی در ترکیب اصلی نبود

  ۰چرا سرعتی بازی نمیکردن..
  چرا انقدر بدون پاس به جلو بودن
  پرسپولیس ترسو و دفاعی رو دوست ندارم……

  من ۴۴۲ لوزی هجومی رو از برانکو میخوام

  هافبک ها باید پاس بدن ،،، رو به جلو ،،،نه رو به عقب

  خیلی بد بودیم…….
  داداش برانکو.که میدونست تیمش فقط و فقط برد میخواد

  چرا تیمش رو دفاعی چید

  اصلا این چه ترکیبی بود

  خدایش همش پاس به عقب و همش با مدافع بازی میکنن….

  هافبک ها هم هویجن

  یه بار علیپور رو تعویض نمیکنه

  پرسپولیس ترسو رو دوست ندارم

آمار بازدید:

بازدید امروز: 12016 بازدید

بازدید دیروز: 33374 بازدید

بازدید کل : 24128023 بازدید

افراد آنلاین: 7 نفر