جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۶
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲/ آبان/ ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۶
  |   نظرات: يك نظر
2,339 نفر بازدید

تشکیل نشست ستاد برگزاری لیگ قهرمانان آسیا برای برگزاری فینال رقابت ها / جلوگیری از ازدحام جمعیت

پرسپولیس نیوز : ستاد برگزاری لیگ قهرمانان آسیا با حضور مدیر عامل باشگاه تشکیل جلسه داد و در جریان آن اقدامات انجام شده برای برگزاری فینال رقابت ها و اجرای الزام های اعلام شده از سوی کنفدراسیون بررسی و برای ادامه انجام امور تصمیم گیری شد.

به گزارش پرسپولیس نیوز به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، ستاد برگزاری لیگ قهرمانان آسیا امروز به ریاست ایرج عرب معاون باشگاه تشکیل جلسه داد و حمید رضا گرشاسبی در بخش های عمده ای از این جلسه حضور یافت .

در این نشست کمیته های مختلف، گزارشی از اقدامات انجام شده را اعلام کردند و برای ادامه امور بین اعضا بحث و گفتگو شد.

ستاد با توجه به آغاز فعالیت خود از هفته گذشته موفق شد امروز برای برگزاری فینال بازی ها و مراسم گوناگون آن در موارد مهمی به جمع بندی برسد‌.

باشگاه پرسپولیس بر همین اساس طرح های خود برای تشریفات برگزاری مسابقه طبق ضوابط و پروتکل های مورد تاکید کنفدراسیون را آماده و مصوب کرد.

در این بخش چند طرح با برنامه های مختلف تهیه شد که برای کنفدراسیون ارسال گردید تا پس از بررسی ، نظرات به باشگاه اعلام شود.

کنفدراسیون فوتبال آسیا، تاکید داشت بخش هایی از برنامه ریزی ها را حداکثر امروز چهار شنبه، در اختیار داشته باشد که این امر صورت گرفت.

در جریان این نشست مسوولان کمیته های مختلف درباره رایزنی های خود با نمایندگان اعزامی کنفدراسیون گزارش دادند و موارد مورد تاکید آن ها را به سمع حاضرین رساندند تا مسوولیت هر کمیته برای تحقق این موارد مشخص گردد.

یکی از مسایل بسیار مهم مطرح شده، تشکیل جلسات با مراجع ذیربط برای حفظ نظم و امنیت ورزشگاه بود تا درباره اقدام های عملی جهت رفاه حال تماشاگران و هواداران و جلوگیری تصمیم گیری شده از مشکلات ناشی از ازدحام جمعیت در داخل و بیرون ورزشگاه جلوگیری شود.

کانال رسمی باشگاه پرسپولیس

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “تشکیل نشست ستاد برگزاری لیگ قهرمانان آسیا برای برگزاری فینال رقابت ها / جلوگیری از ازدحام جمعیت”

  1. امید گفت:

    ۰

    ۰

    بلیط باید فقط و فقط به صورت اینترنتی فروخته بشه و اطلاع رسانی بشه تا هیچکس بدون بلیط به ورزشگاه نره. بلیط کاغذی هم باید فقط با کارت ملی تحویل فرد بشه و بعد از تحویل وارد ورزشگاه بشه و اجازه خروج نداشته باشه. اینجوری جلوی بازار سیاه بلیط هم گرفته میشه. قیمت بلیط هم باید بالا ببرند. ۱۰۰ هزار جایگاه، ۸۰ هزار روبروی جایگاه، و ۲۰ هزار پشت دروازه ها و طبقه دوم.

آمار بازدید:

بازدید امروز: 35560 بازدید

بازدید دیروز: 63782 بازدید

بازدید کل : 2703331 بازدید

افراد آنلاین: 8 نفر