پنج شنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۱
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۹/ اردیبهشت/ ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۳
  |   نظرات: ۵ نظر
2,028 نفر بازدید

تصمیمات هیأت مدیره پرسپولیس برای آکادمی، تیم و کمیته انضباطی/حواشی پیرامون مترجم قرمزپوشان مورد بحث قرار گرفت

پرسپولیس نیوز: هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس امروز یکشنبه تشکیل جلسه داد و در جریان آن به مسائل گوناگون از جمله نتیجه سفر سرپرست باشگاه به سوئیس، مسائل مربوط به کمیته انضباطی باشگاه و آکادمی باشگاه پرداخته شد.

هیأت مدیره سرخپوشان امروز به ریاست جعفر کاشانی و با حضور حمیدرضا گرشاسبی، محمد حاجی بیگی و ابوالفضل روغنی تشکیل جلسه داد. این نشست از ساعت ۱۱ آغاز شد و تا ساعت ۱۴ به طول انجامید.

آخرین وضعیت تیم بزرگسالان، گزارش از برنامه سفر تیم به الجزیره و اقدامات مورد نیاز برای میزبانی از این تیم بین اعضا مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تصمیمات لازم جهت اجرا اتخاذ شد.

در این نشست همچنین موضوع پنجره نقل و انتقالات و ادامه رسیدگی به پرونده با توجه به نتایج سفر حمیدرضا گرشاسبی به سوئیس مورد گفتگوی اعضاء بود.

از دیگر مسائل مطرح شده در این نشست، مواردی بود که مقرر گردید در کمیته انضباطی باشگاه مورد رسیدگی جدی قرار گرفته و نتیجه کار ارائه شود. در این بخش مسائل مطرح شده از سوی مترجم برانکو ایوانکوویچ در شبکه‌های اجتماعی نیز مورد توجه بود.

بررسی گزارشی از عملکرد فنی، مالی و تدارکاتی تیم‌های پایه پرسپولیس و آکادمی باشگاه نیز در جلسه امروز هیأت مدیره در دستور کار بود و در این ارتباط تصمیماتی اتخاذ شد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

5 Responses to “تصمیمات هیأت مدیره پرسپولیس برای آکادمی، تیم و کمیته انضباطی/حواشی پیرامون مترجم قرمزپوشان مورد بحث قرار گرفت”

 1. حبیب گفت:

  ۱

  ۰

  خدا.پرسپولیس.میهن.

 2. perspolis گفت:

  ۹

  ۲

  مترجمه واقعا اوضاش خیته …..
  مسلمان چقدر نامرده….

 3. sama گفت:

  ۳

  ۱

  سلام چرا نظرات منو اصلا چاپ نمیکنی.؟
  محسن حرف نداره توانایی هاش با پرفسور بیشتر تقویت میشن و باید بیشتراز این قدرخودشو بدونه تا توسط بدخواهاش زمین نخوره یه وقت خدایی نکرده

 4. محمدرضاپرسپولیسی نژاداز گرگان(هرچــی بـــرانکــــــــوبـگــــه) گفت:

  ۲۷

  ۲

  مترجم اخراج…مسلمانم به شرط تعهد کتبی بمونه..وگرنه بای بای..بره ببینم بهتر از پرسپولیس و هواداراشو برانکو کجا رو میتونه پیداکنه..یادمون نره چه افت فاحشی کرده بود مسلمان رونیمکت چرت میزد اما پروفسور فرشته نجاتش شد اما حالا……………هعی خدااااااا شکرت..خدایا میدونم که هواشو داری ولی بیشتر هوای پروفسورمون رو داشته باش هدیه ای که از طرف خودت برای ماها بود..فراموش نمیکنیم

 5. تیم مردمی گفت:

  ۲۴

  ۲

  باید چلنگر رو بیارن

آمار بازدید:

بازدید امروز: 34800 بازدید

بازدید دیروز: 146260 بازدید

بازدید کل : 86775902 بازدید

افراد آنلاین: 669 نفر