جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۹:۰۶
تبلیغ داخلی

تبلیغات

 |  ۲۱/ آبان/ ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۸
  |   نظرات: ۵ نظر
2,636 نفر بازدید

تصمیم گیری درباره جذب مهاجم در جلسه کالدرون و انصاری‌فرد

پرسپولیس نیوز: در جلسه مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با کالدرون و مدیر تیم مقرر شد تا نیم فصل گزینه مورد نظر برای حضور در خط حمله مشخص شود.

حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس درباره دیگر تصمیماتی که در جلسه انصاری فرد با مدیر و کالدرون گرفته شد، اظهار داشت: در این جلسه درباره اردوی تیم در تعطیلات نیم فصل هم صحبت شد و بررسی‌های لازم صورت گرفت. کالدرون گفت که زمان اردوی زمستانی تیم از ۱۱ تا ۲۳ ژانویه (۲۱ دی تا ۳ بهمن) خواهد بود و او بر اساس سیستم و شرایطی که کادر فنی برای تیم در نظر گرفته محل برپایی این اردوی خارجی را انتخاب خواهد کرد و خواهان برگزاری بازی تدارکاتی هم شده و قرار است مدیر تیم در هماهنگی با مدیر عامل باشگاه نتیجه اقدامات انجام شده را تا قطعیت آن به کالدرون اطلاع دهد تا اردوی زمستانی سرخ ها با کیفیت مطلوب برگزار شود.

وی گفت: درباره جذب مهاجم در نیم فصل که آقای کالدورن بر آن اصرار دارند هم صحبت شد و به اطلاع آقای کالدرون رسانده که باشگاه از بین بیش از ۲۰ مهاجمی که به باشگاه معرفی شده‌اند طی یکی دو روز آتی ، سه یا چهار گزینه پیشنهادی که کیفیت بهتری دارند و امکان جذب و شرایط آنها بررسی شده را به کادر فنی معرفی خواهد کرد. آقای کالدرون هم اگر گزینه ای داشته باشند پس از جمع بندی همه گزینه ها تصمیم گیری خواهند کرد. همچنین جذب هافبک تهاجمی هم حتمی نیست و بستگی به گزینه های پیشنهادی موجود و کیفیت آنها دارد.

مدیرروابط عمومی باشگاه پرسپولیس افزود: کالدرون درباره نقل و انتقالات نیم فصل تاکید کرد که فعلا تمرکزم روی تیم است و همه بازیکنان با جدیت کامل در تمرینات تلاش می‌کنند. به بازیکنانم اعتماد دارم و با توجه به اینکه چه بازیکنانی را می توانیم جذب کنیم درباره نقل و انتقالات نیم فصل تصمیم می‌گیرم و زمان نقل و انتقالات درباره جابجایی هایی احتمالی نظرم را به باشگاه خواهم گفت و عجله ای در این باره نیست چرا که زمان کافی وجود دارد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

5 Responses to “تصمیم گیری درباره جذب مهاجم در جلسه کالدرون و انصاری‌فرد”

 1. Destiny گفت:

  ۰

  ۰

  اقا من برام سواله تو این هجده نوزده سالی که فوتبال و دنبال میکنم به غیر از ابراهیم توره و مارکو پروویچ و ایمون زائد کدوم بازیکن خارجی تونسته تو پرسپولیس جواب بده و هرچی گرفتن بازیکن بنجل بوده که دلال ها اوردن و فقط چیزی که مونده ازشون به یادگار یا شکایت یا بدهی تروخدا واسه یکبارم که شده یه بازیکن تاپ حرفه ای بگیرید ، این همه بازیکن سوریه ای عراقی همه هم به فوتبال اسیا اشنا هستن مثل عمر السوما علا عبدالزهرا و ….

 2. مهرشاد گفت:

  ۰

  ۰

  با ای حرفایی که اینا زدن بعید میدونم بازم چیزی دستمون رو بگیره اینا میخوان بازیکن خوب بگیرن پولی هم ندن معلومه که چیزی گیرمون نمیاد به جای اینکه برید چند بازیکن بی کیفیت بخرید بزارید رو نیمکت پول همه رو جمع کنید یه بازیکنی بخرید که سرش به تنش بی ارزه

 3. Mohammad گفت:

  ۰

  ۰

  بهترین موقعه برای دفاع راست بریم سراغ دانیال اسماعیلی فر
  کیسه و ترتر دنبالشن

 4. سرخک گفت:

  ۰

  ۰

  دو مهاجم به جای جونیور و علیپور.
  یک دفاع راست در حد محرمی یا رضاییان.
  یک بازیساز خارجی.استقلالی ها دو هافبک پرتغالی و ایتالیای و در نظر داشتند که از فیلم بازیها کیفیت بالایشان مشهود بود اما جذب نشدند و پرسپولیس میتواند برای جذب یکی از آنها اقدام کند.گزینه پرتغالی مطلوبتر است.
  اگر یک ماسیمو کررا هم به فهرست خرید اضافه شود نور علی نور است.

 5. Hosein گفت:

  ۰

  ۰

  جناب انصاریفرد عزیز بازیکن خارجی خوب مبلغش مشخصه- پس هی بگین تصمیم گیری و این حرفا معنی نداره- لطفا یا نگیرید یا یه خوبشو بگیرین ک به کار افکار کالدرون بیاد- با اومدن کمال و ثابت شدن سید جلال خیلی از مشکلات داخل زمین حل میشه- ولی مشکل مالی میتونه همه چیو بهم بزنه- لطفا بادرایتی ک دارین با شارژ مالی تیم در مدتهای مشخص جلو تنشو بگیرین و با پاسخگویی به حملات مثلث تاس و مافیایی ک علنا قصد نابودی پرسپولیسو دارن از فشارهای بیرونی کم کنین- کاری که چند شب پیش تو برنامه فوتبال برتر کردبن و گفتین از بالا دستور ضربه زدن ب تیمو دادن ، این حرف قشنگ بود و تماشاگرا هم باید تو استادیوم با شعارهای خاص این توطئرو بخوابونن- زنده باد پرسپولیس

آمار بازدید:

بازدید امروز: 17807 بازدید

بازدید دیروز: 37419 بازدید

بازدید کل : 25321417 بازدید

افراد آنلاین: 12 نفر