پنج شنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۳
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۲/ اردیبهشت/ ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۳
  |   نظرات: ۶ نظر
1,914 نفر بازدید

تغییرات ارزشی در شبکه ۳ با این آیتم قبل از فوتبال کلید خورد؟

مدیر جدید شبکه ۳ تغییرات ساختاری مورد نظرش را اینگونه کلید زد.

 علی فروغی مدیر جوانی که به تازگی جای اصغر پورمحمدی را در شبکه سه گرفته و از سازمان بسیج صدا و سیما و با سابقه ساخت مستند خارج از دید که محوریتی سیاسی داشته و به حوادث سال ۸۸ و انتخابات می پرداخته، شاید تنها مدیر شبکه سه باشد که پس زمینه سیاسی دارد. همه مدیران قبلی این شبکه به خاطر هویت اجتماعی و جوان مخاطبان این شبکه از افرادی باسابقه سیاسی نبوده اند. از جعفر صافی تا پورمحمدی، زین العابدین و میرحسینی، هیچ یک خیلی دیدگاه های سیاسی و حزبی شان قالب بر مشی کاری اجتماعی شان نبوده است.

فروغی اما با همه انتقادها کارش را در این شبکه آغاز کرده و در همان بدو ورودش گفته بود از پتانسیل ورزش در مسیر ترویج فرهنگ های دینی استفاده خواهد کرد. این اتفاق در شب میلاد حضرت مهدی (عج) در برنامه گزارش ورزشی کلید خورد و درحالی که قبل از این برنامه جنگ ویژه شب نیمه شعبان برگزار شده بود و هر دو مجری برنامه هم با تبریک این میلاد با سعادت برنامه را آغاز کردند، یک آیتم پخش دعای فرج به مناسب عید بزرگ شعبان، به برنامه افزوده شده بود که به نظر می رسد از سیاست های جدید مدیر شبکه برای ترویج مشی فرهنگی این مدیر جوان از طریق ورزش باشد. این وعده ای است که خودش در همان روزهای نخست مسئولیت جدیدش گفته و حالا این آیتم که تا قبل از آن سابقه ای نداشته شاید شروعی باشد برای نگاه مدیر جدید ورزش سیما به پتانسیل برنامه های پربیننده ورزشی.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

6 Responses to “تغییرات ارزشی در شبکه ۳ با این آیتم قبل از فوتبال کلید خورد؟”

 1. نصیر گفت:

  ۱

  ۰

  شبکه سوم سیما اخیرا با پشت کردن به اکثریت مخاطبین پرسپولیسی خودش به شدت استقلالی شده کار به جایی رسیده که اکثر مجریان این شبکه بی پروا از استقلالی بودن خودشون حرف می زنن و حتی اون ملاحضه گذتشه رو همی نمی کنن! این روند ادامه داشته باشه تا چند سال دیگه کلآ خیابانی یا سیانتی یا علی فر و پیما یوسنی و مزکد استقلالی رو جای فردوسی می کنن می کنن مجری نود!!..

 2. hamid666666 گفت:

  ۲

  ۰

  حسین عزیزم تو یه دعا بخون جونت پایین بمونه دوتا هم برای تیم ملی بخون تا قهرمان جام جهانی بشیم …. این رییس تازه فکر کرده هنوز تو ۱۳۶۰ هستیم

 3. داریوش گفت:

  ۲۲

  ۷

  خخخخخخخ ازین ببعد بین دونیمه مسابقه فوتبال مراسم دعا با حضور کارشناس و مجری برگزار میشه تا معنویت بازی بره بالا.
  روز به روز بدترازدیروز.
  خوش به حال خودم که صدا و سیمای میلی رو نگاه نمیکنم.

 4. ایرانی گفت:

  ۲۲

  ۴

  مگه کسی تلویزیون میبینه؟ من که غیر از نود و لیگ برتر اونم فقط پرسپولیس باقیش دایورته

 5. حسین گفت:

  ۱۶

  ۳۳

  عزیزم یه دعا بخونی قبل فوتبالت مگه جونت بالا میاد؟؟؟؟
  متاسفم برای طرز فکرت…
  کارش عالیه …

 6. علی گفت:

  ۳۸

  ۱۱

  خاک تو سر ورزشمون و صدا سیمامون

آمار بازدید:

بازدید امروز: 33757 بازدید

بازدید دیروز: 146260 بازدید

بازدید کل : 86774859 بازدید

افراد آنلاین: 685 نفر