شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۹:۵۱
تبلیغ داخلی

تبلیغات

سرویس: حرف هوادار
 |  ۲۹/ فروردین/ ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۱
  |   نظرات: بدون نظر
318 نفر بازدید

تقدیر باشگاه پرسپولیس از حضور ستودنی هواداران در فولاد شهر

پرسپولیس نیوز : باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای از حضور دور از انتظار هواداران در بازی با ذوب آهن تقدیر و تشکر کرد.

در این اطلاعیه آمده است؛ نکته روشن و مسلمی است که پرسپولیس در سراسر ایران و در میان تمام اقوام، هواداران پرشمار و متعصب دارد که در شرایط دشوار و حساس، مانند امروز چهارشنبه به بهترین شکل خودنمایی می‌کند. باشگاه و هواداران پرسپولیس همواره به این حقیقت غیر قابل انکار که به شکل‌های گوناگون به اثبات رسیده است‌، می‌بالند و آن را سند افتخار خود می‌دانند. افتخار و صدرنشینی که از روز اول در اختیار سرخپوشان بوده است و تا باد چنین بادا.

هواداران عزیز پرسپولیس که امروز با حضور پرشمار و غافلگیرکننده خود در ورزشگاه فولادشهر، آن جا را به خانه‌ای پر از شور و مهر برای تیم درخشان پرسپولیس بدل کردید، این حضور را قدر و ارزش می‌نهیم.

تک تک بازیکنان، مربیان، عوامل تیم، مدیران و پرسنل باشگاه پرسپولیس به وظیفه خطیر خود برابر شما آگاه هستند و برای آن با تمام وجود مبارزه می‌کنند.

این خانه با حضور شما همواره آباد خواهد بود و تردیدی نداریم که این حمایت را به ویژه تا پایان رقابت‌های این فصل بیش از هر زمانی از تیم محبوب خود خواهید داشت.

باور داشته باشید که بازیکنان و مربیان پرسپولیس با انرژی و روحیه‌ای که از شما می‌گیرند برای شادی و افتخار شما برابر حریفانشان می‌ایستند.

سپاسگزار حضور پر شور و حمایت‌های بی‌دریغتان هستیم.

امضا: اعضای باشگاه و تیم فوتبال پرسپولیس

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 17588 بازدید

بازدید دیروز: 28816 بازدید

بازدید کل : 24193296 بازدید

افراد آنلاین: 17 نفر