چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۷:۵۲
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۰/ اسفند/ ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۲
  |   نظرات: بدون نظر
340 نفر بازدید

تمام بازی های لیگ برتر بدون تماشاگر برگزار می شود /نشست های خبری قبل از مسابقات لیگ برتر لغو شد

پرسپولیس نیوز: سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرد: تمامی مسابقات باشگاهی با توجه به تصمیم اتخاذ شده از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا بدون تماشاگر برگزار می‌شود.

به نقل از سایت سازمان لیگ فوتبال ایران، متن اطلاعیه سازمان لیگ در خصوص برگزاری مسابقات فوتبال باشگاهی به شرح زیر است:
با توجه به تصمیمات اتخاذ شده از سوی ” ستاد ملی مبارزه با کرونا ” که مرجع تصمیم گیری در رابطه با مبارزه و پیشگیری از این بیماری میباشد. به استحضار میرساند تا اطلاع ثانوی کلیه مسابقات لیگ های فوتبال کشور بدون تماشاگر برگزار می گردد. بدیهی است در صورت اتخاذ تصمیمات ابلاغی جدید از سوی ستاد فوق الذکر هرگونه تغییرات احتمالی در برنامه مسابقات متعاقبا اعلام میگردد.
لازم به ذکر است با توجه به ضرورت کنترل و حفظ بهداشت محیطی ورزشگاه ها، می بایست علاوه بر رعایت دستورالعمل مرکز پزشکی سازمان لیگ ( ایفمارک) مورخ ۹ /۱۲ /۹۸ تمامی موارد بهداشتی با نظارت و کنترل ویژه فدراسیون محترم پزشکی در تمامی استانها انجام شود .
بدیهی است به جهت حفظ سلامت ورزشکاران کلیه باشگاه ها موظف هستند ضمن انجام کنترلهای لازم ، در صورت مشاهده موارد مشکوک ، مقدمات درمانی و ممانعت از شیوع ویروس را در اولویت قرار دهند.
همچنین به جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامتی اهالی رسانه ها، مربیان و عوامل برگزاری، تمامی نشست های خبری پیش از مسابقات لیگ برتر نوزدهم فصل ۹۹-۹۸ تا اطلاع ثانوی و عادی شدن شرایط لغو می شود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 849 بازدید

بازدید دیروز: 36132 بازدید

بازدید کل : 22450002 بازدید

افراد آنلاین: 12 نفر