شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲:۴۷
تبلیغ داخلی

تبلیغات

 |  ۲۸/ مهر/ ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۲
  |   نظرات: ۳ نظر
652 نفر بازدید

تمرین اختصاصی سه پرسپولیسی/ رای دیر اعلام شد، شجاع بازی نمی‌کند

پرسپولیس نیوز: باشگاه پرسپولیس اعلام کرد با توجه به اعلام دیرهنگام رای کمیته استیناف امکان استفاده از شجاع خلیل‌زاده در بازی امروز برابر پیکان وجود ندارد.

سه بازیکن محروم پرسپولیس امروز طبق برنامه کادرفنی تمرینات اختصاصی را انجام دادند.

طبق این برنامه فرشاد احمدزاده با هماهنگی کادرفنی راهی ورزشگاه شهید کاظمی شد و در سالن بدنسازی تمرین خود را انجام داد.

شجاع خلیل‌زاده و سیامک نعمتی هم در هتل اوین زیرنظر مربی بدنساز، تمرین فشرده‌ای داشتند.

امروز یکشنبه از سوی فدراسیون فوتبال اعلام شد که جلسه دوم محرومیت شجاع خلیل‌زاده به حالت تعلیق درآمده که با توجه به اعلام موضوع چند ساعت به شروع مسابقه، در عمل این بازیکن در شرایط مسابقه نبود و پرسپولیس از همراهی وی محروم شد. به این ترتیب شجاع خلیل‌زاده که دو جلسه محروم شده بود از یک سو همراهی تیم را برای دو بازی از دست داده است و از سوی دیگر با یک جلسه محرومیت تعلیقی هم روبه‌رو شد.

اعضای تیم فوتبال پرسپولیس هم ساعت ۱۲ امروز، تمرین سبکی را در هتل انجام دادند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

3 Responses to “تمرین اختصاصی سه پرسپولیسی/ رای دیر اعلام شد، شجاع بازی نمی‌کند”

 1. محمدی گفت:

  ۰

  ۰

  مسخره ترین حکم تاریخ! عملا محرومیت شحاع را بیشتر کردن!! باشگاه اعتراض کنه و بگه بابا خر ما از کرگی دم نداشت. لطف شما را نمیخوایم همون قبلی را میخوایم!!

 2. پسر پرسپولیسی گفت:

  ۰

  ۰

  اگه یکم جرئت داشته باشن نامه میزنن و میگن که: با توجه به این که به درخواست رسمی باشگاه پاسخ منفی داده شده و اعلام شده شجاع حق حضور در بازی امروز رو نداره( با توجه به نامه چند روز قبل) پس تعلیق اونم در حالی که لیست بسته شده و امکان حضور بازیکن نیست کار بیهوده و مسخره ای هستش. پس شجاع یا باید کلا بخشیده بشه یا بهتره این کلمه تعلیقم بردارن که عمدا گزاشتن برا روز مبادا که جلوی تراکتور یا سپاهان و … محرومش کنن.
  در واقع کمک که نکرده هیچ باعث لطمه هم شده.در واقع آشه نخورده و دهن سوخته اس دیگه. هم بازی رو از دست داد هم خطر محرومیت هست کماکان. همون بهتر که جلوی تیم ضعیف تر غایب باشه تا یه خطر همیشگی برا بازیای مهم که باعث تشدید احتمالی محرومیت های بعدی هم ممکنه بشه.

  باشگاه لطفا درخواست بده که کمیته استیناف رای شون رو پس بگیرن و این بازی رو بزارن به حساب رای محرومیت بدوی که شرش کنده شده این محرومیت.

 3. محمد گفت:

  ۰

  ۰

  صد رحمت به حیوان. اینا دست همه شیاطین رو هم از پشت بستن!

آمار بازدید:

بازدید امروز: 12431 بازدید

بازدید دیروز: 29798 بازدید

بازدید کل : 24404307 بازدید

افراد آنلاین: 6 نفر