یکشنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۵:۳۰
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۸/ آبان/ ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۶
  |   نظرات: ۴ نظر
1,134 نفر بازدید

تندیس یادبود فینال لیگ قهرمانان برای پرسپولیس، فدراسیون و ورزشگاه آزادی/جلسه ویژه مدیران برای تشریفات مراسم قهرمانی

پرسپولیس نیوز : کنفدراسیون فوتبال آسیا، تندیس‌های افتخار حضور در فینال لیگ قهرمانان را به باشگاه‌های پرسپولیس و کاشیما آنتلرز، فدراسیون‌های فوتبال ایران و ژاپن و ورزشگاه آزادی تقدیم کرد.

نماینده کنفدراسیون فوتبال آسیا، امروز جمعه در نشست مدیران لوح و تندیس‌های یادبود و افتخار را به دو باشگاه و دو فدراسیون حاضر در فینال لیگ قهرمانان و ورزشگاه آزادی تحویل داد.

ابتدا دو تندیس افتخار و یادبود به دو باشگاه اختصاص داشت که مصطفی قنبرپور به نمایندگی از باشگاه پرسپولیس آن را از نماینده کنفدراسیون تحویل گرفت. از فدراسیون فوتبال ایران هم حامد مومنی تندیس حضور در فینال لیگ قهرمانان از نماینده کنفدراسیون اخذ کرد.

AFC همچنین تندیس یادبود ویژه‌ای را به عنوان برگزار کننده بازی پایانی لیگ قهرمانان ۲۰۱۸ برای ورزشگاه آزادی در نظر گرفت که آن را به نماینده مجموعه آزادی حاضر در جلسه تحویل داد.

جلسه ویژه مدیران برای تشریفات مراسم قهرمانی

در دل نشست امروز مدیران که برای هماهنگی‌های بازی انجام شد، جلسه ویژه‌ای هم در ارتباط با مراسم اهدای جام قهرمانی و قواعد آن تشکیل شد.

مراسم اهدای جام و نحوه برگزاری آن که در تمام دنیا به تصویر کشیده خواهد شد، برای کنفدراسیون فوتبال آسیا از جهت پرستیژی که برای فوتبال آسیا دارد، از اهمیت زیادی برخوردار است.

در همین راستا جدا از تمرینات روزانه‌ای که به این منظور در حال انجام است تا داوطلبین هم هماهنگ شوند، در دل نشست امروز مدیران که به ریاست پاول لوزانوف انجام شد، جلسه‌ای هم درباره مسوولیت‌های دو تیم در جریان مراسم تشکیل شد. این جلسه به تنهایی بیش از ۲۰ دقیقه به طول انجامید و به دو تیم اعلام شد که ترتیب کار به چه صورت خواهد بود و چه مسوولیت‌هایی در این ارتباط دارند که ملزم به رعایت آن هستند.

در این ارتباط گفتنی است، برای برپایی مراسم اهدای جام تغییراتی در ورزشگاه آزادی انجام شده است تا اهدای جام و مدال‌ها روی سکوها و در جایگاه ویژه‌ای صورت بگیرد، مشابه آن چه که در لیگ قهرمانان اروپا هم شاهد آن بوده‌ایم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

4 Responses to “تندیس یادبود فینال لیگ قهرمانان برای پرسپولیس، فدراسیون و ورزشگاه آزادی/جلسه ویژه مدیران برای تشریفات مراسم قهرمانی”

 1. بهزادصبری گفت:

  ۰

  ۰

  عاشقتم پرسپولیس

 2. پرسپولیس=غیرت گفت:

  ۱۲

  ۰

  یه خواهش از مردان پرسپولیس دارم با تمام وجود فردا بجنگید کار سختیه ولی میشه ما واقعا تنهایم در ایران امروز در تبریز و اصفهان تیم ژاپنی تشویق شد این خیانت را با برد قاطع جواب این بدبختها که از افتخارات پرسپولیس ترسیدن بدید

 3. saman گفت:

  ۹

  ۰

  اگه از نظر تاکتیکی همه چیز درست پیش بره، اینجاست که یک ضربالمثل چینیه که میگه:
  . ” اگه تو میتونی تو زمین خودت تو یک نیمه دو تا گل بهم بزنی، پس من هم میتونم تو زمین خودم تو دو تا نیمه چهار تا گل بهت بزنم”….

 4. امیر گفت:

  ۱۰

  ۰

  یه تندیس قهوه ای ویژه هم باید میدادن به تیم استقلال.

آمار بازدید:

بازدید امروز: 52402 بازدید

بازدید دیروز: 67423 بازدید

بازدید کل : 2846368 بازدید

افراد آنلاین: 35 نفر