شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۸:۲۹
سرویس: مصاحبه ها
 |  ۳۰/ اردیبهشت/ ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۲
  |   نظرات: ۸ نظر
1,600 نفر بازدید

تهدید مدیرعامل سپاهان به کناره‌گیری از جام حذفی!

پرسپولیس نیوز : مدیرعامل باشگاه سپاهان شرایط ۵۰ درصدی هواداران سپاهان و پرسپولیس در بازی نیمه‌نهایی جام حذفی را ناعادلانه خواند و تهدید کرد در صورتی‌ که این حق سپاهان رعایت نشود سپاهان از جام حذفی کناره‌گیری می‌کند.

 مسعود تابش در برنامه ضربه آزاد در خصوص اختصاص ۵۰ درصدی ورزشگاه به هواداران هر دو تیم گفت: در این مورد خاص بحث ۵۰ درصد طی این چند روز مطرح شده است و برای من بسیار عجیب است. اگر می‌فرمایند در سال گذشته تصویب شده چرا تاکنون به هیچ باشگاهی ابلاغ نشده بود؛ حتی در جلسه شورای تأمین آن‌ها هم گفتند به هیأت فوتبال اطلاع داده نشده است.

او افزود: بحث ۵۰ درصد در فینال در یک شهر بی‌طرف منطقی، معقول و عرف است. در فینال جام حذفی باشگاه‌های انگلیس هم این‌گونه شد بازی در شهر بی‌طرف و با رعایت اختصاص ۵۰ درصدی به هواداران دو تیم برگزار شد. در این مرحله این نوع سهمیه‌بندی درست نیست و من آن را نمی‌فهمم.

مدیرعامل باشگاه سپاهان تاکید کرد: اگر نص صریح قانون هم بود با توجه به شرایط موجود باید تدابیر دیگری در نظر می‌گرفتند درصورتی‌که چنین نیست. در بازی روز هشت خرداد بر اساس جدول و شرایط و آئین نامه بازی قبلی پرسپولیس در آزادی به میزبانی آن‌ها بود و ما در کرمان میهمان مس کرمان بودیم و بر اساس قانون در نیمه‌نهایی ما میزبان هستیم، پس شرایط میزبانی چه می‌شود و این شرایط میزبانی نیست.

وی افزود: این بازی حساس برای ما بسیار مهم است، برای همه اعضا شورای تأمین هم جای تعجب است. طی روزهای گذشته در این خصوص شهر و استان اصفهان ملتهب شده است. بسیاری از هواداران زنگ می‌زنند و پیام می‌دهند که چرا اعتراض نمی‌کنید.

او گفت: ما با توجه به این‌که در فرهنگ شاهین بزرگ شدیم و وابسته به رنگ پیراهن و اسم نیستیم یاد گرفته‌ایم از راه معقول پیگیر این قضیه باشیم. هواداران فکر می‌کنند ما ساکت هستیم و کاری نکرده‌ایم. درصورتی‌که به مراجع ذی‌صلاح نامه نوشتیم و اعتراض خود را اعلام کرده‌ایم. مطمئناً پیگیر این قضیه هستیم و اهل جاروجنجال نیستیم.

تابش تاکید کرد: اگر این‌گونه باشد ما از جام حذفی به نشانه اعتراض کناره‌گیری می‌کنیم. اگر با شرایط ۵۰ درصدی باشد من نمی‌دانم چه کسی می‌خواهد امنیت بازی را تأمین کند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

8 Responses to “تهدید مدیرعامل سپاهان به کناره‌گیری از جام حذفی!”

 1. فواد۶آتیشه گفت:

  ۵

  ۰

  مردنباشی اگه انصراف ندی.یعنی چ ک کسی نمیتونه کنترل کنه.پرسپولیسیافقط میان عشقشونوتشویق کنن مث بعضیاکولی صفت نیستن ک بیان وسنگ پرانی کنن وصندلی بشکونن

 2. ساجده گفت:

  ۷

  ۰

  ترسیدن ببازن ضایع شن.
  بهترداماش که رو هواست شمام کناره گیری کنین راحت قهرمانیم .
  ببینیم کی ضرر میکنه.
  هی بگین قهرمانی کثیف کی یادش میمونه؟
  مهم قهرمانیه.

 3. آرمين 6-4-10 گفت:

  ۳

  ۰

  بابا این شله زردا چرا اینقدر خودشون رو جر میدن میدونن قرار ببازن از حالا بهونه بازیشون گل کرده بیایید ١٠٠ درصد ورزشگاه مال شما ببینم چه غلطى میکنید

 4. پسر شجاع گفت:

  ۳

  ۰

  مرد نیستی اگه کناره گیری نکنی

 5. سعید گفت:

  ۳

  ۰

  چرا باشگاه پرسپولیس ساکته و فضا رو به اینا داده که مقابل قانون وایسن؟
  دوستان عزیز هشیار باشید که هدف سپاهان این نیست که قانون رو تغییر بده یا سازمان لیگ زیر بار بره، اونا خودشون میدونن که این قاونونه و الانم که رسانه ای شده قطعا همین میمونه تا مسابقه هفته بعد. اما نکته اینجاست که اونا میخوان با جو سازی کاری کنن که سازمان لیگ راضی بشه اون روز در عمل با بهانه های مختلف که مثلا پرسپولیسیا دیر اومدن و… بیش از نود درصد جا رو بدن به خودشون.
  راهکار اینه که روز مسابقه بدون نمایش پرچم و… برید استادیوم و اگه پرسیدن بگید سپاهانی هستیم. سر جاتون که نشستید تمومه. لطفا پرسپولیسیای اصفهان و استانهای نزدیک زودتر برن تا نقشه این مکارها نقش بر آب بشه. حق هم همینه اصلا معنی نداره تک بازی به میزبانی یک طرف برگزار بشه و این ظلم آشکاره

 6. حسین ص گفت:

  ۱۹

  ۰

  خودشون هم میدونن که هواداران شون اینقدر وحشی هستن که میگه چه کسی میخواد امنیت این بازی رو تامین کنه وتو ورزشگاه آزادی هم که همه دیدن گی مقصر بوده الان هم که فهمیدن تماشاگر ۵۰ ۵۰ شده و دیگه نقشه شون برای سنگ پراکنی به ۱۰ درصد عملی نشده ادعای کناره گیری میکنن هرچند اینها جرات این کار رو ندارند وفقط دقیقه به ساعت بیانه ازخودشون در میکنن و شله زردها استاد هوچه گری هستن ،پس جدی نگیرین حرفهاشون رو چون ازدهنشون حرف نمیزنن!

 7. پرسپولیس 5 گفت:

  ۱۶

  ۱

  این فرهنگ شاهین اصلا چی هست ؟ که همه خودشونو بهش منتسب میکنن ؟
  تا جاییکه خبر داریم شاهین ریشه پرسپولیس بود .

 8. saeid گفت:

  ۱۳

  ۰

  چرا نباید پتجاه پنجاه باشد پرسپولیس تیم ملیونها ایرانی است پس باید تماشاگرانش باشد.مقگوید مکتب شاهین مکتب شاهین وطن فروش نیست و پرچم ژاپن نمی آورد تو اصفهان چرا شما مافیاها پرچم طژاپن که آوردند محکوم نکردید حرف اصفهانیها در تناقض است ولی اگر میخواهید سهم هوادار پرسپولیس کم باشد بدانید بتزی باید دراستانی خوب غقر ازاصفهان برگزار صود.

آمار بازدید:

بازدید امروز: 59872 بازدید

بازدید دیروز: 59872 بازدید

بازدید کل : 12975399 بازدید

افراد آنلاین: 31 نفر