دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱:۲۲
تبلیغ داخلی


سرویس: تيم ملي
 |  ۱۲/ آذر/ ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۸
  |   نظرات: ۶ نظر
2,863 نفر بازدید

توافقنامه تاج و ویلموتس فسخ قرارداد را نهایی می‌کند/ اعلام سرمربیگری برانکو تا هفته آینده

پرسپولیس نیوز: فسخ قرارداد مارک ویلموتس با فدراسیون فوتبال ایران برای پایان همکاری‌اش با تیم ملی، با توافقنامه‌ای میان او و مهدی تاج نهایی می‌شود.

مهدی تاج از هنگ‌کنگ راهی اروپا شده و قاره سبز که محل دیدار او با مارک ویلموتس و وکلایش است. رئیس فدراسیون فوتبال در سفر مهمی که برای فسخ قرارداد با مارک ویلموتس داشته، مأموریت مهم دیگری هم در پیش دارد و آن هم نهایی کردن حضور سرمربی جدید تیم ملی است.

بر این اساس، تاج قرار است در یکی دو روز آینده توافقنامه‌ای را با مارک ویلموتس و وکلای او امضا کند تا فسخ قرارداد او با فدراسیون فوتبال نهایی شود. این توافقنامه پایان حضور ویلموتس در فوتبال ایران خواهد بود تا به این شکل مربی بلژیکی پس از شش ماه همکاری با تیم ملی ایران، به انتهای راه برسد.

ویلموتس که در دوران حضورش در تیم ملی ایران دو دیدار دوستانه و چهار دیدار رسمی را روی نیمکت نشسته بود، با یک برد و یک مساوی در بازی‌های دوستانه و دو برد و دو شکست در بازی‌های رسمی، نتوانست کارنامه مثبتی از خود به جای بگذارد.

این مربی بلژیکی، اول نوامبر ۲۰۱۹ (۱۰ آبان‌ماه ۹۸) نامه فسخ قراردادش را به دلیل پرداخت نشدن مطالباتش به فدراسیون فوتبال ایران ارسال کرد. او بعد از اینکه پولش را گرفت در بازی با عراق روی نیمکت تیم ملی نشست. در ادامه با غیبت‌های طولانی ویلموتس این فدراسیون فوتبال بود که برگ برنده را برای فسخ قرارداد در دست داشت و حالا توافقنامه‌ای میان این مربی و مهدی تاج امضا خواهد شد، همه چیز را پایان می‌دهد.

اینکه فدراسیون فوتبال تحت چه شرایطی قرار است فسخ قرارداد را نهایی کند هم می‌تواند جالب توجه باشد، اما به نظر نمی‌رسد متحمل پرداخت غرامت شود. هرچند به نظر می‌رسد ویلموتس هم از قرارداد شش ماهه با فدراسیون فوتبال متضرر نشده و با کمترین میزان حضور در کشورمان، نیمی از قرارداد دو میلیون یورویی خود را برای شش ماه دریافت کرده و یک میلیون یورو هم به دستیارانش پرداخت شد. مبلغی که بعید به نظر می‌رسد ویلموتس می‌توانست به این سادگی به دست بیاورد.

با این حال، پس از پایان ماجرای ویلموتس با فدراسیون فوتبال و نهایی شدن فسخ قرارداد، مهدی تاج به سراغ مذاکره نهایی با جانشین ویلموتس خواهد رفت. تمام شواهد نشان می‌دهد که حضور برانکو ایوانکوویچ روی نیمکت تیم ملی به مراحل پایانی رسیده، اما فدراسیون هنوز در این خصوص اقدام رسمی انجام نداده است. مهدی تاج منتظر بود تا فسخ قرارداد با ویلموتس نهایی شود و سپس در این خصوص اقدام کند. اکنون نیز به نظر می‌رسد تاج در سفری که به اروپا داشته، پس از فسخ قرارداد با ویلموتس مذاکره‌اش برای انتخاب جانشین او را نهایی کند.

طبق اطلاعاتی که به دست آمده و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، سرمربی جدید تیم ملی ابتدای تا پایان هفته آینده به صورت رسمی معرفی خواهد شد. حال اینکه مذاکرات کجا صورت می‌گیرد و امضای قرارداد چه زمانی انجام می‌شود، مشخص نیست، اما باید منتظر بود تا در چند روز آینده تکلیف نیمکت مربیگری تیم ملی مشخص شود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

6 Responses to “توافقنامه تاج و ویلموتس فسخ قرارداد را نهایی می‌کند/ اعلام سرمربیگری برانکو تا هفته آینده”

 1. Zahra گفت:

  ۰

  ۰

  خدا کنه برانکو تو تیم ملی موفق نباشه
  به این دلیل که چنانچه هر سرمربی تو پرسپولیس موفق باشه
  باحیله از پرسپولیس جداش میکنن وتیمو زمین میزنن

 2. hadi گفت:

  ۰

  ۰

  ویلموتس مربی خوبی است باید زمان دهید برانکو هم فقط در پرسپولیس نتیجه میگیرد نه هیچ تیم دیگری

 3. saman گفت:

  ۰

  ۰

  نتیجه نگرفتن تیم ملی به مربی ربطی نداره. وقتی تیم تمام اردوها ش و بازیهای تدارکاتیش لغو میشه، بعد انتظار داریم مربی برامون تخم مرغ دو زرده بزاره؟! اون شخصیت کیروش بود که اعصاب خودش رو خورد میکرد و میجنگید برای برگزاری اردو و بازیهای تدارکاتی…فکر کردن همه اونجورین؟! نه جانم. این مربی مربی نرمالی هست. امکانات در اختیارش نگذاشتین و هیچ عکس العملی نشان نداد. و راحت هم فسخ میکنه ..چرا ؟ چون که فدراسیون به تعهداتش بابت تدارکات و برنامه ها عمل نکرده….مربی بسیار خوبی آورده بودیم اما هیچ حمایتی بابت بازیهای تدارکاتی و اردو نداشتیم….آوردن برانکو هم اشتباه بزرگی هست…ایشون کارش با فوتبال ایران تمومه و تمام مسائل تاکتیکیش قدیمی و شناخته شده و خسته کننده هست… تو این شرایط تا مرحله بعدی باید یه مربی خوب داخلی بیاد، مثل “فرکی” یا تاتار

 4. ارامش گفت:

  ۰

  ۰

  سلام به نظر من اومدن برانکوتوتیم ملی اشتباه بزرگی لااقل الان وقتش نیست تعجب میکنم برانکو قبول کرده

 5. فقط پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  عوضیا از اولشم دنبال برانکو بودن برا همینم یکاری کردن از پرسپولیس بره.. اومدنش به تیم ملی دقیقا مثل روز رفتنش از پرسپولیس غم انگیزه.. امیدوار بودیم که این‌جدایی بزودی تموم‌میشه اما حالا باید رو نیمکت تیم‌ملی ببینیمش

 6. red boy 128 گفت:

  ۰

  ۰

  از اول مشخص بود میخوان از چنگمون درش بیارن اونم با کمک عرب!!! حیف شد برانکو رفت… اما امیدوارم تیم ملیمون موفق باشه

آمار بازدید:

بازدید امروز: 28770 بازدید

بازدید دیروز: 40747 بازدید

بازدید کل : 25676620 بازدید

افراد آنلاین: 8 نفر