چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱:۰۴
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۷/ اسفند/ ۱۳۹۸ - ۱:۰۲
  |   نظرات: ۱۷ نظر
4,558 نفر بازدید

توضیحات باشگاه پرسپولیس در خصوص شکایت برانکو و جزییات رای فیفا و مهلت پرداخت

پرسپولیس نیوز: کمیته تعیین وضعیت فیفا رای خود را درباره شکایت برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس صادر کرد و باشگاه پرسپولیس به پرداخت یک میلیون و ۵۵ هزار یورو به اضافه سود سالیانه محکوم شد.

کمیته تعیین وضعیت فیفا امروز رای ۵ صفحه‌ای خود درباره شکایت برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس را به باشگاه ارسال کرد.

در این رای تاکید شده است که کمیته تعیین وضعیت بخشی از شکایت برانکو را پذیرفته و باشگاه پرسپولیس می‌بایست ۱ میلیون و ۵۵ هزار یورو به اضافه پنج درصد سود سالیانه را پرداخت کند.

باشگاه پرسپولیس ۳۰ روز فرصت دارد تا این مبلغ را پرداخت کند و چنانچه این بدهی پرداخت نشود پرونده برای تصمیم‌گیری به کمیته انضباطی فیفا ارسال خواهد شد. سود پنج درصدی سالانه از روز نوزده جون۲۰۱۹تا روز پرداخت بدهی محاسبه خواهد شد.

کمیته تعیین وضعیت هر گونه شکایت دیگری را برای برانکو مردود دانسته و باشگاه پرسپولیس ۲۰ هزار فرانک و برانکو هم ۵ هزار فرانک‌ سوییس بابت هزینه دادرسی به فیفا بپردازند.

باشگاه پرسپولیس ۱۰ روز مهلت دارد که توضیحات کامل رای را درخواست کند و البته پذیرش آن منوط به پرداخت ۲۰ هزار فرانک سوئیس بابت هزینه دادرسی در مهلتی ۲۰روزه است.

فیفا رای پرونده ایگور پانادیچ را هم صادر کرده اما هنوز رای پرونده شکایت زلاتکو و مارکو استیلینوویچ را صادر نکرده است.

فیفا در پرونده پانادیچ پرسپولیس را به پرداخت ۷۶ هزار و ۴۸۰ یورو بابت قرارداد به اضافه سود سالیانه محکوم کرده است و همچنین باشگاه باید ۸۶ هزار یوروی دیگر بابت غرامت به ایشان بپردازد که به نظر می‌رسد بابت غرامت مابه‌التفاوت قرارداد الاهلی با قرارداد فصل جاری وی با پرسپولیس باشد.

برانکو در شکایت خود مبلغ یک میلیون و ۷۲۰هزار یورو مطالبه کرده بود که در نهایت فیفا به پرداخت ۱ میلیون و ۵۵ هزار یورو به برانکو رای داده است. بخشی از مبلغ درخواستی برانکو در شکایت به فیفا شامل مطالبات قرارداد فصل قبل و مالیات قراردادش در کرواسی بوده که فیفا با پرداخت کل آن موافقت نکرده است. باشگاه پرسپولیس بابت فسخ یکطرفه قرارداد فصل جاری هنوز شکایتی از برانکو و دستیارانش در فیفا طرح نکرده‌است.

هزینه دادرسی پرونده پانادیچ نیز ۲۰ هزار فرانک است که پرسپولیس باید ۱۵ هزار و پانادیچ ۵ هزار فرانک به فیفا پرداخت کنند. باشگاه پرسپولیس در پرونده برانکو و پانادیچ در مهلت مقرر و پس از درخواست مشروح حکم‌ از حق تجدید نظر خواهی و ارجاع پرونده به استیناف را دارد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

17 Responses to “توضیحات باشگاه پرسپولیس در خصوص شکایت برانکو و جزییات رای فیفا و مهلت پرداخت”

 1. mohamad گفت:

  ۷

  ۰

  ازاینکه مدیران بی کفایت هستند جای تردید نیست.اگر پولها را پرداخت نکنند تجمع کنید جلو وزارتخونه.این پولها حق پرسپولیس و مالیات مردم است چطور تمام وزیر وزرا برای ششتقلال آستین بالا زدند و مشکل شفر و ماچونی وخریدهای میلیاردی را حل کردند.این پولها درقبال اختلاسهای ملیاردی چیزی نیست مردم دیگه گول نمیخورند مالیات دادن دولت داره از پرسپولیس پول جمع میکند وظیف کوچکش هست سریع بدهکاریها رابدهد.خاک بر سر دولت اگر کمک پرسپولیس نکند.

 2. محمد گفت:

  ۱۰

  ۰

  من موندم این گاوآهن باکدوم مقام وافتخاراین همه توی فیفاپرونده داره ومحکوم میشه بازما یه مقامی میاریم یه افتخاری کسب میکنیم اونافقط دارن پول میدن ماالان برای کالدرون وبرانکومحکوم شدیم برانکوچندتاقهرمانی آوردکالدرون هم تیم وصدرجدول تحویل داد.
  به گفته انصا ری فرد۲۵ میلیاردپول میخوان حدود۱۵ میلیاردبابت طلب ازفیفا وباقی پول بیرانوندطلب دارن۱۰میلیاردبایدجورکنن بعضی هاروهم میتونن زمان بخرن تاپول برسه چون فیفاگفته درمقابل رای میتونن اون پول وپرداخت کنن مثل پرونده پروپیچ کیسه که درمقابل رای پول وفیفادادبه بازیکن.
  ولی خدایی بیشترازهمه بودمیرخیلی زورداره همچین قراردادی به عمرش نبسته بودالبته باهنرنمایی آقای عرب وبرانکو.
  بودمیر، گولچ، دوتااوکراینی ایناضررهای برانکوی عزیزبودکه به باشگاه زد.

 3. این قرمز منه ... گفت:

  ۸

  ۰

  آقا خدا وکیلی شماره حساب بدن ، هر هوادار از هزار تومن تا ده هزار تومن واریز کنه بدهی پرداخت میشه . ایشالا که از هوادارهای پولدار پرسپولیس هم خبری بشه .

  • میثم گفت:

   ۰

   ۰

   این پیشنهاد من هم هست . باشگاه یه شماره حساب که به اسم باشگاه پرسپولیس هست رو اعلام کنه تا خود هو اداران پول بدن نه تنها این بدهی ها پرداخت میشه بلکه مشکلات مالی باشگاه هم حل میشه . اگه فقط ۲۰ میلیون هوادار نفری ده هزار تومان کمک کنن یه رقم فوق العاده میشه …

 4. پوکر گفت:

  ۴

  ۰

  اقا هوادار نگرانه ، پلنتون برا پرداخت بدهی ها چیه!؟؟؟ تو رو خدا اگه میخاید همینطور مدارا کنید تا زبان بگزره بهمون بگید تا یه فکری کنیم ،هوادار رو‌در جریان بزارید

 5. آریا گفت:

  ۴

  ۲

  برانکو پر افتخار ترین مربی پرسپولیس است. افتخارات برانکو تکرار نشدنی است, حیف شد که با شکایت طلبش را بگیرد, مسئولان پرسپولیس لازم بود با احترام ویژه طلب برانکو را میدادند. تازه بهتر است در مراسمات خاس باشگاه از برانکو دعوت بعمل بیاورند. زنده باد برانکوی دوست داشتنی .

 6. حمزه....پرسپولیس گفت:

  ۶

  ۰

  عمو پولشونو بدید تا کسر امتیاز نکردن اینهمه گفتید شکایت کردیم وووووو فیفا هم با ماست.
  بسه دیگه اینهمه دروغ

 7. shoaib گفت:

  ۳

  ۱

  بنظرم بااین اوضاع بحران مالی باشگاه نباید حداقل تا ۵سال بازیکن خارجی خریداری بشه هرچند تا حالا هرچه خریدیم بنجل بودند البته به غیر از منشا

 8. مظاهر گفت:

  ۶

  ۰

  سلام
  فراخوان گسترده بدید و از هواردان کمک بخواهید
  اگه فقط ۲۰ میلیون از هوادارا ن نفری حداقل ۱۰۰۰ تومن بدن حله
  فراخوان بدید بگید حداقل هر هوادار ۲۰۰۰ کمک کنه
  بجنبید تو رو خدا تبلیغات گسترده و فراخوان شروع کنید
  الان نوبت هواداره بعد ۴ سال خوشی یکم هزینه کنه و بایدم کنه

 9. ali گفت:

  ۷

  ۰

  با این پولا براحتی میشد برانکو رو ی فصل دیگ نگه داشت ، نیازی ب خرید بازیکنای مختلف نداشت، تیم از لحاظ حاشیه هم ارومتر بود. الانم باید ی برنامه ریزی بشه برای پرداخت این پول و همچنین بعضی بازیکنا بفروش برسن و جایگزین ها با قیمت پایین البته نه ب قیمت تغییر شاکله تیم بشه. میشه نادری رو فروخت و مصلحو گرف میشه اوساگونا و استوکس را کنار گذاشت و لجاش مغانلو رو گرف… هرچن اخر فصل بشار میخواد بره و با بشار ی قرادادی امضا بشه و با فروشش ی چن هزار پول ب باشگا برسه

 10. sirvan6 گفت:

  ۵

  ۰

  بابا پولشون رو بدید دوباره محروم میشیم ها

 11. معصومی گفت:

  ۶

  ۰

  اون مدیران بی لیاقتو بیا رین پاسخ گو این همه بدهی باشید چرا پول اینها رو پرداخت نکردید هی رفتید قرار جدید بستید

 12. گوهريان گفت:

  ۶

  ۰

  با این پولهای زوری که در این چند سال پرداخت کردیم و پاداشهای اسیایی حداقل میشد یک ورزشگاه سی هزار نفری مدرن بسازیم تا محبور نشیم بابت هر بازی ٢۵٠ میلیون پول به ورزشگاه ازادی بدیم چه فایده که ما هوادارها هم به نوعی مقصریم. چرا که با فشارهای احساسی باعث بوجود اومدن این تصمیهای نادرست از طرف مدیرا میشیم. هرچند در بی کفایتی بعضی از اونا هم شکی نیست

 13. کیارش گفت:

  ۶

  ۰

  آقای انصاری فر لطفا در خصوص سرنوشت ۲ میلیون دلار جایزه نایب قهرمانی پرسپولیس شفاف سازی کنید و اینکه لطفا از آقای عرب بابت این مشکلات قراردادی توضیح بخواهید و اعلام کنید

 14. ستاره گفت:

  ۲۷

  ۰

  آقای انصاری فرد پرسپولیس در پرونده کالدرون و برانکو و بودمیر هیچ شانسی ندارد چون این حکم فیفا است پس تا دیر نشده آن را پرداخت کنید تا بیشتر از این نشده لطفا

 15. Pooya گفت:

  ۲۹

  ۰

  الکی هزینه وکیل اینا ندید پولشو جور کنید بدید خودتونو گول نزنید آخرشم دوبله ازتون میگیره

 16. Hosein گفت:

  ۳۱

  ۰

  اینا میفرستن استیناف ک زمان بخرن بعد فصل بعد میگن هیچی نداریم باید پول برانکو رو بدیم و تیم کلا خالی میشه و ضعیف از مهره و همه چی اینا الان از کجا میخوان بیارن ۳۰ میلیارد پول برانکو و دستیاراش و کالدرون و بودیمیر و گابریل و نیلسون و … رو بدن باضافه پول همین خارجیای الان مثل اساگونا و بشار و بقیه پول استوکس – همین استوکسم میره شکایت میکنه بازم محکوممون میکنخ ب بهونه کرونا و بقیه پولشم میگیره- کلا دیوونه خونست فوتبال ما- پرسپولیس حیف حیف با اینهمه پتانسیل نمیزارن اوج بگیری – بخدا راحت میشه با این ظرفیت بت خصوصی سازی اصولی جزو ۲۰ تیم باشگاهی دنیا باشیم ولی الان چجوریم؟؟ همیشه بدهکار به مربیای درجه ۲ و بازیکنای درجه ۵ و ۷ و ۸ و۹

آمار بازدید:

بازدید امروز: 22961 بازدید

بازدید دیروز: 28766 بازدید

بازدید کل : 22209706 بازدید

افراد آنلاین: 7 نفر