دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۳:۰۲
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۳/ مرداد/ ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۹
  |   نظرات: ۵ نظر
2,279 نفر بازدید

تکلیف مترجم کالدرون مشخص نیست / اشکبوس: باشگاه با پیشنهادم موافقت نکرد

پرسپولیس نیوز: وضعیت انتخاب مترجم برای سرمربی آرژانتینی پرسپولیس پیچیده شده و هنوز مشخص نیست چه کسی به عنوان مترجم در کنار کالدرون قرار می‌گیرد.
مرینات تیم پرسپولیس در روزهای اخیر در حالی برگزار می‌شود که کوروش اشکبوس مترجم گابریل کالدرون سرمربی این تیم در تمرینات حاضر نمی‌شود و این مسئله کار رابرای برقراری ارتباط بین مربی آرژانتینی و بازیکنان این تیم سخت کرده است. این در حالی است که پیش از اشکبوس، کمال سیف وظیفه ترجمه صحبت‌های سرمربی پرسپولیس را برعهده داشت اما پس از نارضایتی‌هایی که در خصوص عملکرد او به وجود آمد، از این سمت کنار گذاشته شد تا پروسه انتخاب مترجم برای سرمربی آرژانتینی پرسپولیس پیچیده شود.

اشکبوس که در چند هفته اخیر در تمرینات پرسپولیس وظیفه ترجمه صحبت‌های کالدرون را برعهده داشت، به دلیل امضا نشدن قراردادش و اختلافاتی که روی مسائل مالی به وجود آمده، در تمرینات حاضر نمی‌شود، اما این در حالی است که محسن خلیلی مدیر تیم پرسپولیس به این مترجم جوان اعلام کرده تا قراردادش را با پرسپولیس به امضا برساند، هر چند که اختلافاتی که بر روی مسائل مالی وجود دارد، از این مسئله جلوگیری کرده است.

اشکبوس در همین رابطه در خصوص اینکه اختلافات مالی او با پرسپولیس به کجا رسیده، گفت: بعد از اینکه کارم را با آقای کالدرون در پرسپولیس آغاز کردم، او کاملاً از عملکرد من راضی بود و حتی پیام‌های او روی تلفن همراهم وجود دارد که کار من را تأیید می‌کرد. حتی آقای کالدرون با آقای رغبتی در خصوص من صحبت کرد و به او گفت می‌خواهد من با او همکاری کنم، اما رقمی که باشگاه پیشنهاد کرد، رقم کمی بود. من با آقای رغبتی در وزارت ورزش صحبت کردم و او به من گفت که ما نمی‌توانیم برای تو کاری انجام دهیم. البته موضوع سربازی من در میان بود، اما به آنها گفتم که این مسئله کاملا قابل حل است، چرا که می‌توانم در رشته دیگری هم در مقطع کارشناسی ارشد تحصیلم را ادامه دهم تا از بابت بحث سربازی هیچ مشکلی نداشته باشم. حدود سه هفته در تمرینات پرسپولیس حاضر شدم و در کنار آقای کالدرون کار کردم و همه کارهای او را انجام می‌دادم تا مشکلی از این بابت نداشته باشد.

وی افزود: برای امضای قرارداد به من گفتند که مبلغ پیشنهادی‌ات را بگو و من هم مبلغ خودم را اعلام کردم اما آقای خلیلی به من گفت اگر قرار است با این رقم کار کنی، من خودم مترجم می‌شوم. آنها به من گفتند که همان قراردادی که با کمال سیف می‌خواستند ببندند را با من هم می‌بندند، اما فعلا اتفاقی رخ نداده است. حتی من دو نفر را که از دوستان خودم بودند به باشگاه معرفی کردم که یک نفر آنها را کالدرون رد کرد و به یک نفر دیگر اجازه داده نشد که حتی با کالدرون دیدار کند. در این سه هفته‌ای هم که من با پرسپولیس کار کردم پولی به من ندادند و فقط گفتند که تو به عنوان مترجم تستی در اینجا حضور داری و به همین خاطر فعلا شرایط کاری من مشخص نیست.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

5 Responses to “تکلیف مترجم کالدرون مشخص نیست / اشکبوس: باشگاه با پیشنهادم موافقت نکرد”

 1. مهریار گفت:

  ۰

  ۰

  حالا چقدر پیشنهاد دادی که خلیلی رو هم وسوسه کردی که به جای سرپرست بشه مترجم تیم.توهم فهمیدی که عرب اینکاره نیست خواستی از آب گل آلود ماهی بگیری

 2. پرسپولیس قهرمان گفت:

  ۰

  ۰

  با اینکه زیاد اهل انتقادنیستم ولی خدایی دیگه بی مسئولیتی و بی کفایتی درباشگاه موج میزنه…آخه مترجم رو که دیگه نمیخوان از آرژانتین بیارین که…این همه پول رو بی خود و بی جهت تلف کردین حالا یه جوان ایرانی میخواد روی این سفره لقمه ای برداره نمیزارین…مگه میشه سرمربی بدون مترجم باشه…اصلا چه ربطی به خلیلی داره درمورد مبلغ حرف بزنه…این عرب دیگه لیاقت حتی یک دقیقه موندن نداره وقتی اصلا قدرت انتخاب یه مترجم هم نداره!!!

 3. حسین گفت:

  ۰

  ۰

  یعنی یه نفر پیدا نمیشه اسپانیولی بلد باشه ؟ سریع قضیه رو تموم کنید

 4. جلیل گفت:

  ۰

  ۰

  خلیلی گفته اگه با این رقم میخوای کار کنی خودم مترجم میشم

 5. پرسپولیسی اصیل گفت:

  ۰

  ۰

  ما فکر میکردیم جناب عرب عرضه جذب مهاجم خارجی رو نداره ، نگو مدیرالممالک حتی جنم استخدام یه مترجم داخلی رو هم نداره…..
  چقدر بدبختیم ما و چقدر سیاه بخته پرسپولیس ، که گیر این آدم افتادیم!!

آمار بازدید:

بازدید امروز: 40419 بازدید

بازدید دیروز: 58087 بازدید

بازدید کل : 16798047 بازدید

افراد آنلاین: 27 نفر