جمعه ۰۲ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۳:۳۴
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲۸/ تیر/ ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۲
  |   نظرات: بدون نظر
2,270 نفر بازدید

جباری: شفر از احساسات هواداران سوءاستفاده می‎کند/ مشکلاتی که ایجاد بعدها مشخص می‌شود

پیشکسوت باشگاه استقلال مدعی است وینفرد شفر از احساسات هواداران سوءاستفاده می‌کند.

علی جباری، درباره تغییرات مدیریتی انجام شده در باشگاه استقلال، اظهار داشت: اولاً این را بگویم الان شرایط مناسب نبود که افتخاری صحنه را ترک کند چون کار او هنوز نیمه تمام است. او باید می‌ماند و کارهایش را انجام می‎داد. به هر حال افتخاری برای استقلال زیاد زحمات زیادی کشید و برخی از بدهی‎های گذشته را داد.

وی افزود: افتخاری در مشکلاتی که شفر ایجاد کرده بود، جلوی او ایستاد. در هر صورت نباید اجازه می‎دادند که افتخاری از استقلال برود. مشکلاتی که شفر فراهم کرده، در آینده بیشتر مشخص خواهد شد. هواداران هم به زودی متوجه می‎شوند که شفر چه مشکلاتی به وجود آورد. امیدوارم هواداران استقلال بدانند که او از احساسات آنها سوءاستفاده می‎کند.

پیشکسوت باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: بازیکنی که می‎گفتند «شفر تایید کرده و گفته بود که حتماً قرارداد ببندد» و با دکتر نوروزی هم سر این مسئله درگیر بود و الان کلی این همه برای باشگاه بدهی به بار آورده، کجاست؟ چرا شفر این همه تاکید داشت که او قرارداد ببندد؟ اینکه می‌گویند قراردادها با نظر شفر بسته نشده، درست نیست. همه قراردادها با نظر شفر بود. او هر کسی را که خواسته، باشگاه او را جذب کرد. نفری که او آورد و الان با این همه بدهی می‎خواهد برود، کجاست؟!

جباری درباره جدایی برخی از بازیکنان استقلال از این تیم بعد از حضور در جام جهانی گفت: این بچه‎ها جنبه‎شان خیلی کم است! آنها آمدند، در تیمی مثل استقلال بزرگ شدند و مورد لطف هواداران قرار گرفتند، اما وقتی یک مقدار خواهان پیدا کردند و اسمی برای خودشان درآوردند، به همه چیز پشت می‌کنند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 32319 بازدید

بازدید دیروز: 47246 بازدید

بازدید کل : 1027823 بازدید

افراد آنلاین: 8 نفر