چهارشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱:۰۶
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۷/ مرداد/ ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۷
  |   نظرات: يك نظر
2,827 نفر بازدید

جدایی سعید کریمی قرضی است / قرارداد علیپور فردا تمدید می شود

پرسپولیس نیوز: علی علیپور فردا برای تمدید قرارداد به باشگاه پرسپولیس خواهد رفت.

علی علیپور که پس از دریافت پیشنهادات خارجی هفته گذشته با حضور در باشگاه پرسپولیس با ماندن در این تیم در فصل آینده موافقت کرد فردا برای تمدید قرارداد راهی باشگاه پرسپولیس خواهد شد.

علیپور که یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد پس از توافق با باشگاه قرار شد یکشنبه راهی باشگاه شود و یک فصل دیگر نیز قراردادش را تمدید کند که به دلیل دو جلسه تمرین و خستگی این جلسه لغو شد و به فردا موکول شد.

توافقات قطعی انجام شده و علیپور فردا ضمن افزایش مبلغ قرارداد فصل آینده اش، یک فصل دیگر نیز تمدید خواهد کرد و دو سال با پرسپولیس قرارداد خواهد داشت.

همچنین سعید حسین پور مهاجم جوان و ۲۰ ساله پرسپولیس که روز گذشته با باشگاه به توافق رسید برخلاف خبرهای منتشر شده قراردادی امضا نکرد و به دلیل مشغله ایرج عرب امضای قرارداد او به فردا موکول شد و رسما با پرسپولیس تمدید خواهد کرد.

سعید کریمی دیگر مهاجم زیر ۲۱ سال پرسپولیس هم که در لیست خروجی کالدرون قرار گرفته رضایت‌نامه خود را به صورت قرضی دریافت کرد تا راهی شاهین بوشهر شود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “جدایی سعید کریمی قرضی است / قرارداد علیپور فردا تمدید می شود”

  1. پرسپولیس قهرمان گفت:

    ۰

    ۰

    ربیعخواه و ماهینی رو زودتر بزارین کنار و دوتا مهاجم خوب با آمار عالی بگیرین و اسدی رو هم ۱۰۰% بگیرین، اگر رامین یا یک دفاع راست باکیفیت و با قدرت نفوذ و ارسال خوبم بگیرین که محشر میشه در اینصورت شیری رو هم کنار بزارین

آمار بازدید:

بازدید امروز: 30800 بازدید

بازدید دیروز: 48874 بازدید

بازدید کل : 19119972 بازدید

افراد آنلاین: 17 نفر