دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۷:۵۹
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲۱/ تیر/ ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۵
  |   نظرات: ۲ نظر
326 نفر بازدید

جدایی کی روش از تیم ملی صحت ندارد

عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال گفت: توافقات لازم میان «کارلوس کی روش» و فدراسیون فوتبال برای ادامه همکاری صورت گرفته و جدایی این مربی پرتغالی از تیم ملی ایران صحت ندارد.

«عبدالکاظم طالقانی» در خصوص آخرین وضعیت تمدید قرارداد کی روش اظهار داشت: از نظر ما وی همچنان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران است و توافقات لازم نیز با این مربی صورت گرفته است.
وی ادامه داد: طبق هماهنگی های صورت گرفته با کی روش، قرارداد او تا پایان جام ملت ها خواهد بود و در صورت تایید کار وی از سوی مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال، این قرارداد قطعا تا پایان جام جهانی ۲۰۲۲ قابل تمدید خواهد بود.
عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال در مورد اینکه آیا از فعالیت کی روش در تیم ملی رضایت دارد گفت: تمامی اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال از این مربی رضایت دارند و قطعا عملکرد کی روش مثبت بوده است.
وی در پاسخ به اینکه آیا در دوره جدید فعالیت سرمربی پرتغالی در تیم ملی، فدراسیون فوتبال توانایی مدیریت این مربی را خواهد داشت، تصریح کرد: از زمان حضور مهدی تاج در راس فدراسیون فوتبال این مربی به بهترین شکل مدیریت شده است.
طالقانی اظهار داشت: با وجود تمام تلخی هایی که کی روش دارد تاج توانسته بدون حاشیه این مربی را در تیم ملی نگه دارد.
عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال در واکنش به این سئوال که آیا قرار است از مربیان ایرانی بیشتری در دوره جدید حضور کی روش در تیم ملی بهره برده شود، گفت: پاسخ این سئوال را باید رییس فدراسیون فوتبال بدهد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “جدایی کی روش از تیم ملی صحت ندارد”

 1. کورد پرسپولیسی گفت:

  ۰

  ۰

  کاش صحت داشت کاااااااااش

 2. Sajad گفت:

  ۵

  ۰

  واقعا کسالت بار شده برام این همه تمدید بی نتیجه! یعنی واقعا میرسه زمانی که بشنوم این از ایران قطع شده!؟! بابا یه جام جهانی چهارم، یه جام ملتها حذف در مرحله اول حذفی، دوباره یه جام جهانی سوم شدن و حالا مجددا جام ملتها؟!! خداداد : قسم میخورم در جام ملتها با این سبک بازی قهرمان نمیشیم
  یه چیزی: قابل حدس هست که بازم در صورت قهرمان نشدن در جام ملتها باز هم تمدید خواهد کرد!

آمار بازدید:

بازدید امروز: 2088 بازدید

بازدید دیروز: 90038 بازدید

بازدید کل : 6744495 بازدید

افراد آنلاین: 12 نفر