چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۷:۳۷
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲۵/ اسفند/ ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۰
  |   نظرات: ۴ نظر
3,021 نفر بازدید

رای بازی پرسپولیس و تراکتور صادر شد/ محرومیت پرسپولیس و خلیل‌زاده!

پرسپولیس نیوز: کمیته انضباطی رای خود را در خصوص یک دیدار از هفته هفدهم رقابتهای لیگ برتر فوتبال صادر کرد.

به نقل از سایت سایت رسمی فدراسیون، در خصوص اتفاقات بازی فی ما بین دو تیم پرسپولیس و تراکتور از هفته ۱۷ لیگ برتر پس از دعوت این کمیته از متخلفین این دو تیم در جلسه جداگانه و پس از بررسی و استماع دفاعیات طرفین ، اعضاء این کمیته با اتفاق آراء نسبت به افراد متخلف بدین شرح رأی خویش را صادر کرد :

۱- در مورد عمل اشکان دژاگه با بررسی و بازبینی فیلم های موجود تعداد فحاشی های طرفداران باشگاه پرسپولیس به ایشان و نظر به دفاعیات و فقدان سابقه از سوی مشارالیه وفق ماده ۹۵ رأی برائت اشکان دژاگه را صادر و اعلام می دارد .

۲- در مورد تخلفات صورت گرفته از سوی محمد رضا خانزاده، بازیکن تیم تراکتور و نظر به بازبینی فیلم مسابقه و گزارش مقامات رسمی و دفاعیات ایشان در جلسه رسیدگی تخلف صورت گرفته مصداق بند ج ماده ۵۴ مقررات انضباطی بوده و با اعمال ماده ۹۳ همین مقررات به لحاظ فقد سابقه با تبدیل محرومیت ، ایشان به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم می شود.

۳- در مورد تخلف صورت گرفته از سوی ساکت الهامی و پس از بررسی فیلم مسابقه و گزارش مقامات رسمی مسابقه و دفاعیات ایشان در جلسه رسیدگی تخلف صورت گرفته از سوی مشارالیه را مصداق بند ۳ ماده ۸۹ مقررات انضباطی دانسته و با عنایت به فقد سابقه و با اعمال ماده ۹۳ همین مقررات با تبدیل محرومیت ، ساکت الهامی به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

۴- در مورد تخلفات صورت گرفته از سوی شجاع خلیل زاده بازیکن تیم پرسپولیس و نظر به بازبینی فیلم مسابقه ، گزارش مقامات رسمی و دفاعیات ایشان در جلسه رسیدگی تخلف صورت گرفته از سوی مشارالیه مصداق بند ج ماده ۵۴ مقررات انضباطی دانسته و شجاع خلیل زاده را ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم می شود . قابل ذکر است که چنانچه این رأی قطعی گردد یک جلسه محرومیت تعلیقی مشارالیه در هفته چهارم لیگ نیز در اولین بازی رسمی لیگ برتر اعمال خواهد شد.

۵- در مورد تخلفات تماشاگران منتسب به باشگاه پرسپولیس و پس از بازبینی فیلم ها و عکس ها و بررسی گزارش مقامات رسمی مسابقه ، تخلفات تماشاگران پرسپولیس محرز بوده و وفق مواد ۸۵ و ۸۶ مقررات انضباطی باشگاه پرسپولیس را به پرداخت مبلغ یک میلیارد ریال جریمه نقدی و یک جلسه محرومیت از حضور تماشاگر بعنوان میزبان در مسابقه لیگ برتر و در بازی با تراکتور محکوم می نماید.

۶- در مورد تخلفات تماشاگران منتسب با باشگاه تراکتور ، پس از بازبینی فیلم ها و عکس ها و بررسی گزارش مقامات رسمی مسابقه ، تخلف تماشاگران منتسب محرز بوده و وفق مواد ۸۵ و ۸۶ مقررات انضباطی باشگاه تراکتور را به مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی و یک جلسه محرومیت از حضور تماشاگران بعنوان میزبان و در مسابقه لیگ برتر در بازی با پرسپولیس محکوم می نماید. این رأی بغیر از بند ۱ و ۳ در باقی بندها در مهلت یک هفته پس از ابلاغ قابل تجدیدنظر در مرجع محترم استیناف است.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

4 Responses to “رای بازی پرسپولیس و تراکتور صادر شد/ محرومیت پرسپولیس و خلیل‌زاده!”

 1. محمد گفت:

  ۱

  ۰

  چطور اون زنوزی مدیرعامل گاوآهن سازی هر گ…ی میخوره هیچکس باهاش کاری نداره و محرومش نمیکنن بعد شجاع خلیلزاده یک بازی درمیون محروم میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
  نکنه زنوزی کمیته انظباطی رو هم با پول خریده؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!

 2. ساری پرسپولیس گفت:

  ۷

  ۰

  به خاطر صحبت های جناب لامپ زنون مدیر عامل گاو اهن تبریز.
  از این به بعد ما هم اسم این باشگاه و گاو آهن صدا میکنیم.
  خیلی هم برازندشه . هم ایرانی اصیله هم به شغل واقعی مدیریتش میخوره .
  گاو اهن تبریز با پرسپولیس تهران .

 3. بهروز بابائی گفت:

  ۱۶

  ۰

  شما هم خودتون رو گشتید با این شجاع بیچاره این همه بازیکنان ها فحاشی به داور به تیم پرسپولیس میکنن چیزی نیست فکر کنم این کورونا هم مقصرش شجاع بوده امده تهران چند جلسه دیگه هم بزارید روش که وزیر ورزش و هیت مدیره و کسای که با این شجاع لجن اروم بشن خوبه الان به شجاع رسید ماده قانون اساس نامه امدش اما برای دانشگر که فک دروازبان نساجی روداشت میکنن خبری نبود یا دیاباته با پا رفت تو صورت بازیکن نفت قانون نداشت یا همون استرا که با دست میکروفون داور رو زد کنا ر قانون نبود اما یک انگشت شجاع جلوی بینیش مقابل داور قانون امد اساس نامه امده که باید محروم بشه با این کمیته انضباتی بی درو پیکرمتاسفم که اسم قانون واساس نامه و هر کوفت دیگه برای پرسپولیس هست

 4. Sadat گفت:

  ۱۸

  ۰

  لعنت براین فوتبال لجن
  حالًا دیگه هیات مدیره استقلالیه حرف واعتراض نمیشه کرد

آمار بازدید:

بازدید امروز: 256 بازدید

بازدید دیروز: 36132 بازدید

بازدید کل : 22449409 بازدید

افراد آنلاین: 9 نفر