شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱:۵۷
تبلیغ داخلی

تبلیغات

سرویس: اخبار اصلی
 |  ۳۰/ مهر/ ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۵
  |   نظرات: ۲ نظر
1,064 نفر بازدید

جریمه نقدی شهر خودرو و تراکتور و مهلت ۷ روزه به پرسپولیس

پرسپولیس نیوز: کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص تیم‌های مختلف صادر کرد.

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، آرای این کمیته به شرح زیر است:

* کمیته انضباطی در خصوص شکایت باشگاه پرسپولیس علیه مدیر رسانه‌ای سپاهان دایر بر رفتار ناشایست و غیراخلاقی در دیدار این دو تیم در تاریخ ۴ مهر‌ماه اعلام کرد با توجه به اینکه شاکی علیرغم ابلاغ اخطار رفع نقص نسبت به پرداخت هزینه دادرسی در مهلت مقرر اقدام قانونی به عمل نیاورده است، مستند به بند ۵ از ماده ۲۷ مقررات انضباطی قرار دعوی صادر می‌شود. این قرار ظرف مهلت ۷ روز از تاریخ ابلاغ قابل تجدیدنظر خواهی نزد کمیته استیناف خواهد بود.

* دیدار تیم‌های صنعت نفت آبادان و سایپا تهران در هفته ششم برگزار شد و از سوی ابراهیم صادقی- مربی تیم سایپا تخلفاتی مبنی بر اعتراض به نماینده هیئت رخ داد. وی به توبیخ کتبی محکوم شد.

* دیدار تیم‌های نساجی مازندران و ماشین‌سازی تبریز در حالی برگزار شد که از سوی تماشاگران تیم نساجی مازندران تخلفاتی مبنی بر پرتاب بطری و فحاشی به بازیکنان حریف رخ داد. این تیم به جریمه نقدی ۴۰۰ میلیون ریالی محکوم شد. (این رای قابل تجدید نظر است)

کمیته انضباطی به تیم فوتبال نساجی مازندران به خاطر تخلف تماشاگرانش تذکر داد که در هفته‌های دوم، سوم و ششم لیگ و جام حذفی تکرار شده است، چنانچه یک مورد تخلف دیگر مشاهده شود منجر به محرومیت خواهد بود.

* تیم شهر خودرو به خاطر فحاشی تماشاگرانش به داور مسابقه در دیدار برابر پرسپولیس باید ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. (این رای قابل تجدید نظر است)

* تیم تراکتور تبریز به دلیل تخلف تماشاگرانش در دیدار برابر پارس جنوبی جم مبنی بر پرتاب بطری و فحاشی به ناظر داوری و انداختن لیزر به چشم دروازبان، باید ۴۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. ( این رای قابل تجدید نظر است)

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “جریمه نقدی شهر خودرو و تراکتور و مهلت ۷ روزه به پرسپولیس”

 1. کاوه گفت:

  ۰

  ۰

  مگه تماشاگرای تراکتور سازی دارای محرومیت تعلیقی نیستند پس چرا بعد از تخلف مجدد محرومیتشون اعمال نمی شود. کمیته های فدراسیون امر قضا رو که خیلی مهمه زیر سوال نبرن. بنظرم قوه قضاییه با توجه به گستردگی و توجه علاقمندان به فوتبال بهتره در این زمینه و تخلفات ارکان قضایی فدراسیون باید ورود کنه.

 2. امین کازرون گفت:

  ۰

  ۰

  یک با ودو هوای کمیته انضباطی.پس کی هواداران تراکتور میخوان محروم بشن؟نمیدونم هوادارای پرسپولیس تو دربی چیکار کردن که محروم شدن؟فعلا با پول مالک تراکتور همه چی حله..

آمار بازدید:

بازدید امروز: 11390 بازدید

بازدید دیروز: 29798 بازدید

بازدید کل : 24403266 بازدید

افراد آنلاین: 12 نفر