چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۷:۴۶
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۰/ بهمن/ ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۳
  |   نظرات: يك نظر
861 نفر بازدید

حدود یک میلیون یورو برای صفر دقیقه بازی کنستانت/۲ هفته فرصت برای فرار از محرومیت سنگین!

کوین کنستانت،‌ بازیکن فصل گذشته تیم فوتبال تراکتور با شکایت از این باشگاه به فیفا حکمی سنگین علیه باشگاه ایرانی گرفت.

کوین کنستانت بازیکن گینه‌ای سابق تیم فوتبال میلان ایتالیا، در نقل و انتقالات نیم‌فصل سال گذشته با قراردادی دو ساله و با سر و صدای فراوان به تیم تراکتور پیوست اما خیلی زود به دلیل مشکل قلبی و عدم قبولی در تست‌های پزشکی ایفمارک از جمع تراکتوری‌ها جدا شد.

باشگاه تراکتور که پیش از انجام تست‌های پزشکی با این بازیکن قرارداد بسته بود, مجبور به مصالحه با کنستانت شد و چیزی نزدیک به ۲۰۰ هزار یورو به این بازیکن پرداخت کرد،‌ اما این پایان کار نبود و این بازیکن گینه‌ای پس از ترک ایران بابت قراردادش به فیفا شکایت کرد.

باشگاه تراکتور برای دفاع از حق خود در این پرونده، در آن مقطع دو وکیل ترکیه‌ای استخدام و روند پرونده را به آن‌ها واگذار کرد اما با گذشت نزدیک به یک سال از شکایت کنستانت به فیفا، این مرجع قضایی حکم به پرداخت مبلغ قرارداد کنستانت از سوی باشگاه تراکتور صادر کرده و به این ترتیب این باشگاه باید تمام مبلغ قرارداد دو ساله این بازیکن را به او پرداخت کند.

کنستانت که قراردادی نزدیک به ۵۰۰ هزار یورو برای هر سال با باشگاه تراکتور داشته،‌ مطابق قرارداد دو ساله‌اش حکمی مبنی بر دریافت مبلغی نزدیک به ۸۰۰ هزار یورو از باشگاه تراکتور دریافت کرده و این باشگاه مکلف است این مبلغ را به این بازیکن پرداخت کند. این در حالی است که کنستانت حدود ۱۰ روز در تمرین تراکتور حضور داشته و در هیچ مسابقه‌ای به میدان نرفت.

در همین راستا باشگاه تراکتور با ارسال نامه‌ای به فیفا خواستار دریافت اصل حکم این بازیکن شده و قصد دارد از طریق مراجع دیگر به این رأی اعتراض کند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “حدود یک میلیون یورو برای صفر دقیقه بازی کنستانت/۲ هفته فرصت برای فرار از محرومیت سنگین!”

  1. ضدكيسه گفت:

    ۹

    ۰

    خدا خودش میدونه چقدر خوشحااااال شدم بهترررر

آمار بازدید:

بازدید امروز: 579 بازدید

بازدید دیروز: 36132 بازدید

بازدید کل : 22449732 بازدید

افراد آنلاین: 11 نفر