چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۶:۳۴
تبلیغ داخلی


 |  ۱۹/ آذر/ ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۶
  |   نظرات: يك نظر
1,506 نفر بازدید

جلالی: پرسپولیس اواخر بازی زیر توپ می‌زد/ برزای نباید درگیر می‌شد

سرمربی گل‌گهر می‌گوید تیمش مقابل پرسپولیس بدشانس بوده است.

مجید جلالی سرمربی گل‌گهر پس از شکست ۲ بر یک تیمش برابر پرسپولیس در نشست خبری این دیدار حاضر شد و اظهار کرد: فکر می‌کنم می‌توانستیم بازنده نباشیم. وقتی بازی کاملا قفل بود، فقط یک بازیکن کلیدی می‌توانست تاثیر بگذارد. فرق ما این بود که پرسپولیس بازیکن کلیدی داشت. حریف با یک موقعیت به ما ۲ گل زد. داستان ما تکراری شده است که پیشرفت خود را نشان می‌دهیم اما به خاطر اشتباهات کوچک و مقطعی شکست می‌خوریم. هنوز نمی‌دانم چرا گل اول را خوردیم. می‌توانستیم بازنده نباشیم.

او افزود: اعداد و ارقام جدول باعث می‌شود اشتباهات بچه‌گانه انجام دهیم. در دیدار با شهرخودرو، نفت مسجدسلیمان یا حتی  بازی امروز را باید می‌بردیم. جلسه بعد می‌خواهم جدول بزرگ لیگ را به بازیکنانم نشان دهم و سپس پاره کنم تا نشان دهم که اعداد را باید کنار گذاشت.

او در خصوص برزای گفت: وقتی بازیکنی در این استادیوم بازی می‌کند، باید حرفه‌ای‌تر باشد. بازیکن حریف او را تحریک کرد اما نباید برزای واکنش نشان می‌داد. در زمانی که تلف شد ما می‌توانستیم بیشتر حمله کنیم اما برزای کاری کرد که هم وقت برای ما رفت و هم بازی بعد او را نداریم؛ آن هم درست در دقایقی که پرسپولیس زیر توپ می‌زد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “جلالی: پرسپولیس اواخر بازی زیر توپ می‌زد/ برزای نباید درگیر می‌شد”

  1. پرسپولیس فصل 77.78جام آزادگان گفت:

    ۸

    ۰

    تو به تیکی تاکای خودت ببخش مجید لب تابی!!

آمار بازدید:

بازدید امروز: 32813 بازدید

بازدید دیروز: 35916 بازدید

بازدید کل : 25497837 بازدید

افراد آنلاین: 15 نفر