شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۴:۱۸
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۵/ اسفند/ ۱۳۹۸ - ۰:۱۳
  |   نظرات: ۹ نظر
4,326 نفر بازدید

جلال مرادی: من خواهش هم کردم ولی سپاهان به زمین نیامد و لیست بازیکن هم نداد

پرسپولیس نیوز: نماینده فدراسیون فوتبال و ناظر بازی پرسپولیس و سپاهان در گفتگو با برنامه‌های شب‌های فوتبالی به افشای بعضی مطالب در ارتباط با عدم برگزاری مسابقه امروز، یک‌شنبه و عدم حضور تیم میزبان در زمین بازی پرداخت.

جلال مرادی در گفتگو با برنامه شب‌های فوتبال شبکه ورزش و در حالی ‌که علی خسروی و حسین عسگری داوران قدیمی فوتبال ایران مخاطب وی بودند، اظهار داشت: من در وهله اول یک سوال را مطرح می کنم. این که اگر امروز تیم سپاهان یک بازی آسیایی داشت، آیا می‌توانستند این گونه عمل کنند؟ آیا می توانستند یک دقیقه تاخیر داشته باشند؟

وی ادامه داد: امروز ابتدا به ما گفتند که تیم سپاهان نمی‌تواند به دلیل ممانعت تماشاگران از هتل خارج شود. بلافاصله فرمانده یگان ویژه به سمت هتل حرکت کردند و از سوی دیگر قایم مقام نیروی انتظامی استان راهی محل هتل شدند. مقام انتظامی از محل هتل با من تماس گرفت که مشکلی برای عزیمت تیم وجود ندارد ولی آن ها از هتل بیرون نمی‌آیند.

در نهایت اعلام شد تیم سپاهان حرکت می کند من حتی پیش بینی کردم که شاید بعضی هواداران بخواهند مسیر را مسدود کنند و از یگان موتور سوار خواستیم که برای چک کردن و باز گذاشتن مسیر بروند. اتوبوس تیم سپاهان درست در زمان تعیین شده برای شروع بازی یعنی ۱۶ و ۱۵ دقیقه وارد ورزشگاه شدند. من سراغ آقایان فتاحی و قلیچ خانی از مسوولان این تیم رفتم و خواستم چند بازیکن وارد زمین شوند که تمایل سپاهان برای بازی معلوم و تیم میهمان هم مجاب به ماندن شود ولی این کار را نکردند. غیر از این من به رختکن هم رفتم و گفتم که زمان نداریم و نفراتی برای گرم کردن به زمین بیایند ولی هیچ خبری نشد تا ساعت ۱۷ که آقای فتاحی آمدند و گفتند ما آماده بازی هستیم. من به بازیکنان پرسپولیس و تیم داوری گفته بودم که لباس‌ها را عوض نکنند تا اگر شد بازی انجام شود و این تا ساعت ۱۷ و ۲۵ دقیقه بود ولی با وجود اعلامی که به من شد تا این زمان هم هیچ بازیکنی از سپاهان در زمین حضور پیدا نکرده بود.

جلال مرادی اضافه کرد: شرایط به شکلی شد که حتی رییس هیات مدیره باشگاه سپاهان وقتی فهمیدند که تیم به زمین نمی‌آید وارد عمل شدند. در این کش و قوس‌ها حتی یکی از عوامل مجموعه سپاهان به آن‌ها گفت که به زمین نروید چون اگر بروید بازی ۳ بر صفر می شود و تمام مساله این بود که تیم سپاهان در ورزشگاه بود. فرصت کافی برای حضور در زمین داشت ولی وارد نشد. حتی یک نفر از بازیکنان به زمین نیامد و از نیروهای انتظامی تا خبرنگاران همه شاهد این مساله بودند.

نماینده فدراسیون و سازمان لیگ و مقام ارشد در برگزاری مسابقه، خاطر نشان کرد: مگر تیمی که مسابقه دارد و قصد شرکت در ان را دارد نباید وارد زمین مسابقه شود؟ آیا تیمی که اراده‌ای برای شرکت در رقابت دارد نباید فهرست بازیکنانش را به ما بدهد که چک کنیم. من رفتم از مقام‌های تیم سپاهان خواهش کردم که وارد زمین شوند. وظیفه من نیست که خواهش کنم. ولی این کار را انجام دادم اما مسوولان سپاهان در همان ساعت برگزاری مسابقه در استانداری بودند تا بازی را لغو کنند به جای این‌که روی بازی تمرکز کنند.

بعد از توضیحات جلال مرادی، حسین عسگری گفت: ۲۰ تا ۲۵ دقیقه زمان برای این که یک تیم در این شرایط نفرات خود را به زمین بفرستد کافی است و با توجه به مسایل مطرح شده و این که اصولا تیم سپاهان در ورزشگاه حاضر بوده و مشکلی برای حضور در زمین مسابقه نداشت، بحث نیم ساعت دوم به کلی منتفی بوده است و با این توضیحات که طبعا گزارش می شود کمیته انضباطی خیلی راحت می تواند درباره نتیجه این بازی تصمیم بگیرد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

9 Responses to “جلال مرادی: من خواهش هم کردم ولی سپاهان به زمین نیامد و لیست بازیکن هم نداد”

 1. حامد گفت:

  ۰

  ۰

  من فکر می کنم سپاهان با گردن کلفتی (با تکیه به هوادارانش)در مورد خواسته معقول فدراسیون مقاومت کرد و نگذاشت قلعه نوعی به تیم ملی برود. همین مساله توی دهنش مزه کرد و فکر کرد باز هم می تواند با گردن کلفتی مسابقه را عقب بیاندازد!

 2. پرسپولیس همیشه قهرمان گفت:

  ۱۰

  ۰

  یکی به اون تابش دروغگو بگه تا کی میخوای قرقره کنی؟! خیلی تابلو شدی البته تمام این فتنه ها زیر سر قله نوعی هستش چون تیمش فقط به دوتا بازیکن وابسته هست و اینها همه بهانه بود چون وحشت داشتن جلو پرسپولیس قرار بگیرن و از ترس و حسادت به قهرمان شدن پرسپولیس بود ولی خدا جای حق نشسته،لعنت به این فدراسیون که هر وقت تیم ما تو اون اصفهان…بازی داره باید اعصاب هوادارا و بازیکنامون داغون بشه اگه همون دفه اول باهاشون برخورد قاطع شده بود الان نمیتونستن اینجوری همه رو برقصونن و بعدشم دست پیشو بگیرن لعنت به همچین فدراسیونی که نتونه از حق تیم مظلوم حمایت کنه خوبه حالا رئیس نیرو انتظامی شهرشون همه چیزو گفت بازم از رو نمیرن،عجب…،بامید قهرمانی پرسپولیس کبیر

 3. بمب افکن گفت:

  ۱۲

  ۰

  ما سپاهانی مو ………..حالا حالاها تو راهیمو
  خخخخخخ

 4. علی گفت:

  ۱۵

  ۰

  خدایا شکرت به خاطر عظمت پرسپولیس ، یکی از ترس فرار میکنه ترکیه ، یکی هم از ترسش خودشو حبس میکنه تو هتل

 5. mohamad گفت:

  ۱۵

  ۰

  این تیم مافیای اصفهان خیال کرده کسی برایش تره خرد میکنه.ملیونها مردم خواستار تنبیه شدید این تیم هستند درسراسلر کشور.

 6. صفا پرسپولیسی گفت:

  ۹

  ۰

  اگه قانون تو این مملکت باشه که باید ۳_۰بازنده اعلام کنند ولی متاسفانه کو قانون فردا برادران ی بندی تو قانون میگنجن که بعععععععله اینجای قانون نوشته ک حق با برادران دروغگوی شله زرد هستش و بازی باید ی روز دیگه برگزار بشه،مدیر عاملشون مثل … داشت دروغ می‌گفت آخه چقد باید دروغ تو این مملکت گفته بشه،چرا بخودت اجازه بدی و جلو میلیونها بیننده دروغ بگی و به شعور نداشته خودت توهین کنی واقعاً این فوتبال باس درش تخته کرد با این برنامه ریزی و این مدیران نالایق،وقتی میگن همه مسابقات بدون تماشاگر مگه خون شما رنگینتره ک بازی باید به تعویق بندازن که هم بازیکنای مصدومت برسن هم از حضور تماشاگرانت بهره ببری
  دوستان پرسپولیسی چهارمین قهرمانیمون هم پیشاپیش مبارک⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

 7. محمد حسام گفت:

  ۱۵

  ۰

  یعنی اینقدری که شله زردا هرسال حاشیه دارند ما با استقلال باوجود اون همه کری خونی مشکل نداریم…

 8. Ali.darabpour گفت:

  ۵۲

  ۳

  اینقد این لاشگوشتا رو بزرگ نکنین … بی ذات های نمک به حروم رو جریان آب معدنی جریان آتیش زدن پژو جریان کور شدن چشم سرباز تمام پنالتی های کثیفی ک ب نفعشون بوده نمونش پدیده و استقلال … بیخیال این اوسکولا برید پدیده رو تارو مار کنید که قهرمانی با لغزش استقلال ردیفه … تراکتور مربی نداره شک نکنید رقیب نیست استقلال خداییش فرهاد هجومیش کرده استقلال رقیبمونه … خوبیش اینه که مدعیا همه باهم بازی دارن … سه تا بازی بعدی پرسپولیسم تو تهرانه نه امتیاز میخوایم

  • حسین گفت:

   ۱۰

   ۰

   استقلال با مجیدی هم تیم نیست، یکی باید مراقب داورها تو بازیهاش باشه که مثل اول فصل دوباره راشون ندازن، مثل گل آفساید بازی ذوب!!!!!

آمار بازدید:

بازدید امروز: 13559 بازدید

بازدید دیروز: 27907 بازدید

بازدید کل : 22292545 بازدید

افراد آنلاین: 1 نفر