جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۸
تبلیغ داخلی

تبلیغات

 |  ۲۱/ آبان/ ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۶
  |   نظرات: يك نظر
1,199 نفر بازدید

جلسه انصاری فرد با کالدرون و پیروانی برگزار شد

پرسپولیس نیوز: جلسه مدیرعامل، سرمربی و مدیر تیم درباره موضوعات مختلف مربوط به باشگاه پرسپولیس برگزار شد.

بعدازظهر امروز نشستی با حضور محمدحسن انصاری‌فرد، گابریل کالدرون و افشین پیروانی به منظور برنامه ریزی و هماهنگی های لازم در دفتر باشگاه برگزار شد.

حسین قدوسی، مدیر روابط عمومی باشگاه که در این جلسه حاضر بود درباره موارد مطرح شده در این نشست اظهار کرد: از جمله موضوعات مورد بحث زمان پرداختی جدید به اعضای تیم بود که مدیرعامل باشگاه به سرمربی گفت قبل از بازی بعدی تیم بخشی از مطالبات بازیکنان و کادر فنی پرداخت می‌شود.
او ادامه داد: همچنین درباره کارهای اداری و اقامتی کالدرون در این جلسه بررسی‌های لازم انجام شد و برخی موارد پیگیری شد.

قدوسی گفت: سرمربی تیم فیلمی از اتفاقات مختلف رخ داده تا این مقطع از فصل را تهیه کرده بود و با استناد به آن درباره محرومیتی که از سوی کمیته انضباطی برایش اعمال شده تاکید کرد که هیچ اتهامی نزده و در مصاحبه‌ای که فایل ویدئویی آن نیز موجود است درباره یک آرزو برای آینده حرف زده و از کلمه امیدوارم استفاده کرده. مدیرعامل باشگاه نیز به ایشان گفت که باشگاه باز هم برای رفع محرومیت او تلاش خواهد کرد.

مدیر روابط عمومی باشگاه تاکید کرد: تخلفات رخ داده، رفتارها و اظهارنظرهای صورت گرفته تاکنون و تفاوت در نحوه برخورد و اعمال محرومیت برای آنها برای کالدرون و برخی نفرات تیم تعجب آور بود. آقای کالدرون در این سی دی که توسط همکاران ایشان تهیه شده بود مواردی را نشان دادند که هیچ تصمیمی برای متخلفین اتخاذ نشده اما در قبال پرسپولیسی‌ها محرومیت صادر شده است.

مدیر روابط عمومی باشگاه در پایان گفت: در بخش‌هایی از نشست ذیحساب، معاون ورزشی و اجرایی باشگاه و سرپرست امور بین الملل نیز حضور یافتند و درباره مسائل مختلف مورد بحث در جلسه توضیحاتی ارائه کردند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “جلسه انصاری فرد با کالدرون و پیروانی برگزار شد”

  1. سالار گفت:

    ۰

    ۰

    عزیزان ببینید یحیی گل محمدی با بازیکنای کنارگذاشته شده تیمای دیگه داره همه رو له میکنه مربی باید یه فکر یه تاکتیک داشته باشه آقا رفته جونیور رو گرفته بخدا توی فیلماش که بهترین قسمتای بازیاش بودم هیچی نبود روستای بیاد دوتا گل بزنه ببنید چجور رامیفته سروش رو کچل رد کرده الان دنبال هافبکه ای خاک تو سر کچلت کنن بی خاصیت

آمار بازدید:

بازدید امروز: 21171 بازدید

بازدید دیروز: 37419 بازدید

بازدید کل : 25324781 بازدید

افراد آنلاین: 20 نفر