چهارشنبه ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۳
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۵/ بهمن/ ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۵
  |   نظرات: ۲ نظر
731 نفر بازدید

جلسه مشترک کانون های هواداری پرسپولیس و تراکتور؛ کاهش تنش و نمایش امنیت و اقتدار در آزادی

پرسپولیس نیوز: جلسه مسئولان فرهنگی و کانون های هواداری دو باشگاه پرسپولیس تهران و تراکتورسازی تبریز برگزار شد.
به نقل از سایت سازمان لیگ فوتبال ایران، جلسه مشترک مسئولان فرهنگی و کانون های هواداری دو باشگاه پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز به میزبانی سازمان لیگ فوتبال ایران امروز در سالن کنفرانس سازمان لیگ فوتبال ایران برگزار شد.
در این نشست حجت اله بهمنی مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان لیگ، علی خاکی زاد دبیر هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی، محمد نصیری معاون فرهنگی باشگاه تراکتورسازی، رضا شاهانی و سعید طاهری از کانون هواداران پرسپولیس، حامد طلوعیی، اسفندیار عرفان، اکبر فرهمند، سعید قربانزاده، محمد حسینی، اسماعیل قلیچ خانی ازکانون هواداران تراکتورسازی، علی احمدی، جبریئل غنی و وحید رسول زاده و محمد ملا زینل مدیرعامل جمعیت حامیان هواداران فوتبال، رضا چگینی حضور داشتند.

بهمنی: فردا اقتدار و امنیت کشور در ورزشگاه به نمایش در می آید
حجت اله بهمنی در ابتدای نشست ضمن تسلیت ایام فاطمیه و شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و تقدیر از سیلی که سپاه پاسداران به آمریکایی ها زدند اعلام کرد: حمله به پایگاه آمریکایی عین السد در عراق درواقع نمایش قدرت و اقتدار ایران اسلامی بود. فردا هم یک مسابقه مهم در لیگ برتر داریم که می تواند با نمایش فرهنگ والای ایرانی و اسلامی بار دیگر اقتدار و امنیت کشورمان را یرای تمام قاره آسیا به نمایش بگذاریم.
وی افزود. بسیاری از هواداران پرسپولیس نیز آذری زبان هستند و همه متعلق به این کشور هستیم.

دبیر هیات فوتبال آذربایجان شرقی: نشست های مشترک مشکلات روی سکو را کاهش می دهد
علی خاکی زاد دبیر هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی ضمن تشکر از برگزاری چنین نشستی اعلام کرد: بازی در ایام فاطمیه برگزار می شود و قطعا هواداران دو تیم حرمت این روزهای عزیز و شهادت حضرت زهرا(س) را نگه می دارند و شهادت سپهبد قاسم سلیمانی را هم گرامی خواهند داشت. برگزاری چنین نشست هایی تا ۷۰ درصد مشکلات روی سکوهای مسابقه فردا را می تواند کاهش بدهد. البته باید یادآوری کنم که برخی مطالب در فضای مجازی منتشر می شود که هیچ ارتباطی به باشگاه تراکتورسازی تبریز و هواداران پرشور این باشگاه ندارد.
وی همچنین از نحوه توزیع و فروش بلیت بازی فردا گلایه کرد و گفت: اگر سهم بیشتری به تماشاگران تراکتور داده می شد قطعا بهتر می شد. اگر ۲۰ درصد از سهم سکوهای ورزشگاه به ما اختصاص داده می شد خیلی خوب می شد.

معاون فرهنگی تراکتورسازی: تعیین بودجه فرهنگی برای باشگاه ها
محمد نصیری معاون فرهنگی باشگاه تراکتورسازی تبریزهم در این جلسه اظهار داشت: قرار گرفتن کانون هواداران باشگاه ها زیر نظر معاونت های فرهنگی اقدام مناسب و پسندیده سازمان لیگ بود اما بهتر است که برای بخش فرهنگی باشگاه ها و کانون های هواداری بودجه الزام آوری تعیین شود. باشگاه هایی که ۵۰ تا ۱۰۰ میلیارد تومان هزینه برای یک فصل متحمل می شوند بهتر است که ۲ تا ۳ میلیارد تومان هم بودجه برای کارهای فرهنگی در طول فصل اختصاص بدهند.
در ادامه نشست نیز سرمشوقین دو باشگاه راهکارهایی را برای برگزاری یک مسابقه خوب در ورزشگاه آزادی در بازی فردا را ارایه کردند و پیشنهادهای عملیاتی خود را مطرح کردند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “جلسه مشترک کانون های هواداری پرسپولیس و تراکتور؛ کاهش تنش و نمایش امنیت و اقتدار در آزادی”

 1. سید محمد گفت:

  ۱

  ۰

  تاآنجاکه من اطلاع دارم طرفداران تراکتوروپرسپولیس مشترکندیعنی طرفدارهای تراکتورتیم دومشان پرسپولیس است امااین سالهای اخیربعضی ازروی غرض وحساب شده تلاش کرده انداین رابطه راخراب کنندوبعضی ازطرفداران هم ازسرنادانی به این قصدشوم آنان کمک کرده اندپس خواهش میکنم اولا هواداران متوجه وهشیارباشندودرزمین مخالفان بازی نکنندو دوم ازمسئولان هم میخواهم درجهت تقویت دوستی میان دوباشگاه قدمهای موثری بردارند. البته ناگفته نماندبرداشت من اینه که مالک جدیدتراکتور رنگ موردعلاقش قرمزنیست

 2. یه پرسپولیس یه بهبهان گفت:

  ۱۴

  ۰

  چرااین جلسات در تهران انجام‌میشود؟ولی توزمین خودشان احترام متقابل ندارن.

آمار بازدید:

بازدید امروز: 25102 بازدید

بازدید دیروز: 52737 بازدید

بازدید کل : 20867689 بازدید

افراد آنلاین: 13 نفر