یکشنبه ۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۷:۴۵
بالا داخلی سه
 |  ۲۵/ اردیبهشت/ ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۹
  |   نظرات: ۳۲ نظر
12,519 نفر بازدید

حاجی‌بیگی: مسلمان نتیجه حرکتش را می‌بیند/ کم پیش می‌آید فیفا پنجره بسته را باز کند اما شاید خبرهای خوبی به هواداران بدهیم/ حرف برانکو برای ما سند بود

پرسپولیس نیوز: عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: کم پیش می‌آید فیفا پنجره‌ای که بسته را باز کند اما این احتمال وجود دارد که بین روز‌های سوم تا هفتم خرداد خبر‌های خوبی به هواداران بدهیم.

محمدرضا حاجی‌بیگی در خصوص پیروزی شب گذشته پرسپولیس مقابل الجزیره، حواشی این بازی، داستان تمدید قرارداد برانکو، باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس و … صحبت‌های زیر را انجام داد.
*ابتدا از بازی شب گذشته بگویید. خیلی بازی پر هیجانی بود.
واقعاً مردیم و زنده شدیم تا الجزیره را بردیم. پیروزی مقابل تیمی که غیرمنطقی بازی می‌کند و وقت‌کشی می‌کند سخت است. واقعاً‌ این برد چسبید.
*چه عواملی باعث این پیروزی بود؟
مسلماً مهم‌ترین عامل هواداران بودند. من دست تک‌تک آنها را می‌بوسم، چون به‌خوبی از تیم حمایت کردند. علیرغم اینکه داور هم کم‌لطفی می‌کرد، اما هوادران خویشتنداری کردند. ما در بازی رفت روی دو غافلگیری فردی دو گل خوردیم، اما توانستیم در تهران الجزیره را ببریم. دیشب بازی کاملاً دست ما بود و حتی آنها یک توپ هم روی دروازه ما نیاوردند. با این وجود داور خیلی کم‌لطفی کرد و سوت‌هایی زد که عجیب بود. در نهایت گل سیدجلال شگفتی بزرگ بازی بود. تیم ما جوانمردانه بازی کرد، اما الجزیره اینطور نبود.
*بعد از بازی عکسی منتشر شد که در آن محسن مسلمان پس از گل دوم خیلی بیخیال و خونسرد روی نیمکت نشسته بود…
مسلمان نتیجه این حرکتش را می‌بیند. البته مهم این است که ما به مرحله بعد صعود کردیم و همه هم خوشحال بودند. از همه به خصوص برانکو تشکر می‌کنم که این پیروزی را رقم زدند. این باعث می‌شود در مراحل بعدی با قدرت بازی کنیم.
*چه شد که قرارداد برانکو خیلی با سروصدا تمدید شد؟
ما همان دو ماه پیش صحبت‌های کلی را انجام دادیم و توافقات نهایی شد فقط قرار بود امضای قرارداد به پایان فصل موکول شود. ما عجله‌ای نداشتیم و خیالمان راحت بود.
*پس چرا همان دو ماه پیش در حالی که با برانکو تفاهم‌نامه امضا شده بود از طرف باشگاه اعلام شد قرارداد برانکو تمدید شده؟
مسئله‌ای وجود نداشت، همان موقع دو طرف با هم حرف زده بودند.
*یعنی حرف برانکو برای شما سند بود؟
بله، ما روی حرف برانکو حساب کردیم. دیدید که هیچ مشکلی هم پیش نیامد و قرارداد برانکو رسماً تمدید شد.
*این روز‌ها در خصوص باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس صحبت زیاد است، آیا واقعا‌ً در این مورد جای امیدواری وجود دارد؟
باشگاه تلاش زیادی کرده و مسائل مهمی را هم در دادگاه مطرح شد. آنها از ما سوالاتی کردند و ما جواب‌هایی دادیم که تقریباً پاسخ‌های محکمه‌پسند است. کم پیش می‌آید فیفا پنجره‌ای که بسته را باز کند، اما ادله و استدلالات ما و همچنین عدم پیگیری باشگاه ریزه اسپور باعث شده تا به نظر خود ما برنده این پرونده باشیم. این احتمال وجود دارد که بین روز‌های سوم تا هفتم خرداد خبر‌های خوبی به هواداران بدهیم.
*به دنبال رفع محرومیت هستید یا تعلیق آن؟
ما قطعاً به دنبال رفع کامل محرومیت هستیم.
*اگر پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس باز شود برنامه باشگاه برای جذب بازیکن جدید چیست؟
ان‌شاء‌الله اگر پنجره باز شود با نظر برانکو حداقل سه چهار بازیکن جدید می‌گیریم. مسلماً‌ برانکو هم بازیکنان مدنظرش را به ما معرفی می‌کند.
*در خصوص تمدید قرارداد‌ها هم صحبت می‌کنید؟
بنا این است که قرارداد همه بازیکنان را تمدید کنیم.
*حتی قرارداد مسلمان؟
این مسئله دیگر بماند. باید ببینیم شرایط چه پیش می‌آید.
*شما چند وقتی است که به‌عنوان مسئول حقوقی باشگاه پرسپولیس انتخاب شدید. چه شد که این مسئولیت را پذیرفتید؟
شرایطی پیش آمد که هیئت مدیره بار این مسئولیت را روی دوش من گذاشت. خودم خیلی تمایل نداشتم این مسئولیت را قبول کنم، اما خوشحالم که بتوانم کمکی به باشگاه بکنم تا از این به بعد رأی‌ها به سود باشگاه پرسپولیس باشد. تمام تلاشم را می‌کنم تا دیگر پرسپولیس اینقدر گرفتاری نداشته باشد هرچند باری که از نظر حقوقی روی دوش ماست برای سال‌های گذشته است.
*وضعیت بدهی‌های پرسپولیس به کجا رسید؟
با یک‌سری‌های تسویه کردیم به یک‌سر‌ی‌ها وعده دادیم و به افرادی دیگر چک و سفته. البته فعلاً نمی‌خواهم خیلی در خصوص این مسائل حرف بزنم، اما به‌زودی در مصاحبه‌ای در مورد تمام پرونده‌های حقوقی صحبت می‌کنم.
*این روز‌ها نمایندگان AFC به تهران آمدند تا در خصوص باشگاه پرسپولیس و دو باشگاه دیگر و همچنین بدهی آنها تحقیق کنند. ایا در شرایط فعلی خطری باشگاه پرسپولیس را تهدید می‌کند؟
ما با مسئولان AFC صحبت کردیم و موظف شدیم هرچه سریع‌تر برخی پرونده‌هارا ببندیم، اما در کل فکر نمی‌کنم خطری مارا تهدید کند وضعیت ما نسبت به دیگران بهتر است.
تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

32 Responses to “حاجی‌بیگی: مسلمان نتیجه حرکتش را می‌بیند/ کم پیش می‌آید فیفا پنجره بسته را باز کند اما شاید خبرهای خوبی به هواداران بدهیم/ حرف برانکو برای ما سند بود”

 1. مسعود666666 گفت:

  ۶

  ۰

  آقای به اصطلاح محترم حاجی بیگی، فوتبال جای خط و نشون نیست اونم برای عضوی از تیم تون.
  شما بهتره فکر پرسپولیس و موفقیتش در فصل بعد باشید

 2. نگرانم گفت:

  ۵

  ۲

  بهترین زیباترین جامع ترین و دقیق ترین نظری که تا کنون در این سایت از هواداران دیدم از اقای exit بوده
  تا دیر نشده هواداران به‌خصوص در تهران کاری بکنند با تجربه ۳۲سال طرفداری از پرسپولیس شدیدا دارم احساس خطر میکنم خطر آبروریزی و تحقیر برنامه‌ریزی شده پرسپولیس و هواداران و تمام تاریخش مقابل کیسه مافیایی فضا متاسفانه فضای سال ۹۰ هست و احتمال زیاد ۶ دربی در راهه سکوت و بی تفاوتی تو این زمان از سال =شکست های پیاپی و تحقیر و خرد شدن هواداران و پرسپولیس تا چند دهه تو رو خدا کاری کنید
  هوا بس ناجوانمردانه سرد است از ما گفتن و از شما سانسور کردن من به والله تنها راهی که میشه صدامونو به کسی برسونیم همین سایته اینم مدام شما حذف میکنید

 3. سعیدحسینخانی گفت:

  ۵

  ۲

  نتیجه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  پرسپولیس کم مونده بود به خاطر اشتباه برانکو حذف شود. انگار نه انگار…………
  بارها گفتم برانکو با مسلمان مشکل دارد آیا کسی هست بگه مشکل برانکو با پرسپولیس چیه؟؟؟
  نتیجه لجبازی برانکو کم مونده بود پرسپولیس را حذف کنه.
  برانکو حاضر بود تیم حذف شود ولی به مسلمان بازی ندهد بلکه حتی حاضر است تیم ببازد ولی تغییری در دیدگاه و تاکتیکش ندهد.
  نتیجه اینه که پرسپولیس دارد تضعصف میشود.
  مسلمان نه مصاحبه میکند و نه اعتراضی میکند ولی شما آقایان هی در تلاش هستید برای مسلمان حاشیه درست کنید.
  مسلمان هم به عنوان یک انسان دوست دارد پیشرفت کند و به لیگهای اروپایی برود اما لجبازی یک مربی او را از این مهم دور کرده و باید هم ناراحت باشد از اینکه برای اعتلای پرسپولیس در زمین بازی نتوانسته بازی کند. چرا محرمی تونست برود اروپا و مسلمان نتواند. این وسط کسی مثل برانکو هست که با آینده اش بازی کرده شاید با اینده پرسپولیس هم………..
  در این اواخر برانکو حاضر بود پرسپولیس ببازد ولی از دیدگاهش باز نگردد……….
  شما بگویید نتیجه این رفتار چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 4. ارتش سرخ آسیا گفت:

  ۱۶

  ۲

  غیرت مسلمان و خوشحال بودنش را باید موقعی فهمید که الان نیم فصله روی نیمکته و هیچ حدف و مصاحبه ایی نکرده!!! هرکسی بود حالا صدتا مصاحبه کرده بود و تیم را به حاشیه برده بود… واقعا جای تشکر داره که مسلمان اینقدر غیرت داره که تیم را به حاشیه نبرد… خواهشا ببند اون دهنت را که داری ازخوشحالی نکردن مسلمان حاشیه درست میکنی… واقعا متآسفم

 5. حبیب گفت:

  ۱۵

  ۱

  نتیجه کار مسلمان که معلومه. اما نتیجه کار جنابعالی و دوستان در آینده ثابت میشود که چه خیانتهای به پرسپولیس کردین

 6. exit گفت:

  ۱۵

  ۱

  این نامرد یک عامل نفوذیه که به خوبی ماموریت تضعیف پرسپولیس رو داره انجام میده و از دلایل جدا شدن طارمی بود و حالا در پی جدا شدن مسلمانه.
  پروژه نابودی پرسپولیس
  برکناری طاهری
  اضافه شدن عوامل نفوذی در هیات مدیره جهت تضعیف پرسپولیس(نمونه بارزش حاجی بیگی)
  فراری دادن طارمی به بهانه در آمدزایی
  رفتن چوک و آمدن برادر بی سواد برانکو)
  عدم تمدید قرارداد بازیکنها
  عدم تمدید با محرمی و عدم انجام کوچکترین تلاشی برای نگه داشتن محرمی
  ایجاد سقف قرارداد برای پرسپولیس
  فراری دادن مسلمان و عدم تمدید با امیری(پروژه آینده اقای حاجی بیگی و رفقا)
  در این بین سکوت هواداران باعث میشه وزرات سر پرسپولیس رو ببره.
  از آن سو بستن گرانترین تیم تاریخ ایران برای استقلال
  جذب مهاجم ۸ ملیاردی
  شجاعیان ۳ ملیاردی
  جذب جباروف بازیکن سال آسای با قیمت نجومی
  جذب مربی خراجی با هزینه هنگفت
  همه اینها نشون میده دستایی در کار هست که پرسپولیس رو تضعیف کنن
  تا دیر نشده هواداران باید با تجمع در وزارت جلوی این خیانت تاریخی به پرسپولیس رو بگیرن

 7. ابوذرامرايي گفت:

  ۲۳

  ۳

  واقعااین باشگاه صاحب نداره؟یکى نیست بابرانکوحرف بزنه مشکل مسلمان راحل کنه ؟؟؟شک ندارم مسلمان خطایی کرده ولى خداییش دیگه تنبیه که هیچ پدرش دراومدتوروخدایکى ازاین مسولین یاپیشکسوتها جمع بشن بابرانکو این مساله راحل کنن باورکنیدمسلمان برگرده به ترکیب حداقل هفتاددرصدمشکل بازیهاى بدپرسپولیس حل میشه

 8. امید گفت:

  ۹

  ۲۲

  هرچی پرفسور بگه پرسپولیس عشق است //مسلمان یاهرکسی که دلش به عشق تیم نمی زنه بره انشالله پنجره باز مبشه سروش میاد

 9. hamid گفت:

  ۹

  ۳

  خداییش داور دیشب و امشب کیسه را ببینید.واقعا در ای اف سی فساد هست.پنالتی کاملا مشکوک بود.

 10. سعید گفت:

  ۱۷

  ۲

  مرد حسابی کاری کنید پنجره نقل و انتقالات باز بشه.حالا وایسادی خود زنی میکنی؟ خودت بهتر دلیل مرده و زنده شدن هواردارای پرسپولیس برابر تیم ضعیفی مثل الجزیره چیه.بهتره به بیراهه نروید.!

 11. شندی گفت:

  ۲۱

  ۱۵

  اقای حاجی بیگی شمابر چه دلایلی میگد مسلمان نتیجه کارشو مینینه این برانکو تمام بازیکنان را خراب میکنه وقتی نیاز به بازیساز هست چرا بازی نمیده مگر کاپیتان سید جلال نبود اگه میباختیم چی میشود تیمی که هیت مدیری مثل شما داره خیالش از همه چی راحته به جای حل مشکل مشکل درست میکنید

 12. افشین گفت:

  ۱۵

  ۸

  حرف مفت نزن جون مادرت تو تا حالا کجا بودی که حرف از فوتبال ومامان میزنی تو آون رفیقای کیسه کشت اومدی تیشه به ریشه پرسپولیس بزنید اینم از سوگولیه اقای برانکو خداروشکر رفت امیریم که گفتن میره فصل بعد با عمتون میه مربی لجباز میخواهد بازی کنید خدا کنه مسلمان بره تا یه سری اقایون قدر بازیکنو بدونن الان که تو باد یه برد زورکی خوابیدن خدا به دالتون برسه بدبخت مزدور

 13. افشین گفت:

  ۱۱

  ۵

  حرف مفت نزن جون مادرت تو تا حالا کجا بودی که حرف از فوتبال ومامان میزنی تو آون رفیقای کیسه کشت اومدی تیشه به ریشه پرسپولیس بزنید اینم از سوگولیه اقای برانکو خداروشکر رفت امیریم که گفتن میره فصل بعد با عمتون میه مربی لجباز میخواهد بازی کنید خدا کنه مسلمان بره تا یه سری اقایون قدر بازیکنو بدونن الان که تو باد یه برد زورکی خوابیدن خدا به دالتون برسه

 14. پرسپولیس همیشه می ماند گفت:

  ۱۷

  ۲

  بابا این نمی دونه فوتبال چیه واظهار نظر می کنه بعضی وقتها خوشحالی وپریدن روی سرهم که نشد خوشحالی پس چرا در گل اول شادی کرد لطفا آقای محترم که به عنوان هیئت مدیره از بازیکن هم بیشتر می گیری اگه تونستی دلی را به دست آوردی ومسلمان را به تیم برگردونی مردی وگرنه خرابکاری از هر کسی برمی آید

 15. فریدون گفت:

  ۱۲

  ۱

  ریش بزی یادت باشه خوب تیشه به ریشه میزنی دست نشانده کی هستی معلوم نیست ولی یادت باشه اگه پرسپولیس نتیجه نگیره ما از چشم تو میبینم اونوقت سکوها رو باید ببینی به تاراج میری ریش …

 16. مجتبی گفت:

  ۲۰

  ۳

  همین منتظر بودیم جنابعالی در مورد مسلمان افاضات کنی
  گل بگیرن اون وزارتی که تخم امثال تو رو گذاشت تو باشگاه
  قضیه تو و حرفات در مورد پرسپولیس و مسلمان قضیه همون کلاغ ما تحت دریده اس که هنوز به ما این قائله خرابی نکرده بود.ممنون که اومدی و خودتو نشون دادی
  ممنون که هستی
  ممنون از اوتایی که تو رو آوردن تا ستاره هامون برن

 17. غلامرضا گفت:

  ۸

  ۰

  سلام نمیدونم چرا اینروزها هیئت مدیره مدام مصاحبه میکنن اگه یادتون باشه استقلال رو مصاحبه های هیئت مدیره و رودر رو قرار دادن بازیکنا و سرمربیشان با هیئت مدیره بورطه ی سقوط برد چرا باشگاه سخنگو نداره مگه باشگاه مدیر عامل نداره که اعضای هیئت مدیره مصاحبه کنن و در مورد تیم وارنج تیم و… اظهار نظر کنن هرکی جایگاه خودشو داره اونا نباید در مورد تیم مصاحبه کنن کدوم باشگاه خارجی ویا حتی باشگاه ایرانیه که هیئت مدیره اش راجع به تیم اظهار نظر میکنه بابا دست از سر پرسپولیس بردارین.

 18. علی گفت:

  ۱۰

  ۱

  در این مورد تفاوت و طرز نگاه یه فوتبالی مثل آقای شاهرودی رو با این آقا مقایسه کنید
  کاش همه مدیران متخصص بودن

 19. علی گفت:

  ۹

  ۲

  این کیه؟؟؟!!!
  پرسپولیسه؟؟؟؟

 20. رامین گفت:

  ۱۴

  ۳

  تو هم برا خودت عددی شدی ریش بزی، طارمی رو فراری دادی حالا نوبت مسلمانه؟؟
  هوادارا بدونن اینم از دار ودسته کیسه کشاست….وای به حالت ریش بزی..دهنتو کاهگل میگیریم…

 21. mehrdad گفت:

  ۶

  ۳

  منم قبول دارم مسلمان با این حرکتش نشون داد که موفقیت شخصیش مهمتر از موفقیت تیمی هست،و اینم قبول دارم که تو و امثال تو چیکار دارین میکنین تو پرسپولیس و انگار دارین تیم رو نابود میکنین نه تقویت

 22. علی گفت:

  ۳

  ۱

  بنظر من بجای ماهینی باید کمال قرار میگرفت تا با جنگندگیش توپها رو از هافبک تیم مقابل بگیره . بازی با الجزیره هم نبود کمال حس شد . منکه از ماهینی نه توپگیری دیدم نه دو تا پاس درست و سانتر دقیق . مرحله بعد جلوی السد و تیمهای قلدر برانکو حتما باید ماهینی رو بذاره بیرون و جاش کمال رو بذاره. ضمنا مصلح با اون قد و سرزنی و دریبل بدرد حمله میخوره و میتونه نوک حمله بازی کنه. روی گل حسینی هم مصلح تاثیر گذاشت.

 23. بهداد گفت:

  ۴۹

  ۱۲

  خدایا ببین کی شده همه کاره پرسپولیس.ل.ع.ن.ت به مافیای کثیف.هوادار به پاخیز.بازیکنا تک به تک دارن میرن هدف نابودی پرسپولیسه حذف طاهری و پیروانی بی دلیل نبود

 24. POOYAN گفت:

  ۲۶

  ۳۱

  خیلی احمقانست بازیکنایی که از نظر هوادارا محبوبند تو تیم نباشند . درسته ما پرسپولیس میمونه و قهرمانیاش ولی بازیکنه محبوبم ما هوادارا میخوایم ما امثال عباسزاده ، رضاییان ، پیام و مسلمام حتی طارمی رو لازم داریم اینا باعث هیجان تو سکو ها میشن بنظرم اگر مدیر لایق داشته باشیم میتونه حاشیه بازیکنارو با بندایی که تو قرارداداشون میذاره صفر کنه که اینجوری مهره سوزی نشه بازیکن از باشگاه زده نشه من هوادار دوست دارم بازیکنه محبوبم تو تیم باشه اونم بازیکنی که قابلیتاش ثابت شدست

 25. علی گفت:

  ۴۸

  ۴

  جالبه! این همان کسی است که طارمی را تهدید می کرد هر چه سریعتر تیم جدید خودش را معرفی و پرسپولیس را ترک کند

 26. Persepolis boy گفت:

  ۴۶

  ۲۵

  هروقت هوادار داد زد محسن مسلمان تیم گل خورد، تمرکز همه بازیکنان و برانکو را به هم میزنن، نمیدونم پول میده به لیدرا جریان چیه، ولی خواهشا بدونید این بازیکن یکیه با حاشیه ۱۰۰ برابر بیشتر از رضاییان

 27. کورد پرسپولیسی گفت:

  ۲۴

  ۳

  خیلیا باید نتیجه کاراشون رو ببینند ولی …….

 28. نگرانم گفت:

  ۳۷

  ۲

  وقتی موقع اخراج ستاره های تیم میشود سر و کله این اقای ریش بزی پیدا میشه قشنگ یادمه چقدر تقلا و جلز ولز کرد تا طارمی بره حالا دوباره اومده تا مسلمان رو از پرسپولیس بگیره بخدا اینا از پندار توفیقی و فتل فتوشاپ هم کیسه ای ترند گندش چند سال دیگر در میاد اینا دشمنان واقعی پرسپولیس هستند بسیار زیرک و آب زیر کاه دارن ستونهای پرسپولیس رو میگیرن و زمانی میرسه که پرسپولیس میشه یه تیم عادی که باید واسه بقا بجنگه

 29. قرمزته گفت:

  ۵۸

  ۱۲

  یعنی چی نتیجه حرکتشو میبینه؟ این چه حرف مفتیه.مگه زوریه در لحظه خوشحالی.بعدش بلند شد خوشحالی کرد.تو عکسا هست

 30. حمید گفت:

  ۴۱

  ۴۲

  بهتر زلاتکو را اخراج کنید اگه مسلمان نباش دیگه کمک نمیکنیم به باشگاه مسلمان عشق زیاد طرف برانکو را نگیرید .این هم مثل کیروش میشه فدراسیون زیاد رو داد رییس کیروش نه تاج

 31. رضا گفت:

  ۳۴

  ۴

  یعنی میشه روزی رو ببینیم که فوتبال به دست اهالی اش بیفتد؟؟؟آقایون فقط بلدند مصاحبه کنند.از جیب خلیفه هم که میبخشند …من موندم اینا چطوری میخوان جواب بدن.میتونم قسم بخورم که همین آقای حاجی بیگی نمیدونه حقوقی با کدوم ح نوشته میشه اونوقت مسئول امور حقوقی باشگاه هم هست….

 32. همه جا قرمز گفت:

  ۴۶

  ۳۰

  یکی مثل رادو که کل دوران حضورش رو در پرسپولیس رو نیمکت بود ولی وقتی پرسپولیس گل میزنه بیشتر از کسی که گل زده خوشحالی می‌کنه یکی مثل مسلمان که این پرسپولیس و برانکو بودند که اونو دوباره از نو به فوتبال معرفی کردند ولی در عوض جناب آقای مسلمان اینگونه جواب مهر و محبت برانکو رو پاسخ داد .دیگه یک استقلالی نمیتونه تا آخر فیلم بازی کنه

آمار بازدید:

بازدید امروز: 27662 بازدید

بازدید دیروز: 62816 بازدید

بازدید کل : 11465093 بازدید

افراد آنلاین: 10 نفر