چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۲:۵۳
تبلیغ داخلی


سرویس: حواشی
 |  ۷/ اسفند/ ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۷
  |   نظرات: يك نظر
2,991 نفر بازدید

حاشیه نشست خبری| سلام رزمی گل‌محمدی و درخواست سیدعباسی

پرسپولیس نیوز: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس برای جلوگیری از انتقال ویروس کرونا به همه خبرنگاران به روش ورزش‌های رزمی سلام کرد.

یحیی گل‌محمدی که برای مقابله با بیماری کرونا با دستکش‌های بهداشتی در نشست خبری حاضر شده بود، قبل از حضور در سالن نشست به روش ورزش‌های رزمی دست‌های خود را مشت کرد و به خبرنگاران سلام رزمی داد. وی با گفتن کلمه اوس به خبرنگاران سلام کرد.

* یحیی گل‌محمدی در پایان نشست خبری فراموش کرد موبایل خود را ببرد و او را روی میز کنفرانس جا گذاشت که علیرضا اشرف مدیر رسانه پرسپولیس بعد از دقایقی به سالن برگشت و موبایل سرمربی را با خود برد.

* داود سیدعباسی مربی تیم فوتبال شهر خودرو قبل از ایکه در سالن نشست خبری حاضر شود به خبرنگاران گفت من زیر گرمکن خودم پیراهن قرمز پوشیده‌ام اما این پیراهن رسمی باشگاه است. اگر اجازه بدهید من با این پیراهن قرمز در نشست خبری حاضر شوم. سیدعباسی بازیکن سابق استقلال است و ظاهرا دوست نداشت بدون گفتن این حرف‌ها با لباس قرمز جلوی خبرنگاران بنشیند.

دیدار دو تیم فردا ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “حاشیه نشست خبری| سلام رزمی گل‌محمدی و درخواست سیدعباسی”

 1. سروش گفت:

  ۴

  ۰

  حالا که دیدار با التعاون لغو شده(احتمالا میافته۲۷اسفند)
  پس برای جلوگیری از فشردگی بازیهای لیگ برتر بهتره بازی با ماشین سازی رو زودتر برگزار کنیم تا در ادامه مشکل خستگی نداشته باشیم
  قابل توجه مسئولان لیگ

آمار بازدید:

بازدید امروز: 13038 بازدید

بازدید دیروز: 35916 بازدید

بازدید کل : 25478062 بازدید

افراد آنلاین: 11 نفر