جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۹:۴۰

تبلیغات

سرویس: حواشی
 |  ۱۵/ دی/ ۱۳۸۷ - ۵:۳۱
  |   نظرات: بدون نظر
96 نفر بازدید

حالا نوبت توئه که جنم مربیگری تو نشون بدی

مرجع خبری پرسپولیس(۱۲:۳۵):

 

خودت دیدی ما تو پرسپولیس چی کشیدیم!  علی پروین، چهره انگشت‌نمای ولیمه علی دایی در سالن لوکس طلایی بود. سلطان که به‌همراه سعید ترابی، دوست همیشگی‌اش و دو نفر از همراهان نزدیک، روی یک میز جلوس کرده و مدام به ابراز احساسات سایر حاضران پاسخ می‌داد، با حضور حمید درخشان و افشین پیروانی، خیلی سریع بحث را به سمت فوتبال برد. چیزی که بیش از هر اتفاق دیگری برایش جذابیت دارد.
بحث، بحث بازی پرسپولیس و ملوان بود. پروین حرف‌هایش را از اینجا شروع کرد که افشین نباید از مخالف‌خوانی‌ها دلسرد بشود:
– همیشه تو پرسپولیس از این‌حرفا  بوده، باید تحمل کنی. خیلی طبیعی است که تو، همین حمید درخشان یا حمید استیلی سرمربی پرسپولیس می‌شدین ولی حالا نوبت توئه که جنم مربیگری‌تو نشون بدی.
.
علی‌آقا که مدام با میوه‌های پوست‌‌گرفته شده، مورد پذیرایی قرار می‌گرفت، بعد از بلعیدن یک پر پرتقال تامسون ادامه داد:
– شجاع باش. قرص وایستا و با این حرفا هم کنار بیا. خودت تو پرسپولیس بودی و دیدی که من علی پروین که این همه سال تیمو با دندون اینور، اونور کشیدم، آخرش چه مکافاتی داشتم. تو هم باید از این سختیا بکشی.
به عقیده پروین، رمز موفقیت هر مربی در پرسپولیس این است که سختگیر باشد و به هیچ بازیکنی باج ندهد. بعد از این حرف‌های کلی، بحث کمی تخصصی‌تر شد. علی‌آقا که گرم شده بود، درباره شرایط فنی پرسپولیس به شاگرد سابقش چنین گفت: «افشین‌خان، باید یه‌کم سیستم تیمو تغییر بدی تا تیمت راحت گل نخوره. حداقل تو که خودت دفاع بودی، باید طوری بازی کنی که حریف فرصت گل پیدا نکنه.»
به عقیده پروین مشکل بزرگ پرسپولیس این است که دفاع این تیم عقب بازی می‌کند:
– دفاع شما زیاد میره عقب. به اون رحمان و اون یکی، بگو برن روی توپ نه اینکه هی به دفاع عمق بدن و بیخودی بکشن عقب.
او در این لحظات یادی از محمد پنجعلی کرد که هر وقت در زمین بود، خیالش از دفاع راحت بود. او به افشین می‌گوید: «من مطمئنم تو میتونی تیمتو دُرس کنی. فقط باید یه‌کم صبر داشته باشی. ایشاالله پرسپولیس قهرمان بشه و بیایم توی خونت شیرینی بخوریم.»
بحث که به اینجا رسید، حمید درخشان به شوخی حرف‌های پروین را قطع کرد و گفت: «آقا چرا فقط از استیلی و افشین حمایت می‌کنید؟ پس من چی؟» این جمله، باعث خنده بلند پروین و دور و بری‌ها شد. در این حین مهدی تاج،‌نایب‌رئیس فدراسیون فوتبال هم، خود را به میز علی‌آقا رساند و بابت حضور در مراسم ختم مادر از وی تشکر کرد و حتی سوال کرد علی‌آقا ماه محرم کجاست تا برای عزاداری به آنجا برود.
بعد از این حرف‌ها بود که بحث پروین و پیروانی به بازی ذوب‌آهن رسید. پروین عقیده داشت، ذوب‌آهن تیم خطرناکی است و باید مقابل آنها باحوصله و دفاعی بازی کرد.
علی‌آقاست دیگر…

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 7258 بازدید

بازدید دیروز: 68958 بازدید

بازدید کل : 9161331 بازدید

افراد آنلاین: 33 نفر