یکشنبه ۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۵
بالا داخلی سه
سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۸/ تیر/ ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۶
  |   نظرات: ۷ نظر
1,009 نفر بازدید

حسن‌زاده: رأی کمیته انضباطی روز یکشنبه در خصوص سوپرجام اعلام می‌شود

پرسپولیس نیوز : رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، گفت: باشگاه استقلال تا ۴۸ ساعت آینده می‌تواند دفاعیات خود را ارسال کند، بعد از بررسی‌ از سوی کمیته انضباطی رأی روز یکشنبه اعلام خواهد شد.

 حسن‌زاده رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در خصوص دیدار سوپرجام لیگ و انصراف استقلال از این مسابقه اظهار داشت: ابتدا باید بگویم با توجه به قوانین کمیته انضباطی و بند ۱۳ ماده ۲۰ فردی از کمیته انضباطی تا زمان صادر شدن رأی حق صحبت کردن راجع به جزئیات پرونده انضباطی ندارد اما با توجه به مهم بودن قضیه و اینکه خیلی از رسانه‌ها و مردم به دنبال این هستند تا در خصوص این ماجرا اطلاعاتی به دست بیاورند چند نکاتی را مطرح می‌کنم. مطمئناً اگر به جای استقلال و پرسپولیس یک تیم معمولی از سوپرجام انصراف می‌داد اینقدر بازتاب خبری نداشت.

وی در ادامه گفت: استقلال و پرسپولیس تیم‌های بزرگی هستند که همیشه حواشی خاص خود را دارند به همین دلیل با توجه به گزارش سازمان لیگ برتر که روز گذشته به دست من رسید در خصوص تخلف انصراف استقلال مطالبی را مطرح کرد. کمیته انضباطی هم امروز نامه حق دفاعیه استقلال را برای این باشگاه ارسال کرد تا ۴۸ ساعت آینده باشگاه استقلال موظف است نسبت به گزارش سازمان لیگ توضیحاتی را ارائه دهد. ما حتی با توجه به حساس بودن این قضیه اجازه دادیم تا روز شنبه هم یعنی طبق تاریخ مشخص شده که قرار بود بازی برگزار شود استقلال می‌تواند گزارش خود را ارسال کند. بعد از ارسال نامه باشگاه استقلال ما این پرونده را بررسی می‌‌کنیم.

حسن‌زاده در ادامه گفت: چه دفاعیه ارسال شود چه نشود ما این پرونده را بررسی می‌‌کنیم اینکه بازی ۳ بر صفر می‌شود یا خیر نکته‌ای است که باید با دقت بررسی شود به هر حال این یک مسابقه بزرگ که قرار است در یک شهری برگزار شود ممکن است در یک شهر کوچک صحبت‌هایی مبنی بر انصراف یک تیم باشد اما اگر روز مسابقه تیمی بخواهد در مسابقه شرکت بکند داور می‌تواند زمان را کمی تغییر دهد تا بازی برگزار شود اما با توجه به حساسیت بازی و اینکه این بازی در یک ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد مقدمات لازمی هم باید انجام شود برای مثال از امکانات لازم برای هواداران، حضور نیروهای انتظامی، اسپانسرهای لازم برای این دیدار مهم باید بررسی شود تا یک بازی با آرامش برگزار شود اما در واقع یک تیم سه، چهار روز قبل صحبت‌هایی مبنی بر حاضر نشدن در یک بازی را مطرح کرده که این اتفاقاً زیر سازمان لیگ یعنی انصراف، شاید برخی‌ها معتقدند که حتماً باید زمان بازی بگذرد اگر تیمی شرکت نکند آن زمان در مورد تصمیم‌گیری شود. این فرصت را به باشگاه استقلال دادیم در واقع بعد از روز جمعه این پرونده را بررسی می‌کنیم. اجازه بدهید فردا که روز مسابقه است سپری شود و در خصوص این پرونده تصمیم‌گیری کنیم، ممکن است رأی صادر شود که پرسپولیس معترض شود در واقع الان باشگاه پرسپولیس در این پرونده تأثیری ندارد، مخاطب، سازمان لیگ و باشگاه استقلال هستند. در صورتی که رأی صادر شود و به ضرر پرسپولیس باشد ممکن است این باشگاه اعتراض کند ولی در حال حاضر باشگاه استقلال باید دفاعیات خود را ارسال کند.

رئیس کمیته انضباطی در پایان گفت: باشگاه استقلال تا روز یکشنبه فرصت دارد تا ۴۸ ساعت آینده دفاعیات خود را ارسال کند مطمئناً رأی این دیدار تا روز یکشنبه اعلام خواهد شد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

7 Responses to “حسن‌زاده: رأی کمیته انضباطی روز یکشنبه در خصوص سوپرجام اعلام می‌شود”

 1. آرش گفت:

  ۰

  ۰

  پرسپولیس قانونا باید روز جمعه در زمین حاضر شود تا هرگونه بهانه ای از کیسه کش ها و حامیانش از جمله همین حسن زاده کثیف و کمیته به اصطلاح انضباطیش گرفته شود .
  هواداران جمعه همگی استادیوم رو پر میکنیم و داور هم باید سوت آغاز و پایان بازی رو بزنه و آنگاه هیچ نهادی نمیتواند حق پرسپولیس را ندهد .
  ادمین لطفا نظر منو چاپ کن تا هواداران در جریان توطئه فدراسیون قرار بگیرن . با سپاس

 2. alireza persepolis گفت:

  ۱

  ۰

  کمیته انضباطی تمام کیسه ای هستن. شک نکنین. مگر اینکه معجزه ای بشه بگن پرسپولیس قهرمانه سوپر جامه. فقط تو فوتبال ما اینا هست

 3. علیرضا گفت:

  ۴

  ۰

  آغای حسن زاده خیلی لجنی…..
  خیلی روشن و واضح گفتی طرح دعوا بین کیسه و کمیته بی انضباطی هست !
  ممکن است رای صادر شود که به ضرر پرسپولیس باشد !!!!!

  خیلی عوضی و کفتار صفت هستید
  ادمین خواهشا چاپ کن پرسپولیس رو به مسلخ بردنو به هیچ عنوان نباید با تاریخ پیشنهادی موافقت بشه
  این جام و این ۳-۰ حق هوادارای مظلوم پرسپولیسه
  ۴ دربی رو ۳-۰ به نفع کیسه زدین در حالی که ۲ تاش مساوی ۲-۲ بوده و نیمه تمام و با نامردی ۳-۰ شده واسه کیسه
  حالا که یکیش داره به حق به نفع ما میشه سریع شاخکای نجستون تیز شد….

 4. نعيم گفت:

  ۷

  ۲

  واى بحالتون اگه جمعه نریداستادیوم بعداینانتیجه روبرگردونن،واى بحالتون باهاشون همکارى کنید

 5. قلندری گفت:

  ۱

  ۰

  بازی مهمی که از قبل برنامه ریزی شده بود با دهن کجی استقلال به برنامه ریزی لغو شده و سازمان لیگ حکم به قهرمانی پرسپولیس داده حالا استقلال با لشکر کشی هوادارانش در خیابان ها و لابی گری کله گنده های دولتیش می خواد نتیجه را به هم بزنه. در این وسط حسن زاده هم مجری هستش . خواهشا اگر لشکر کشی خیابانی تعیین کننده قهرمانه خواهشا هواداران پرسپولیس هم جلو وزارت ورزش تجمع کنند تا مشخص بشه وزن تماشاگرای کدام تیم بیشتر و جام مال کیه.
  پرسپولیس نیوز خواهشا این یکی نظر را انتشار بده. مثل قبلیا نکن

 6. sasan-23 گفت:

  ۱۰

  ۱

  انگار میخوان خیلی شییک و جلسی ماست مالیش کنن بره
  ای کاش تیم ما فردا بره سر بازی و از اتفاقات بازی و ورزشگاه فیلمم بگیره
  اینا میخوان قضییه بپیچونن

 7. رضا گفت:

  ۱۰

  ۲

  آخه مرد ناحسابی وقتی نماینده تام الاختیار باشگاه استقلال اومده جلسه و گفته در این تاریخ بازی نمیکنیم ،۳ بر ۰ به نفع پرسپولیس میشه،تمام دنیا این قانون صدق میکنه.

آمار بازدید:

بازدید امروز: 36177 بازدید

بازدید دیروز: 62816 بازدید

بازدید کل : 11473608 بازدید

افراد آنلاین: 25 نفر