پنج شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۳:۴۹
بالا داخلی سه
سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۷/ اردیبهشت/ ۱۳۹۸ - ۰:۴۴
  |   نظرات: ۷ نظر
1,726 نفر بازدید

حسینی: از خدا خواستم ما را کمک کند/تا جایی که بتوانم فوتبال بازی می‌کنم

پرسپولیس نیوز: کاپیتان تیم پرسپولیس گفت: وقتی بیرانوند به من گفت ۶ دقیقه وقت اضافه گرفته شده گفتم خدایا خودت ما را کمک کن.

سیدجلال حسینی در خصوص قهرمانی پرسپولیس گفت:خدا را شکر قهرمان شدیم و ممنون هواداران هستیم که در یک سال سخت به قهرمانی رسیدیم. ما در نیم فصل اول خیلی تحت فشار بودیم و با کمک هواداران قهرمان شدیم هر چند که رقبای سختی هم داشتیم اما کمترین کاری که می‌شد برای هواداران انجام داد قهرمان شدن بود.

وی درباره ۶ دقیقه پایانی افزود: واقعا سخت بود وقتی بیرانوند به من گفت ۶ دقیقه وقت اضافه دارد. گفتم خدایا خودت کمک کن ولی خوشبختانه بازی را کنترل کردیم و موفقیت به دست آوردیم البته استرس قهرمانی همه تیم‌ها را پایین می‌کشد.اما ما روند خوبمان را حفظ کردیم.

حسینی در مورد اینکه چه لقبی را که به او داده‌اند دوست دارد،افزود: من ممنون هواداران هستم چرا که آنها برای ما سنگ تمام گذاشتند. خدا را شکر قهرمانی به دست آوردیم و اینجشن مبارک آنها باشد.

کاپیتان پرسپولیس در مورد خداحافظی خسرو حیدری از فوتبال تصریح کرد: من به خسرو تبریک می‌گویم چرا که او از بهترین‌های استقلال بود و امیدوارم قدرش را بدانند.

وی در پاسخ به این سوال که او تاچه زمانی فوتبال بازی می‌کند، گفت: تا زمانی که بتوانم تلاش می‌کنم تا بازی کنم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

7 Responses to “حسینی: از خدا خواستم ما را کمک کند/تا جایی که بتوانم فوتبال بازی می‌کنم”

 1. iman گفت:

  ۱

  ۰

  دمت گرم تو صخره ای سیم خارداری.اگر فوتبال پاک بود سالهای دیگر هم پرسپولیس قهرمان میشد مثل بایرنونیخ اما دیدید وببینید که مسر قلعه نوعی از امروز داره ورزشگاه اصفهانو ناامن نیکند ملیونها هوادار ار قوه قضاییع میخواهیم فساد ملیاردی باشکاه استقلال و اصفعان نافیا که خود فرهاد نجیدی هم اعتراف کرده بررسی کند.آقای رییسی به پا خیز پول نردم را خوردند.

 2. ساجده گفت:

  ۶

  ۰

  آخ که اگر بودم اونجا مثل همون هوادار پاتو میبوسیدم .حیف که قانون دست و پامون رو بسته.
  هر چی از غیرتت بگم کم گفتم.
  سرمون رو برات میدیم کاپیتان با غیرت.
  پیش مرگتیم پسپولیسی با تعصب.
  زنده باد پرسپولیس…

 3. علیرضا گفت:

  ۲

  ۰

  بمونی برامون سید جون

 4. پرسپولیس قهرمان گفت:

  ۲۳

  ۰

  خودت به تنهایی یه تیمی سیدجان…

 5. افسانه ۱۳دلاور گفت:

  ۱۷

  ۴

  تبریک به سدجلال و همه پرسپولیسیها باید مجسمه سدجلال به عنوان برترین مدافع تاریخ فوتبال ایران ساخته شود
  در فصل بعد با جذب ۴یا ۵بازیکن دوباره قدرت پرسپولیس برمیگرده ما به صادق محرمی ،محمدحسین مرادمند(اگه نشد حسین کنعانی زادگان)؛سید محمدرصا حسینی ،و از همه مهمتر مهدی طارمی و لوسیانو پریرا نیاز مبرم داریم با این چند بازیکن بازهم میتونیم قهرمان شده و پوکر کنیم البته یه انتقاد اساسی هم میمونه که امشب اصلا وقتش نیست بگیم چون حالا فقط وقت خوشحالیست امشب تمام ناجوانمردیها و کثافت کاریهای ۳رقیب نامرد ما نقش بر اب شد و سوزش تاریخی موند براشون پرسپولیس و پرفسور کاری با کیسه کشها کرده اند که پیش کسوتها (یا همون پست فطرتهاشون)به التماس و گدایی نزد نهادهای سیاسی افتاده اند تا شاید دوباره مثل دهه ۸۰پرسپولیس رو به طریق عیرورزشی از بالا تصعیف کنند و نتایج رو جایی بیرون مستطیل سبز رقم بزنند که البته با وجود پرفسور و حمایتی که این چندبازی اخر پرسپولیسیهای سراسر ایران کردن دیگه بعیده موفق بشند خسته نباشید ویژه به عاشقانی که در گرمای جم از دیشب پشت و پناه پرسپولیس بودن گوارای وجودتان

 6. حسین ص گفت:

  ۲۷

  ۰

  ممنون از کاپیتان با تعصب و همه عوامل تیم که امشب دل میلیونها طرفدار سرخدل رو شاد کردن و تبریک به همه شما خوانندگان و سایت پرسپولیس نیوز

 7. Zahra گفت:

  ۲۲

  ۰

  خدا قوت خسته نباشید

آمار بازدید:

بازدید امروز: 23495 بازدید

بازدید دیروز: 59115 بازدید

بازدید کل : 11274876 بازدید

افراد آنلاین: 10 نفر