یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۴:۱۰
 |  ۵/ آذر/ ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۱
  |   نظرات: بدون نظر
1,128 نفر بازدید

حسینی: از گرشاسبی حمایت می‌کنیم و کنارش هستیم/کسی از حق تماشاگران ما دفاع نمی‌کند

پرسپولیس نیوز: کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: حرف‌های من علیه گرشاسبی نبود و ما همیشه از او حمایت کردیم و کنارش هستیم.

بعد از دیدار تیم‌های پرسپولیس و تراکتورسازی مصاحبه‌ای از قول سیدجلال حسینی منتشر شد که در این مصاحبه اعلام شد که کاپیتان تیم پرسپولیس علیه مدیریت این باشگاه موضع‌گیری کرده است اما حسینی این مسئله را رد می‌کند.

سیدجلال حسینی در این باره گفت: واقعاً متأسف هستم برای کسانیکه حرف‌های من را آن طور که می‌خواهند تفسیر می‌کنند. همه می‌دانند که آقای گرشاسبی چقدر برای پرسپولیس زحمت کشیده و با دست خالی برای موفقیت تیم تلاش کرده است و ما همگی قدردان زحمات او هستیم اما انتقادی که من کردم از کسانی است که باید از تیم حمایت کنند اما وظایف‌شان را درست انجام نمی‌دهند و پشتیبانی لازم را نمی‌کنند.

وی افزود: ما از روابط عمومی باشگاه ناراحت هستیم چرا که آنها تلاش نمی‌کنند تا حق هواداران پرسپولیس را بگیرند. من و سایر بازیکنان همیشه از گرشاسبی حمایت کردیم و کنار او هستیم و اگر حرفی هم زدم درباره مسئولان پشتیبانی و روابط عمومی باشگاه است که باید کارشان را درست انجام دهند. حق هواداران ما به راحتی خورده می‌شود و کسی پیگیر آنها نیست و من انتظار دارم که همه در باشگاه کارشان را درست انجام دهند.

کاپیتان تیم پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که آیا قصد ندارد شفاف‌تر به این موضوع بپردازد و جزیی‌تر درباره آن صحبت کند، خاطرنشان کرد: در همین حد صحبت‌هایم کفایت می‌کند و منظوری به شخص خاصی ندارم اما این حرف‌ها را گفتم تا کسی از آب گل‌آلود ماهی نگیرد چون منظور من گرشاسبی نبوده و ما از او ممنون هستیم که با همه سختی‌هایی که وجود دارد کار را یک تنه جلو برده است. من حرف‌هایم را زدم و دیگر در این باره نمی‌خواهم اظهارنظری داشته باشم. اگر صفحه شخصی من را ببینید متوجه می شوید که بارها از گرشاسبی حمایت کرده ام  اما منظور من به اطرافیان باشگاه است که بیشتر از هر چیزی به پرسپولیس ضربه می زنند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 21600 بازدید

بازدید دیروز: 59877 بازدید

بازدید کل : 12997004 بازدید

افراد آنلاین: 12 نفر