سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۳:۵۹
بالا داخلی سه
 |  ۷/ بهمن/ ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۳
  |   نظرات: يك نظر
2,672 نفر بازدید

ساعت بازی‌های میزبانی پرسپولیس در لیگ قهرمانان مشخص شد

پرسپولیس نیوز: مدیر بخش بین‌الملل باشگاه پرسپولیس گفت: با مشخص شدن ورزشگاه زعبیل امارات به عنوان ورزشگاه بی‌طرف از جانب پرسپولیس، ساعت بازی‌هایی که تا پلی آف میزبان خواهیم بود، مشخص و همگی به کنفدراسیون فوتبال آسیا معرفی شده‌اند.

امیرعلی حسینی اظهار داشت: ما پیش از این، ساعت بازی‌هایی که در لیگ قهرمانان آسیا، در تهران میزبان آنها خواهیم بود را مشخص و به کنفدراسیون اعلام کرده بودیم. با مشخص شدن ورزشگاه زعبیل امارات از سوی ما به عنوان ورزشگاه بی‌طرف برای میزبانی از تیم الاهلی عربستان، امروز یکشنبه در نامه‌ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا که از طریق فدراسیون فوتبال ارسال می‌شود، ساعت این بازی هم اعلام شد.

وی ادامه داد: اولین بازی ما در این دوره از رقابت‌ها در ۵ مارس برابر با ۱۴ اسفند ۹۷ خواهد بود که برابر برنده پلی آف مقدماتی انجام می‌شود. بیش از این، بازی در ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه در ورزشگاه آزادی را برای این دیدار مشخص کرده بودیم.

بر اساس نامه‌ای که امروز یکشنبه ارسال شد نیز ساعت بازی ما برابر الاهلی عربستان که ۲۰ فروردین برابر با ۹آپریل خواهد بود، ۱۹:۳۰ دقیقه به وقت دبی و ۲۰ به وقت ایران خواهد بود. این ساعت پس از هماهنگی با باشگاه الوصل تعیین گردید.

بازی با السد به تاریخ ۳۰ اردیبهشت نیز از ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه در ورزشگاه آزادی آغاز می‌شود.

رئیس ستاد برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در باشگاه پرسپولیس در پایان خاطرنشان کرد: طبق مقررات تیم‌های حاضر در مرحله گروهی باید ورزشگاه و ساعت میزبانی بازی‌های مرحله پلی‌آف خود را هم اعلام کنند. بر همین اساس، ما در صورت دستیابی به عنوان اول گروه D رقابت‌ها روز سه‌شنبه ۲۸ خرداد در ورزشگاه آزادی میزبان بازی رفت خواهیم بود و ساعت این مسابقه را ۱۹:۵۰ دقیقه اعلام کردیم.

همچنین اگر به عنوان تیم دوم از گروه خود صعود کنیم روز سه‌شنبه ۴ تیر ماه میزبان بازی برگشت خواهیم بود و این دیدار هم از ساعت ۱۹:۵۰ دقیقه در ورزشگاه آزادی آغاز می‌شود.

همچنین برای هر دو حالت اعلام کردیم چنانچه حریف ما در مرحله یک هشتم پایانی، یک تیم عربستانی باشد، زمین بی‌طرف و ساعت برگزاری مسابقه را متعاقبا مشخص و اعلام خواهیم کرد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “ساعت بازی‌های میزبانی پرسپولیس در لیگ قهرمانان مشخص شد”

  1. RED BOY گفت:

    ۰

    ۰

    بنظرم اینبار استقلال بهتر عمل کرد و از اونجایی که عربستان با قطر مشکل داره بهترین کار انتخاب زمین تو قطر بود .اونا تو امارات حامی دارن. هر چند برا پرسپولیس فرقی نداره و چون میخواد قهرمانی رو بگیره با تمام جبهه ها باید بجنگه مثل شیر غران.یاعلی مدد — به امید اولین قهرمانی یک تیم ایرانی تو مسابقات #ACL

آمار بازدید:

بازدید امروز: 22703 بازدید

بازدید دیروز: 67996 بازدید

بازدید کل : 11159149 بازدید

افراد آنلاین: 22 نفر