سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۶:۱۱
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۹/ مرداد/ ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۴
  |   نظرات: ۱۲ نظر
3,133 نفر بازدید

حسینی: هواداران انتقام را فراموش کنند؛ فقط تشویق و حمایت آنها را می‌خواهیم/ اتفاقات اهواز ما را مصمم‌تر کرد

پرسپولیس نیوز: کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: آنچه در اهواز روی داد، کل مجموعه پرسپولیس را برای رسیدن به اهدافش مصمم‌تر کرده است.

سیدجلال حسینی ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: آنچه در اهواز روی داد، کل مجموعه پرسپولیس را برای رسیدن به اهدافش مصمم‌تر کرده است و ما از هواداران می‌خواهیم در این مسیر ما را همراهی کنند. از آنها می‌خواهیم تمرکز خود را از روی همه مسائل برداشته و فقط روی یکصدا شدن برای تشویق تیم متمرکز شوند.

وی ادامه داد: همچنین قصد دارم با توجه به مسائلی که پیش آمد با حسین ماهینی صحبت کنم و با درایتی که از آقای گرشاسبی سراغ دارم و قبل از این نیز باشگاه و تیم را از مراحل سخت عبور داده‌اند از این مشکل نیز گذر کنیم و خود را قدرتمندتر از گذشته سازیم.

کاپیتان باتجربه پرسپولیس اضافه کرد: پرسپولیس با سابقه و جایگاهی که دارد هیچ‌گاه مقابل چنین مشکلاتی در جا نمی‌زند. به هواداران می‌گویم؛ این اتفاقات ما را قوی‌تر خواهد کرد. حالا اراده ما بیشتر از گذشته نیز شده است. ما می‌دانستیم کار سختی پیش رو داریم و حالا با تمام وجود احساس کردیم که رقبای ما با تمام ابزارهای متعارف و غیرمتعارف به مصاف‌مان می‌آیند تا سد راه پرسپولیسِ قهرمان شوند. ما همان‌طور که بزرگان می‌گویند از تهدیدها فرصت خواهیم ساخت.

حسینی در ادامه گفت: من از قبل هم گفته‌ام، ما در این فصل کار خیلی سختی پیش رو داریم. این سخن را فقط به این دلیل که از حضور نفرات جدید محروم هستیم، بیان نکرده‌ام. مسئله این است که ما دو سال قهرمان شده‌ایم، آن هم بدون رقیب. حالا همه می‌آیند که ما را متوقف کنند، در این شرایط آن چه نتیجه را مشخص می‌کند باز خود ما هستیم. هواداران برای ما خیلی مهم هستند، چون فقط همدیگر را داریم.

وی همچنین خاطرنشان کرد: من از طرف تیم سخنی با هوادارانی دارم که می‌گویند تلافی خواهند کرد یا انتقام می‌گیرند. می‌دانیم احساسات آنها جریحه‌دار شده است. سال‌ها با آنها زندگی کرده‌ایم و می‌دانیم از توهین‌ها افسرده و ناراحت هستند. می‌دانیم از دروغ‌ها و نسبت‌های ناروا آزرده شده‌اند، ولی می‌خواهیم این مسائل را از افکار خود دور کنند، چون انرژی آنها و ما را می‌گیرد. نباید اجازه بدهیم این‌طور شود. این مسائل دشمنان ما را شاد می‌کند. همان‌طور که این روزها می‌بینیم آنها که ذهن‌شان درگیر این‌گونه تفکرات منفی است، چه شرایطی دارند.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس افزود: پرسپولیس نیازی به این کارها ندارد. ما فقط به انرژی مثبت، آرامش، حمایت و تشویق هواداران خودمان نیاز داریم. بعضی می‌خواهند در وهله اول پرسپولیس و در مرحله بعدی فوتبال ایران را درگیر مسائلی از این دست کنند. می‌خواهند مردم در ورزشگاه‌ها با یکدیگر درگیر باشند. آنها از این برخوردها سود می‌برند. آنها به ویژه به دنبال ناآرام کردن شرایط پرسپولیس و سکوها هستند. بهترین تلافی این است که هواداران پرسپولیس ورزشگاه را پر و طوری پرسپولیس را تشویق کنند که همه انگشت به دهان بمانند.

کاپیتان پرسپولیس تصریح کرد: هواداران، مسائلی از این دست که باید انتقام گرفت را از ذهن بیرون کنند. پرسپولیس همیشه در فوتبال ایران پیشتاز و پیش قراول بوده است. این حوادث تلخ جایی در حافظه پرسپولیس نخواهد داشت. ما هم با تمام وجودمان در میدان حاضر خواهیم شد. برای این امر هم‌قسم شده‌ایم و این قول را به هواداران می‌دهیم. ما متحد بودیم، ولی الان متحدتر و مصمم‌تر گشته‌ایم. تماشاگران ما هم باید متحد‌تر از قبل باشند. چه در ورزشگاه‌ها و چه در شبکه‌های اجتماعی باید در این مسیر گام برداریم. باید از تفرقه و چنددستگی در میان تماشاگران، جلوگیری کنیم که خواسته دیگران است.

سیدجلال حسینی در خاتمه اظهار داشت: قطعاً بعضی‌ها به دنبال آن هستند که هم برای پرسپولیس دشمن درست کنند و هم در پرسپولیس اختلاف بیندازند. در جلسه‌ای که ظرف یکی دو روز آینده با آقای گرشاسبی خواهیم داشت، درباره این مسائل صحبت خواهیم کرد و با درایتی که وجود دارد، به یاری خدا از این مرحله با سربلندی می‌گذریم. فقط باز از هواداران می‌خواهیم به مقابله و مسائلی از این دست فکر نکنند. همه ما باید برای یک اسم بجنگیم و آن اسم، پرسپولیس است. تشویق و حمایت آنها از تیم بهترین پاسخ به همه این مسائل است. نباید اجازه بدهیم دیگران ما را در مسیری که می‌خواهند، قرار بدهند، چون مسیری که باعث قهرمانی و موفقیت‌های پرسپولیس شد، مشخص است.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

12 Responses to “حسینی: هواداران انتقام را فراموش کنند؛ فقط تشویق و حمایت آنها را می‌خواهیم/ اتفاقات اهواز ما را مصمم‌تر کرد”

 1. عشق پرسپولیس گفت:

  ۲

  ۰

  در پاسخ به نیما
  اگه واقعا طرفدار پرسپولیسی، متاسفم برات. البته بعید میدونم اینطور باشه. تیم کیسه با یه گل بخودی و اشتباه بچه گانه مدافعان تراکتور ضعیف و ناهماهنگ رو برده. مگه تراکتور تو تبریز تونست نساجی رو ببره؟؟ تراکتور مقابل هر تیمی فعلا میبازه. چشتون رو بستین سنگباران اهواز رو نمیبینید و هی کارشناس میشین. بخدا به همه کسایی که یا خودشون رو جای هوادار جا میزنن و یا از سر ناآگاهی دارن برای تیم حاشیه درست میکنن هشدار میدیم که مراقب رفتارشون باشن و گرنه” پرسپولیس بازم ۵ هفته زودتر قهرمانه”

 2. علی پرسپولیسی گفت:

  ۰

  ۰

  خدمت آقا کمال عرض کنم اگه شما جای بازیکنای پرسپولیس بودید چکار میکردید از یه طرف باید مواظب بودن سنگ بهشون نخوره از یه طرف داشتن فحش میشنیدن اگه درست بازی رو نگاه میکردی همچین حرفی رو نمیزدی .

 3. علی پرسپولیسی گفت:

  ۰

  ۰

  خدمت آقا کمال عرض کنم اگه شما جای بازیکنای پرسپولیس بودید چکار میکردید از یه طرف باید مواظب بودن سنگ بهشون نخوره از یه طرف داشتن فحش میشنیدن اگه درست بازی رو نگاه میکردی همچین حرفی رو نمیزدی

 4. سیروان گفت:

  ۰

  ۰

  بچه ها از امروز باید همه ما ذهن خودمان رو به یه شعار آغشته کنیم…فقط به پرسپولیس فکر میکنیم و اسم هیچ تیمی دیگر رو به زبان نمیآوریم.
  لطفا به همه بگید که به هیچ تیم و هیچ کسی محل نزارند

 5. قلندری گفت:

  ۰

  ۰

  بچه ها علی پور بی انگیزه بازی میکنه از منشا حمایت کنید بیاد ترکیب ثابت . علی پور دفاع حریف را تحت فشاردنمیذاره تا منشا اومد دفاع حریف خیلی اذیت شد. علی پور اشباع شده دیگه ادای بازیکن حرفه ای را در میاره. مرجع تو را خدا بچاپ

 6. فرشاد گفت:

  ۰

  ۰

  پرسپولیس اصلا فوتبال بازی نمیکنه اگه بگیم محرومیم و بازیکن نداریم خودمونو گول زدیم چون اولا برانکو دست به تغییر نفرات و سیستم نمیزنه و اینکه فصل قبل که بازیکن داشتیم و همه هم عالی بودن باز فقط دنبال نتیجه بود.من یکی بازیای اوایل اومدن برانکورو بیشتر دوست دارم هم هجومی هم زیبا بازی میکرد ولی الان نه

 7. ایوب محمودی گفت:

  ۳۳

  ۱

  من با حرفا سید موافقم قهرمانی پرسپولیس به تماشاگرا و تیمهای رقیب فشار اورده وتنها راه مقابله با ارتش سرخ همین تفرقه افکنیاست هوادار هوشیار باش ودر هر شرایط از تیم و مربی و باشکاه حمایت کن این مرحله مهم ترین مرحله ای تیم هست که ایشالله به سلامت از ان عبور میکنیم لطفا تیم رو کارشناسی نکنین و به مربی و ارنج تیم ایراد نیارین که روزای سختی درپیش داریم وپس از آن روزهای شادمانی که همون قهرمانی در آخر فصل هستش زنده باد ارتش سرخ. زنده باد کاپیتان سید و در آخر هرچی برانکووو بگه❤❤❤❤❤❤

 8. kamal گفت:

  ۳

  ۱۵

  harfahey Hosseini dorost valey chera nemigoyad ke ma ham khoub bazy nakardim, bazykonaneh perspolis aslan khoub bazy nakardand

 9. منوچر گفت:

  ۲۳

  ۰

  مرسی سید جلال که هستی

 10. عشق فقط پرسپولیس گفت:

  ۵۵

  ۱

  مرسی سید کاملا موافقم و تمام حرفات منطقیه نتایج خوب پرسپولیس توی این سالها باعث شده خیلی دشمن پیدا کنیم که همه جوره میخان جلوی حرکت رو به جلوی مارو بگیرن هوادارا فهیم ما باید با هوش باشن و درگیر مسائل حاشیه ای نشن و فقط از تیم خودمون حمایت کنیم هواداران عزیز توی استادیوم بازیکنای جوونمونم را تشویق کنین تا روحیه بگیرن تا این محرومیت سخت رو بگذرونیم اگه متحد باشیم به امید خدا امسالم قهرمانیم.

 11. نیما گفت:

  ۱۷

  ۷۸

  اگه ما فوتبال بازی میکنیم پس استقلال چیکار میکنه …نگیم شانسیه که هم تو حمله هم دفاع کاملا آمادن ما اگه کمال مصدوم نمیشد و برنمیگشتیم به سیستم لوزی بازم حتی یه موقعیت نمیتونستیم درست کنیم ۴۴۲خطی پرسپولیسو نابود میکنه

 12. Mehrdad گفت:

  ۵۱

  ۱

  حرف سید کاملا حق هست
  فقط با حمایت هوادار میتونیم از این مرحله عبور کنیم

آمار بازدید:

بازدید امروز: 79015 بازدید

بازدید دیروز: 90038 بازدید

بازدید کل : 6821422 بازدید

افراد آنلاین: 37 نفر