شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۴:۴۷
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۴/ اسفند/ ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۷
  |   نظرات: ۹ نظر
2,753 نفر بازدید

حسین قدوسی: امیدواریم با اتهام زنی های واهی برخورد شود/اظهارنظر فرمانده یگان ویژه نشان دهنده حقیقت ماجراست

پرسپولیس نیوز: مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در واکنش به ادعای مدیران سپاهان گفت:در فینال جام حذفی بازی به خاطر مشکلات روی سکوها با تاخیر زیاد برگزار شد و این یک مشکل در امر برگزاری بازی بود و ربطی به پرسپولیس نداشت و همانطور که همه می دانیم ان دیدار میزبان نداشت .

حسین قدوسی افزود : تشبیه کردن اتفاقات بازی امروز با ان بازی واقعا جای تعجب دارد و فرافکنی و توجیه است.در بازی فینال جام حذفی هر دو تیم در زمین بودند اما امروز تیم سپاهان به رغم گذشت بیش از نیم ساعت و حضور سرخ ها و تیم داوری برای اغاز مسابقع در میدان نبود.انها خیلی دیر به ورزشگاه امدند و ادعاهای اقای تابش درپاسخ به اقای انصاری فرد که گفتند تیم سپاهان به رغم حضور با تاخیر بسیار در ورزشگاه از رختکن به زمین نمی امد و در رختکن بودند هم ضد و نقیض بوده

وی افزود :متاسفانه سپاهان به جای تمکین از تصمیم مسوولان مبنی بر برگزاری بازی ها تا اطلاع ثانوی بدون تماشاگر شروع کرد به اعنراض و اتهام زدن به پرسپولیس و جو را هم ملتهب کردند .این نکته هم بسیار مهم‌ و قابل توجه است که فرمانده یگان ویژه سپاهان گفته مقابل هتل سپاهان تماشاگران این تیم ممانعتی نسبت به حرکت اتوبوس نداشته اند و خود سپاهان دیر حرکت کرد و نظم مقابل هتل انها مثالزدنی بود و این حقیقت ماجرا را خلاف ادعای سپاهان نشان می دهد.

وی گفت:در مجموع تیم پرسپولس که اختلاف امتیاز خوبی با سپاهان دارد انگیزه های زیادی برای برد داشت تا با این فاصله را زیادتر کند و با توجه به این انگیزه و اینکه سپاهان هم به دلیل مصدومیت چند بازیکن خود شرایط متفاوتی داشت بسیار به برد امیدوارتر بودیم و کارشناسان هم با تشریح قوانین گفته اند که بازی باید سه بر صفر شود.

قدوسی گفت :امروز اقایان انصاری فرد،پیروانی و گل محمدی به رغم فشارها زیر بار تصمیماتی غیرقانونی نرفتند و نظر کارشناسان و قانون را ملاک دانستند و هواداران بدانند که انها دفاع محکم و جانانه ای داشته و هرگز تسلیم برخی مسائل نشدند. ما امیدواریم علاوه بر اجرا و اعمال قانون با اتهام زنی تیم ها هم برخورد قاطع شود و جای تاسف دارد که تلویزیون اصفهان هم مصاحبه هایی با عکاسان پخش کرد که اتهامات واهی به پرسپولیس می زدند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

9 Responses to “حسین قدوسی: امیدواریم با اتهام زنی های واهی برخورد شود/اظهارنظر فرمانده یگان ویژه نشان دهنده حقیقت ماجراست”

 1. سید محمد گفت:

  ۲

  ۰

  مسئولان تیم وقتی میخواهیدپاسخ بدهید بایدباتوجه به قوانین باشد . قانون میگه درصورت بروزحوادث غیرمترقبه بازی بادونیم ساعت وبیست دقیقه تاخیرمیتواندشروع شود . شمابایددست بکذاریدروی نکات برجسته ومهم .مثلا حوادث غیرمترقبه مثل چی ؟ اینکه یک تیمی بادرخواست هواداراش به میدان نیاد، آیااین حادثه ی غیرمترقبه میشه ؟ اگربازورمانع حرکت اونابشوندمیشودتوجیه کرد . امانیروی انتظامی این موردراردمیکند . ونیروی انتظامی هم برای اینکه اقتدارش خدشه دارنشود ازخوددفاع خواهد کرددرضمنا طبق گفته ناظر ازساعت شانزده وپانزده دقیقه دراستادیوم بوده اند وهیچ مانعی هم برای حضورشان نبوده است . ازطرفی تیم میهمان وظیفه اش چیست ؟ بایدباتوجه به قانون حرف زد اینکه بموقع به زمین آمده اندوبه حرفهای داوروناظرگوش کرده ان وباهماهنگی آنان داخل وخارج شده اند واین قبیل حرفها . منظوراین است که نیازی به حاشیه روی نیست

 2. منصور گفت:

  ۱۳

  ۰

  مرادی ناظر بازی هم گفت سپایان بازیکناش قصدا نیومدن توزمین پس سه هیچ تمام

 3. سیروس گفت:

  ۶

  ۱

  تو اگه واقعاً حقوقدان بودی و چیزی از قانون سرت میشد اجازه نمیدادی به ارکان اون تیم مافیایی که صبح تا شب کارشون شده تهمت و افترا و شارلاتان بازی! متأسفانه به یاد ندارم که پرسپولیس از نظر حقوقی و کیفری صاحب آدمهای قدرتمندی باشه!

 4. Bahman گفت:

  ۱۶

  ۰

  دم افشین خان پیروانی گرم خوب جلویه قلعه نویی ریا کار در اومد

 5. abbasmahmodim گفت:

  ۱۲

  ۰

  اُامیدوارم حداقل مسئولین تیم از حق پرسپولیس کوتاه نیان

  من فک کنم ۱۰۰درصد بازی باید ۳به صفر به نفع پرسپولیس بشه

  امروز افشین پیروانی گفت بعد زمان تعیین شده ما بازی نمی کنیم ولی همه دیدیم تیم اومد تو بازی و میخواستن بازی کنن در صورتی که قانون میگه شما بعد وقت تعیین شده نباید بازی کنی و برنده ای

 6. فواد گفت:

  ۱۳

  ۰

  بابااینابازی هم میکردن پخی نبودن وامروزصددرصد۳تاازپرسپولیس کبیرکم کمش میخوردند.دوم اینکه بازی نکردن ایناوحاشیه رفتنشون بانیت قبلی بود.ایناچون چندتابازیکناشون نبود ر…ی…د…ه بودن خیلی معذرت میخام وقصدداشتن همین حواشی رودرست کنن ک بازی روب یه تاریخی بکشونن ک این چندتابازیکناشون برسن..این زردک هااصلابویی ازجوونمردی نبردن وهمیشه تابودن همین بودن وخواستن بانامردی جام ببرن…داستان آبمعدنی های معروفشون ک یادمون نرفته…اینامیدونن توجنگ درون زمین وباجوانمردی نمیتونن جام روازچنگال ودهن شیرپرسپولیس کبیربکشن بیرون جنگ روب خارج ازمستطیل سبزمیکشن.ولی ایندفعه شاشیدن ب بخت نکبت ونجسشون وسه امتیازمال ماست وماطبق قانون&قانون&برنده ونتیجه۳ب صفرب نفع ماست….

 7. حامد گفت:

  ۱۹

  ۰

  من به عنوان پرسپولیسی از باخت سپاهان در لیگ آسیا متاسفم اما این دلیل نمی شود به دلیل مصدومیت و … از بازی مقابل پرسپولیس خودداری کنند.
  ظاهراً کارگردانان تیم سپاهان فیلمی سینمایی برای به تاخیر انداختن بازی تولید کرده اند ولی گاف های بزرگ این فیلم باعث می شود پایان تلخی در انتظار فیلم آنان باشد و بعید می دانم ۳ امتیاز این بازی به جیب پرسپولیس نرود.

 8. محمدرضا میلان گفت:

  ۱۶

  ۰

  مجموعه سپاهان توی این چند ساله بارها انواع اتهامات کذب را به ما زده اند
  حسادت داره کورشون میکنه
  یه زمانی در و تخته ای بهم خورد و با هزینه های انچنانی چند قهرمانی آوردند…
  اون دوره تمام شد و رفت و محاله دیگه تکرار بشه
  ولی اینا هنوز توهم دارند تیمی در سطح پرسپولیس هستند…
  ان شاءالله امسال هم پوکر می کنیم بلکه یکم حقایق براشون روشن بشه
  البته اینا زبانشان تا ابد درازه

 9. mohamad گفت:

  ۱۵

  ۰

  تمام کارشناسان داخلی و خارجی گفته اند سه هیچ پرسپولیس برنده اعلام شود.راستی هواداران .ل دوم ذوب آهن سالم بود.

آمار بازدید:

بازدید امروز: 13942 بازدید

بازدید دیروز: 27907 بازدید

بازدید کل : 22292928 بازدید

افراد آنلاین: 8 نفر