دوشنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲:۰۶
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۸/ دی/ ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰
  |   نظرات: بدون نظر
515 نفر بازدید

حضور خبیری در جلسه نمایندگان فرهنگی باشگاه ها با سازمان لیگ

پرسپولیس نیوز: نماینده باشگاه پرسپولیس امروز یکشنبه در سومین نشست معاونان فرهنگی باشگاه‌های لیگ برتری حضور یافت. وی در جریان این حضور اعلام کرد؛ مساله حضور بانوان در ورزشگاه‌ها در صورت وجود تصمیم برای اجرایی شدن، به باشگاه‌ها ابلاغ شود تا ساماندهی لازم صورت بگیرد.

 سومین جلسه معاونان فرهنگی باشگاه‌های لیگ برتری به دعوت حیدر بهاروند، رئیس سازمان لیگ فوتبال و با حضور نمایندگان فرهنگی ۱۲ باشگاه، غلامحسین زمان‌آبادی، مشاور فرهنگی فدراسیون فوتبال، حجت‌ا… بهمنی مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان لیگ، امروز یکشنبه در محل سازمان لیگ فوتبال برگزار شد.

در این نشست، حسین خبیری نیز به عنوان نماینده باشگاه پرسپولیس حضور داشت. وی در بخشی از اظهارات خود چنین گفت: فعالیت فرهنگی در باشگاه پرسپولیس، امری مداوم و مورد تاکید مدیریت باشگاه است. این که در این جا مطرح شود ۳ درصد از بودجه باشگاه‌ها به مسائل فرهنگی اختصاص یابد هم خوب است، اما ضمانت اجرایی ندارد و این مساله باید در قالب بخش نامه‌های فرهنگی انجام شود و این مساله در باشگاه‌ها و نزد مدیران نهادینه شود که اقدام‌های فرهنگی، بازخورد مثبتی دارد.

وی در بخش دیگری به مباحث مطرح شده درباره حضور بانوان در ورزشگاه‌ها اشاره کرد و خاطرنشان کرد: اگر قرار بر این شد که حضور بانوان در ورزشگاه برای مسابقات لیگ برتر، اجرایی شود این مساله باید زودتر به باشگاه‌ها اعلام و ابلاغ شود. تا قبل از این که به دقیقه ۹۰ برسیم، ساماندهی لازم در خور شأن حضور بانوان صورت بگیرد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 38932 بازدید

بازدید دیروز: 53488 بازدید

بازدید کل : 20771872 بازدید

افراد آنلاین: 32 نفر