یکشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲:۱۹
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۵/ اسفند/ ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۲
  |   نظرات: ۲ نظر
1,141 نفر بازدید

حضور یک طلبکار با حکم توقیف اموال در باشگاه پرسپولیس!

پرسپولیس نیوز: یک طلبکار روز گذشته با در دست داشتن حکم توقیف اموال و با همراهی مأموران نیروی انتظامی در باشگاه پرسپولیس حاضر شد تا بتواند به طلبش برسد.

درحالی‌که روز گذشته تیم پرسپولیس در هفته اول لیگ قهرمانان آسیا باید به مصاف پاختاکور ازبکستان می‌رفت، اما یک طلبکار با مامور نیروی انتظامی در این باشگاه حاضر شد.

این طلبکار با در دست داشتن حکم توقیف اموال باشگاه پرسپولیس قصد داشت، بخشی از اموال این باشگاه را با حکم قضایی توقیف کند.

این فرد طلبکار که از زمان مدیرعاملی محمد رویانیان از این باشگاه طلبکار بود، دیروز برای گرفتن طلبش و توقیف اموال پرسپولیس به ساختمان این باشگاه رفت، اما در نهایت بین او و مسئولان این باشگاه توافقاتی به دست آمد.

این فرد در زمان مدیرعاملی رویانیان مبلغ ۶۰ هزار دلار به باشگاه پرسپولیس کمک مالی کرده بود و رسید آن را هم در دست داشت، اما درنهایت پس از مذاکره با مسئولان باشگاه پرسپولیس توافق کرد در ۶ قسط و هر قسط ۱۰ هزار دلار طلبش را از پرسپولیس بگیرد و به همین دلیل دیروز حکم توقیف اموال این باشگاه اجرا نشد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “حضور یک طلبکار با حکم توقیف اموال در باشگاه پرسپولیس!”

 1. هودار گفت:

  ۱

  ۰

  وقتی شخصی کمک کرده و رسید گرفته…. دیگر کمک نیست دستی داده که پس بگیرد حال آن مدیر آن پول را کجا خرج کرده….. این همه مدیران بی‌لیاقت داشته و داریم که همه خود را مدیران خوب و کمک حال باشگاه می‌دانند.. و هیچگاه هم جوابگو نبودند چون مامور دولتی بودند برای ریخت و پاش و هزینه….. یکسری هم خوردند و رفتند علی ماند و حوض اش

 2. امیرعلی گفت:

  ۱

  ۰

  هر دم از این باغ بری میرسد!!!

آمار بازدید:

بازدید امروز: 48374 بازدید

بازدید دیروز: 63056 بازدید

بازدید کل : 5127693 بازدید

افراد آنلاین: 38 نفر