شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲:۳۵
تبلیغ داخلی

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۳/ خرداد/ ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۸
  |   نظرات: بدون نظر
96 نفر بازدید

حلالی: می‌توانستند زودتر مسابقات را شروع کنند

پرسپولیس نیوز: پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: روی کاغذ شانس پرسپولیس از تمام تیم‌ها بیشتر است، اما نباید همه چیز را تمام شده بدانند.
اسماعیل حلالی، در خصوص برگزاری ادامه مسابقات لیگ برتر در اواخر خرداد اظهار داشت: فکر می‌کنم زودتر هم می‌شد مسابقات را برگزار کرد؛ حتی می‌توانستند ورزش‌های انفرادی زودتر و ورزش‌های گروهی را بلافاصله بعد از آن آغاز کنند، اما همین که مسابقات برگزار می‌شود امیدوار کننده است.

وی ادامه داد: این که یک ورزشکار فقط باید در خانه بماند و ورزش کند اصلاً خوب نیست زیرا از لحاظ روحی و روانی برای ورزشکار مشکل ایجاد می‌کند. بازیکن نیاز دارد که در تمرینات گروهی شرکت کند و در مسابقات حاضر شود؛ فوتبالیست‌ها نمی‌توانند سه ماه خانه‌نشین شوند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص فشردگی مسابقات عنوان کرد: اینکه می‌گویند بازیکن‌ها مصدوم می‌شوند اصلاً صحیح نیست، اتفاقاً تمام بازیکنانی که قبلاً مصدوم بودند با رفع مصدومیت می‌توانند در مسابقات حاضر شوند و مربیان هم با تاکتیک‌های مختلفی که به کار می‌برند، می‌توانند از ایجاد مصدومیت جدید برای بازیکنان جلوگیری کنند.

حلالی درباره اینکه شانس پرسپولیس برای رسیدن به قهرمانی در این فصل از سایر تیم‌ها بیشتر است، افزود: روی کاغذ شانس پرسپولیس از تمام تیم‌ها بالاتر است، اما نباید همه چیز را تمام شده بدانیم؛ در واقع کادرفنی باید بازی به بازی جلو برود. خدا را شکر بازی با مدعیان هم انجام شده و بازی‌های نسبتاً آسانی باقی‌مانده و احتمال قهرمانی بالاست، اما بازیکنان نباید در باد این موفقیت‌ بخوابند زیرا اگر با قدرت وارد لیگ نشوند، ممکن است قهرمانی را از دست بدهند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 10138 بازدید

بازدید دیروز: 28816 بازدید

بازدید کل : 24185846 بازدید

افراد آنلاین: 11 نفر