چهارشنبه ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۰
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲۵/ دی/ ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۶
  |   نظرات: ۵ نظر
6,161 نفر بازدید

حمید مطهری و داوود فنایی با پرسپولیس قرارداد بستند / رحیم‌پور و عسگری، بدنساز و آنالیزور پرسپولیس شدند

پرسپولیس نیوز: مربی و دستیار فنی سرمربی و مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس با حضور در باشگاه و پس از جلسه‌ای با مدیر عامل باشگاه، قرارداد بستند.

حمید مطهری و داوود فنایی، بازیکن و دروازه‌بان سابق سرخپوشان ایران با حضور در باشگاه، قرارداد خود را به امضاء رساندند تا فعالیت خود را به شکل رسمی در پرسپولیس و در گروه فنی یحیی گل‌محمدی آغاز کنند.

حمید مطهری که ۴۵ سال دارد بازیکن سابق پرسپولیس است که در دوران بازیگری، از پدیده‌های فوتبال ایران در خط میانی بود، اما یک آسیب‌دیدگی باعث خداحافظی زودهنگام او از دنیای بازیگری شد. مطهری خیلی زود به کسوت مربیان در آمد.

وی در مقطعی به عنوان سرمربی تیم امید پرسپولیس نیز فعالیت داشت. پاس، راه آهن، صبای قم، سایپا، پیکان، نساجی قائمشهر، شهر خودرو و سنگ آهن بافق از تیم‌هایی هستند که وی در آنها فعالیت داشته است.

او در ۱۳ سال گذشته به صورت مستمر در عرصه مربیگری حاضر بوده است و بخش اعظم آن را در لیگ برتر سپری کرده است. مربی پرسپولیس و دستیار فنی گل محمدی دارای مدرک حرفه‌ای و پیشرفته مربیگری از آسیا است.

و اما داوود فنایی هم امروز چهارشنبه قرارداد خود را به عنوان مربی دروازه‌بان‌ها منعقد کرد. او، هم دوره با اسطوره دروازه‌بانی فوتبال ایران احمدرضا عابدزاده در پرسپولیس حضور داشت.

دروازه‌بان سابق سرخپوشان در تیم‌های؛ پیکان، ذوب آهن، سایپا، اکسین، شهرخودرو و چهار رده تیم‌های ملی پایه تجربه مربیگری دروازه‌بانی دارد. او که ۴۴ ساله است دارای مدرک درجه A آسیا در مربیگری فوتبال و مدرک حرفه‌ای مربیگری در دروازه‌بانی فوتبال است.

مظاهر رحیم‌پور و محمد عسگری هم، امروز چهارشنبه با حضور در باشگاه پرسپولیس و عقد قرارداد با سرخپوشان به عنوان مربی بدنساز جدید و آنالیزور تیم معرفی شدند.

مظاهر رحیم‌پور با ۴۲ سال سن که از این پس بدنساز تیم خواهد بود، در مربیگری فوتبال نیز دارای مدرک درجه A است. او در تیم‌های؛ اکسین، تراکتورسازی تبریز و شهر خودرو با یحیی گل‌محمدی همکاری داشته است.

آلومینیوم هرمزگان، مس کرمان، صبای قم، راه آهن و بادران دیگر تیم‌هایی هستند که این مربی طی سال‌های اخیر در آنها فعالیت داشته است.

و اما محمد عسگری که ۳۲ سال سن دارد، از این پس در بخش آنالیز به مربیان تیم، به ویژه یحیی گل محمدی کمک خواهد کرد. وی در رده‌های ملی و باشگاهی دارای سابقه فعالیت است.

وی همراه با یحیی گل‌محمدی در تیم‌های؛ نفت تهران، ذوب آهن اصفهان، تراکتورسازی تبریز، شهر خودرو و اکسین فعالیت کرده است. همچنین در تیم‌های ملی نوجوانان، جوانان و امید هم با اکبر محمدی، محمد خاکپور و وینگادا همکاری داشته است و با امیر حسین پیروانی و صمد مرفاوی نیز در تیم‌های پارسه و صبا کار کرده است. عسگری دارای مدرک مربیگری درجه B آسیا است.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

5 Responses to “حمید مطهری و داوود فنایی با پرسپولیس قرارداد بستند / رحیم‌پور و عسگری، بدنساز و آنالیزور پرسپولیس شدند”

 1. حاج امیر گفت:

  ۱۸

  ۳

  فنایی چقد خفنه،جذاب لعنتی

 2. Amin گفت:

  ۱۳

  ۲

  چه کادر فنی خوش ترکیبی ،خداروشکر ،ازاول فصل باید این کادر فنی بالای سر این تیم بود خدالعنت کنه هرکس چوب لای چرخ این تیم می‌ذاره خدا جوابشونو میده

 3. بهزاد گفت:

  ۷

  ۹

  این آقای بدنساز خودش نیاز به بدنسازی داره،عمرا بدرد بخوره.بدنساز فقط (مارکو) و دیگر هییییچ…

 4. مهدی ۶۶۶ گفت:

  ۱۷

  ۲

  داوود چیلاورت چقدر موهاش سفید شده
  خیلی دوستش داشتم و دارم
  مخصوصا اون موقع ها که پنالتی ها رو می گرفت 🙂

آمار بازدید:

بازدید امروز: 24694 بازدید

بازدید دیروز: 52737 بازدید

بازدید کل : 20867281 بازدید

افراد آنلاین: 11 نفر