جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۹:۳۵

تبلیغات

سرویس: حواشی
 |  ۱۵/ دی/ ۱۳۸۷ - ۹:۰۶
  |   نظرات: بدون نظر
55 نفر بازدید

حواشی بازی

مرجع خبری پرسپولیس:(۱۶:۰۸)/شنبه ۱۴ دی

مسئولان تدارکات پرسپولیس در فولاد شهر درگیر شدند 

خلعتبری با تحریک هواداران پرسپولیس اخراج شد
هواداران پرسپولیس علیه ممبینی و عنایت شعار دادند
هواداران پرسپولیس علیه پیروانی و بازیکنان شعار دادند

              مسئولان تدارکات پرسپولیس در فولاد شهر درگیر شدند

درحالی که چند نفر از مسئولان تدارکات باشگاه پرسپولیس در جایگاه ویژه ورزشگاه فولاد شهر مستقر شده بودند، در جریان بازی با چند نفر از هواداران حاضر در ورزشگاه درگیری لفظی داشتند که با وساطت ماموران این درگیری به پایان رسید.

* منصور ابراهیم زاده، سرمربی ذوب آهن پس از آنکه داور مسابقه یک ضربه پنالتی به سود پرسپولیس گرفت با عصبانیت وارد زمین شد و با بازیکن خودی و هدایت ممبینی درگیری لفظی داشت.

* قبل از شروع مسابقه ابراهیم توره، مهاجم پرسپولیس با عیسی اندوی دروازه بان ذوب آهن برای دقایقی به صورت خصوصی صحبت کرد. هر دو بازیکن اهل سنگال هستند.

* اول مسابقه علی کریمی و حسین بادامکی با دسته‌ گل به سوی نیمکت مربیگری ذوب آهن رفت و برای از منصور ابراهیم زاده اجازه بازی گرفتند.

  خلعتبری با تحریک هواداران پرسپولیس اخراج شد

محمدرضا خلعتبری در دقیقه ۴۶ گل دوم ذوب آهن را وارد دروازه پرسپولیس کرد. وی در ادامه به سوی هواداران پرسپولیس رفت و با انجام حرکاتی آنها را تحریک کرد. ممبینی با کارت زرد دوم او را جریمه کرد تا از زمین مسابقه اخراج شود.

* ‌قبل از شروع مسابقه لوح تقدیر سازمان لیگ به سعید آذری، مدیر عامل ذوب آهن اهداء شد. این تیم در هفته دوازدهم عنوان تیم اخلاق را به دست آورده بود.

* خلعتبری پس از آنکه از زمین مسابقه اخراج ش. در جایگاه ویژه نشست. هواداران ذوب آهن در فولادشهر به شدت خلعتبری را که ۲ گل به ثمر رسانده بود تشویق کردند

هواداران اصفهانی پرسپولیس، پیروانی را تشویق کردند

از ساعت ۱۰ امروز درهای استادیوم فولادشهر اصفهان به روی هواداران باز شد و تماشاگران وارد استادیوم فولاد شهر شدند.
– از ساعت ۱۲ ظهر بیش از ده هزار تماشاگر در استادیوم فولاد شهر حضور داشته و آماده تماشای این بازی شدند.
– قبل از شروع بازی به دلیل ایام محرم‌الحرام و سوگواری سالار شهیدان ابا عبدالله حسین توسط مداحان اصفهانی دقایقی مرثیه‌سرایی و مداحی برگزار شد.
– هواداران تیم پرسپولیس تهران قبل از شروع بازی همه بازیکنان تیم را تشویق کردند.
– بازیکنان دو تیم در ابتدای بازی با حمل پرچم حرم حضرت امام حسین و حضرت ابوالفضل (ع) بازی را متبرک کردند.
– به دلیل مشکلات و حواشی پیش آمده در هفته گذشته در بازی سپاهان و استقلال و با تمهیدات هیئت فوتبال اصفهان هواداران دو تیم امروز با نظم خاصی در دو طرف استادیوم مستقر شدند به طوری که نیمی از استادیوم در اختیار هواداران ذوب آهن و نیمی دیگر در اختیار هواداران پرسپولیس است

هواداران پرسپولیس علیه ممبینی و عنایت شعار دادند

در جریان مسابقه تیم‌های ذوب‌آهن و پرسپولیس، تماشاگران پس از آنکه هدایت ممبینی در یک صحنه مشکوک، پنالتی به سود پرسپولیس اعلام نکرد، هواداران تیم تهرانی علیه وی شعار داده و نسبت به مسعود عنایت، نیز فحاشی کردند.

* احمدرضا عابدزاده، مربی دروازه‌بان‌ها و افشین پیروانی سرمربی پرسپولیس در جریان مسابقه پرسپولیس به عملکرد ممبینی اعتراض شدیدی کردند.

* از ساعت ۱۰ صبح درب‌های ورزشگاه فولاد شهر به سوی هواداران باز بود و تا ساعت ۱۲ بیش از ۱۰ هزار تماشاگر در ورزشگاه حاضر بودند.با شروع مسابقه بیش از ۱۸ هزار تماشاگر مسابقه تیم‌های ذوب آهن و پرسپولیس را تماشا کردند.

* با توجه به درگیری که میان هواداران تیم‌های استقلال و سپاهان در مسابقه قبلی در ورزشگاه فولادشهر به وجود آمد این بار به دستور مسوولان جایگاه تماشاگران به ۲ بخش تقسیم شد و هواداران به صورت مساوی در فولادشهر مستقر شدند.

 هواداران پرسپولیس علیه پیروانی و بازیکنان شعار دادند

تیم پرسپولیس در هفته بیست و یکم لیگ برتر ایران در ورزشگاه فولادشهر با نتیجه ۳ بر یک مقابل ذوب آهن شکست خورد.
در پایان مسابقه هواداران پرسپولیس که در ورزشگاه مانده بودند علیه افشین پیروانی و بازیکنان شعار دادند و عنوان کردند بازیکنان بی‌تعصب باید پرسپولیس را ترک کنند.

* هواداران پرسپولیسی حاضر در ورزشگاه فولادشهر پس از دریافت گل سوم از ذوب آهن، به نشانه اعتراض ورزشگاه را ترک کردند.

* پس از برتری ۳ بر یک در فولادشهر هواداران ذوب آهن با در دست گرفتن پرچم ذوب آهن و سپاهان، پیروزی تیمشان برابر پرسپولیس را جشن گرفتند.

* منصور ابراهیم زاده و سعید آذری، در پایان مسابقه با پرسپولیس به شدت از سوی تماشاگران تشویق شدند.

 

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 6965 بازدید

بازدید دیروز: 68958 بازدید

بازدید کل : 9161038 بازدید

افراد آنلاین: 26 نفر