شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۸
تبلیغ داخلی

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۳۰/ اردیبهشت/ ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۷
  |   نظرات: ۲ نظر
799 نفر بازدید

حیدری: پرسپولیس در پلی‌استیشن هم قهرمان می‌شود

پرسپولیس نیوز: کاپیتان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس واکنش جالبی به اظهارنظر مدیرعامل تراکتور داشت.

سپهر حیدری در خصوص اینکه زمان سرگیری لیگ برتر فوتبال کشور مشخص شده است، اظهار داشت: برگزاری لیگ بهترین راه ممکن در این شرایط بود. می‌بینیم که کشوری مثل کره‌جنوبی هم لیگ را شروع کرده پس ما هم می‌توانیم با آموزش درست به مردم این کار را انجام بدهیم. بالاخره تا زمان کشف واکسن کرونا باید با این بیماری زندگی کنیم.

وی ادامه داد: همه دوست دارند لیگ برگزار شود به غیر از آنها که منافع‌شان با برگزاری لیگ در خطر می‌افتد. در این چند وقت دیدیم که بعضی‌ها چطور بهانه‌گیری می‌کردند و حتی از مرگ دلخراش یک نوجوان سوء استفاده کردند تا لیگ را تعطیل کنند. آنها منتظر هستند تا یک نفر عطسه کند و لیگ را تعطیل کنند! سوال من این است که این آقایان حاضر هستند کارخانه‌ها و شرکت‌های هواپیمایی و مشاغل خود را به خاطر کرونا تعطیل کنند که حالا می‌گویند فوتبال به خاطر کرونا تعطیل شود.

کاپیتان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس افزود: آقایان بهانه می‌آورند چون تحمل دیدن پوکر قهرمانی پرسپولیس را ندارد. ماجرا وقتی خنده‌دار می‌شود که می‌گویند در صورت لغو لیگ پرسپولیس قهرمان اعلام نشود اما آنها سهمیه آسیایی بگیرند. اینها می‌ترسند چون می‌دانند اختلافشان با پرسپولیس خیلی بیشتر از ۱۰ امتیاز می‌شود.

حیدری گفت: نکته اینجاست که اگر پرسپولیس برای فصل بعد هم همین ثبات را داشته باشد باز هم قهرمان میشود و اصلا اینطور نیست که فکر کنیم سال آینده پرسپولیس مدعی نیست، باید به این شرایط عادت کنند.

وی در واکنش به اظهار نظر عجیب مدیرعامل باشگاه تراکتور اعلام کرده بود بهتر است قهرمان لیگ را با برگزاری بازی رایانه‌ای مشخص کنند، گفت: وقتی این صحبت را شنیدم باور می‌کردم که مدیرعامل تراکتور چنین حرفی زده است البته اگر قرار باشد قهرمان لیگ با پلی استیشن مشخص شود هم باز پرسپولیس قهرمان است. شجاع خلیل زاده پلی‌استیشن باز قهاری است و هوادارانمان هم خبره هستند.

کاپیتان پیشین پرسپولیس ادامه داد: گفتن برخی حرف‌ها واقعا بچگانه است. آقایان حاضر هستند چنین صحبت‌های خنده‌داری بکنند اما پرسپولیس قهرمان نشود. بهتر است که به قدرت رقیب‌شان احترام بگذارند هرچند هم در پلی‌استیشن، هم در مار و پله و هم در هر بازی دیگری پرسپولیس قهرمان می‌شود.

حیدری که ۱۲ سال پیش زننده گل قهرمانی دراماتیک پرسپولیس به سپاهان بود در سالروز این قهرمانی خاطرنشان کرد: اینکه بعد از این همه سال هنوز آن گل و آن قهرمانی برای مردم شیرین است، لطف خداست. خوشحالم که جای کوچکی در قلب هواداران پرسپولیس دارم و همیشه به خاطر این مسئله دو رکعت نماز شکر می‌خوانم. من از بچگی عاشق پرسپولیس بودم، زمانی به این تیم آمدم که نصف پولی که در ذوب آهن می‌گرفتم را گرفتم و کلی علیه من صحبت شد به خاطر همین معتقدم آن گل به سپاهان پاداش سال‌ها عشق من به پرسپولیس بود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “حیدری: پرسپولیس در پلی‌استیشن هم قهرمان می‌شود”

 1. بهنام 666666666 گفت:

  ۱

  ۰

  پلی استیشن برای زنوزی سنگینه. من خودم یه دسته خلبانی دارم میدم باهاش کار کنه دستش روون شه خخخخخخ

 2. عشقم پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  باتعصب۰ بی حاشیه۰ نجیب۰وفادار۰مثل سپهرخان حیدری۰

آمار بازدید:

بازدید امروز: 23826 بازدید

بازدید دیروز: 29342 بازدید

بازدید کل : 25356778 بازدید

افراد آنلاین: 16 نفر