جمعه ۰۹ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۶:۱۵
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۷/ دی/ ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۱
  |   نظرات: يك نظر
953 نفر بازدید

خان‌محمدی: پرسپولیس نیاز به همدلی دارد/ کالدرون نمی‌تواند بسیاری از مشکلات را تحمل کند

پرسپولیس نیوز: هافبک پیشین تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید مجموعه این باشگاه باید به یک همدلی برسند تا حواشی و مشکلات کم شود.

حسن خان‌محمدی درباره دیدار پرسپولیس مقابل نساجی مازندران اظهار کرد: بازی دو نیمه متفاوت داشت؛ در نیمه اول پرسپولیس عملکرد خوبی از خود ارائه نکرد اما در نیمه دوم شرایط تغییر کرد و پرسپولیس توانست بازی خود را به حریف دیکته کند. من فکر می‌کنم روند بازی کاملا مشخص بود که بازیکنان استرس و نگرانی خاصی دارند که این موضوع هم به موجب حواشی اخیر رخ داده است.

او ادامه داد: نمی‌توانیم بگویم حواشی در پرسپولیس نقشی ندارد؛ صحبت‌ها و مسائلی که طی روزهای اخیر مطرح شده گریبان پرسپولیس را گرفته و این موضوع را می‌شود در ساختار بازیکنان به طور کامل دید. آن‌ها نگران وضعیت و شرایط باشگاه هستند.

خان‌محمدی در ادامه گفت: همه مشکلات و شرایط به خاطر شرایط مالی رخ داده است. متاسفانه باشگاه پرسپولیس مانند باشگاه‌های دیگر درگیر مشکلات مالی است و این موضوع کار را برای این باشگاه سخت کرده است البته من خبر دارم که آقای انصاری‌فرد شب و روز تلاش می‌کند که پرسپولیس را از این وضعیت رها کند.

این پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه گفت: اگر پول هم برسد شاید ۳۰ درصد مشکلات پرسپولیس باقی‌ بماند چون بخشی از این مشکلات مربوط به همدلی و همراهی مجموعه باشگاه با یکدیگر است. من فکر می‌کنم اعضای هیات مدیره باشگاه رابطه چندان خوبی با مدیرعامل ندارند و با یکدیگر هم‌دل نیستند، البته ما این مسائل را از دور می‌شنویم اما اگر همدلی در مجموعه باشگاه پرسپولیس و این تیم وجود داشته باشد قطعا خیلی از مشکلات به وجود نمی‌آید.

خان‌محمدی درباره این‌ که کالدرون عنوان شده که با او با صداقت رفتار نمی‌شود، اظهار کرد: کالدرون یک مربی حرفه‌ای است و قطعا برای پرسپولیس تلاش می‌کند بنابراین انتظار دارم با او با احترام رفتار کنند چرا که قطعا فضای حرفه‌ای ایجاب می‌کند باشگاه پرسپولیس این‌گونه باشد. کالدرون نمی‌تواند بسیاری از مشکلات را تحمل کند و این را می‌شود در خیلی از مصاحبه‌های او به طور مشهود دید.

وی در پایان خاطرنشان کرد: پرسپولیس این روزها با مشکلات مالی زیادی روبه‌رو است در حالی که به خاطر عملکردش در لیگ قهرمانان آسیا طی فصل‌های اخیر درآمد خوبی از این رقابت‌ها داشته است و قطعا شرایط‌ش نسبت به استقلال بهتر بوده است با این حال باید مشخص شود که پول‌هایی که از آسیا رسیده در کجا هزینه شده، مدیران پیشین که الان عضو هیات مدیره هستند باید بازخواست شوند و درباره‌ی هزینه‌هایی که انجام داده‌اند صحبت کنند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “خان‌محمدی: پرسپولیس نیاز به همدلی دارد/ کالدرون نمی‌تواند بسیاری از مشکلات را تحمل کند”

  1. 6 اتیشه گفت:

    ۹

    ۱

    کو جنابعالی بیا یک ماه حقوق نگیر کل باشگاه رو بهم نمیریزی فقط حرف میزنین پول امروز کار میگنه نه حرف همین تو یک ریال اگه له باشگاه کمک کردی

آمار بازدید:

بازدید امروز: 24049 بازدید

بازدید دیروز: 48269 بازدید

بازدید کل : 20963316 بازدید

افراد آنلاین: 15 نفر