یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۵
تبلیغ داخلی

تبلیغات

سرویس: حواشی
 |  ۶/ اردیبهشت/ ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۴
  |   نظرات: بدون نظر
254 نفر بازدید

خبر بد برای باشگاه‌های بدهکار ایرانی/ رسیدگی فیفا به پرونده‌های انضباطی شتاب می‌گیرد

پرسپولیس نیوز: رسیدگی به پرونده شکایت‌های مالی و انضباطی در کمیته‌های قضایی فیفا سرعت گرفته و در زمان کوتاه‌تری باشگاه‌های بدهکار ملزم به پرداخت بدهی‌های خود خواهند شد.

پایگاه خبری الریاضیه عربستان در گزارشی نوشت: به گفته برخی منابع خاص در کمیته‌های قضایی فیفا با وجود تعطیلی رویدادهای ورزشی در جهان این کمیته‌ها به صورت غیرحضوری و با سرعت بیشتری احکام مرتبط با پرونده‌های انضباطی و مالی باشگاه‌ها، بازیکنان و مربیان را بررسی و صادر می‌کنند.

در واقع شرایط ویژه حاصل از بحران کرونا موجب تسریع در رسیدگی به پرونده‌ها شده و باعث می‌شود احکام مربوطه زودتر صادر شود و باشگاه‌ها در زمان کوتاه‌تری ملزم به پرداخت بدهی‌های خود خواهند شد.

علی عباس وکیل تونسی فوتبال نیز در گفت‌وگو با الریاضیه در این خصوص می‌گوید: بحران کرونا کمیته‌های مختلف فیفا را مجبور به دورکاری کرده که این مسئله باعث می‌شود رسیدگی به پرونده‌ها سرعت بگیرد و در بیشترین زمان هر پرونده ۳ تا ۴ ماه به نتیجه می‌رسد که این اتفاق مثبتی برای زیان دیدگان و البته برخلاف آن به ضرر طرف مقابل است چرا که باعث می‌شود عملیات بازپرداخت بدهی‌ها سرعت بگیرد

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 20328 بازدید

بازدید دیروز: 34357 بازدید

بازدید کل : 24446561 بازدید

افراد آنلاین: 10 نفر