چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۴:۳۳
تبلیغ داخلی

تبلیغات

 |  ۱۲/ مهر/ ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۹
  |   نظرات: ۲ نظر
3,351 نفر بازدید

خبر عجیب و جنجالی درباره دلیل دعوت نشن رامین رضاییان به تیم ملی!

روزنامه ایران ورزشی ادعا کرده است یکی از دلایل خط خوردن رامین رضاییان از تیم ملی اعلام علاقه او برای پیوستن به پرسپولیس بوده است!

رامین رضاییان بدون تیم است و روزگار خوبی را سپری نمی کند. تمرین نکردن و تیم نداشتن سبب شده است تا از تیم ملی کنار گذاشته شود.
حالا ایران ورزشی یکی از دلایل کنار ماندن این بازیکن را ابراز تمایل او برای پیوستن مجدد به پرسپولیس اعلام کرده است. ادعایی که البته بعید است صحت داشته باشد چون رامین در پرسپولیس هم فیکس تیم ملی بود است.
بازیکنی که حالا خودش از تنهایی اش نوشته و می گویند فقط از لیگ یک برای تا نیم فصل پیشنهاد دارد، نکته ای است که دامن زدن به آن فقط شرایط را برای خودش و تیم ملی و پرسپولیس بدتر می کند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “خبر عجیب و جنجالی درباره دلیل دعوت نشن رامین رضاییان به تیم ملی!”

 1. پرسپولیس سالار گفت:

  ۰

  ۰

  اینا با تمرینات بدن سازی عالیه مارکو جون میگیرن , تو سیستم عالیه برانکو جا می افتن با تشویق و پشت گرمیه صد هزار هوادار انرژیه ده برابر میگیرن رشد میکنن فکر میکنن خودشون خیلی گنده شدن میرن میرینن برمیگردن , اقا این انرژیه فوقالعاده پرسپولیسه کبیره که تو رو گنده کرده نه خودت , یا علی

 2. Sajad گفت:

  ۰

  ۰

  من کاری به این مورد ندارم ، اصلا این به کنار، چرا بازیکنایی که میخوان از پرسپولیس برن به این مثالها دقت نمیکنن قبلش؟!! یه شبانه روز میشه نشست و بازیکن بدبخت شده بعد از ترک تیم نام برد! اخه چرا درس عبرت نمیگیرید؟؟؟؟؟!!!!!!! زمانیکه میرید تو یه تیم دیگه و میبینید که موفق نمیشید باید پی ببرید به این موضوع که عامل متغیر اینجا هواداره! والسلام، چیزی که جایی دیگه نیست و شما هم به طبع موفق نمیشید

آمار بازدید:

بازدید امروز: 21936 بازدید

بازدید دیروز: 32191 بازدید

بازدید کل : 24330297 بازدید

افراد آنلاین: 14 نفر