جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۷:۳۵
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲۷/ اسفند/ ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۰
  |   نظرات: يك نظر
492 نفر بازدید

خداداد عزیزی: مطمئنم کی‌روش و فدراسیون فوتبال هم نمی‌دانستند سیرالئون این‌قدر «لِه» است/ انتقاد از آنها دور از انصاف است

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: من مطمئنم کی‌روش و فدراسیون فوتبال خودشان هم نمی‌دانستند سیرالئون این‌قدر ضعیف است.

خداداد عزیزی  درباره دیدار تدارکاتی تیم ملی ایران مقابل سیرالئون که با پیروزی ۴ بر صفر تیم کی‌روش به پایان رسید، اظهار داشت: من همیشه منتقد برگزاری این نوع بازی‌های دوستانه بوده‌ام و هستم، اما فکر می‌کنم در این مقطع زمانی هیچ تیمی با ما بازی دوستانه انجام نمی‌دهد و ناچار به بازی با تیمی چون سیرالئون بودیم. تیم‌هایی که قدرتمند هستند به کشور ما نمی‌آیند و سیرالئون هم از این بابت انتخاب شد که فقط یک تیم آفریقایی بود. به نظرم بازی کردن با سیرالئون بهتر از بازی نکردن بود.

وی در مورد اینکه برخی‌ کارشناسان اعتقاد دارند برگزاری بازی تدارکاتی با تیم لیگ یکی بهتر از این تیم بود، تصریح کرد: تفکر کی‌روش این بود که با تیمی آفریقایی بازی کنیم. اگر می‌خواستیم این کار را کنیم باید صورت بازیکنان را با ذغال سیاه می‌کردیم (باخنده). اگر بحث تیم آفریقایی نبود، بله می‌شد با تیمی مانند منتخب لیگ برتر بازی کرد، اما من مطمئنم خود کی‌روش و فدراسیون فوتبال هم نمی‌دانستند سیرالئون این‌قدر «له» است. قطعاً اگر می‌دانستند این تیم را به ایران نمی‌آوردند که این همه هم هزینه کنند. فدراسیون فوتبال می‌داند که اگر تیمی با این سطح برای بازی دوستانه دعوت کند، از او انتقاد خواهد شد و تحت فشار قرار خواهد گرفت، پس قطعاً خود آنها هم نمی‌دانستند سطح سیرالئون چقدر است.

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان در ادامه تصریح کرد: این هم که می‌گویند بابت این تیم هزینه شده، طبیعی است. هر تیمی را بخواهیم به ایران بیاوریم، هزینه هتل،‌ بلیت هواپیما و سایر چیز‌ها را دارد. من نمی‌خواهم از فدراسیون و کی‌روش طرفداری کنم و همیشه هم اولین نفری بوده‌ام که انتقاد کرده‌ام، اما در این مورد به نظرم انتقاد از آنها غیرمنطقی و دور از انصاف است. کی‌روش در گذشته نشان داده از بازی با تیم‌های بزرگ استقبال می‌کند. متأسفانه سیرالئون هم فقط از یک تیم آفریقایی، چهره‌اش را داشت. همان‌طور که گفتم به نظرم انتقاد‌ها از کی‌روش و فدراسیون فوتبال ناعادلانه است و مطمئنم او خودش دوست دارد با تیم‌های قدرتمند بازی کند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “خداداد عزیزی: مطمئنم کی‌روش و فدراسیون فوتبال هم نمی‌دانستند سیرالئون این‌قدر «لِه» است/ انتقاد از آنها دور از انصاف است”

 1. shahin.S_T گفت:

  ۰

  ۱

  وقتی بازی تیم ملی رو با تیم کوچه بازارای سیراالئون میدیدم جز حقارت برا کشور چیزی پیدا نبود
  تیمی ک ب واسته دلالی اقای کیروش و پسرش تاج ب ایران اورده شده بود
  چی عاید تیم ملی شد!!!؟
  چی عاید کیروش شد
  کیروش همیشه تیم های ضعیف رو برای بازی انتخاب میکنه ک میدونه و مطمعنه میبره ک تو رنکینگ بره بالا
  متاسفم برای کیروش و حامیان احمقش
  تیم ملی بجای اون همه هزینه با منتخب لیگ بازی میکرد خیلی بهتر بود تا بازیکنای لیگمون فرصت خودنمایی داشته باشن
  تو همین دل لیگ ۱۰ها بازیکن هستن ک لیاقت پوشیدن پیراهن تیم ملی رو دارن
  اوج قدرت تیم ملی وقتی بود ک رئیس فدراسیون فوتبال دادکان بود
  فوتبال همیشه جذاب بود برای مردم ن الان ک هیچ جذابیتی نداره
  بازیهای باشگاهی خیلی خیلی جذابترهیجان انگیزتر از بازیهای تیم ملی هست

آمار بازدید:

بازدید امروز: 27718 بازدید

بازدید دیروز: 63782 بازدید

بازدید کل : 2695489 بازدید

افراد آنلاین: 1 نفر